1 kannattajia paikassa Landtagswahlkreis Schwäbisch Hall
Tietoja vetoomuksesta G9 jetzt! - Baden-Württemberg
Brettheim:
Steffen Dill*
Bühlertann:
Ei julkista*
Crailsheim:
Michaela Groninger*, Ei julkista*
Fichtenau:
Andreas Gössl*
Fichtenberg:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*
Frankenhardt:
Daniel Weigel*, Ei julkista*, Natalie Diehl*
Gaildorf:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Martin Becker*, Sylvia Faust*
Ilshofen:
Alexander Laber*, Beate Bauer*, Bettina Kaltwasser*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Monika Hotel-Kosmalla*, Ei julkista*
Kirchberg:
Anne Herchenröder*
Mainhardt:
Käsinkirjoitettu*, Marlene Kriehn*
Michelfeld:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Silke Gensmantel*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Oberrot:
Ei julkista*, Natalie Lillich*, Sandra Anmon*, Ei julkista*
Obersontheim:
Ei julkista*
Rot am See:
Ei julkista*, Beate Junker-Neigert*, Deschner Simone*, Filiz Özkök*, Ei julkista*, Ei julkista*, Nicole Vogt*, Stefanie Hollenbach*, Yasmin Dill*
Satteldorf:
Christa Jung*
Schwäbisch Hall:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Andreas Neumann*, Anja Eckhardt*, Anja Häußler*, Beate Blanck*, Benjamin Nannt*, Ei julkista*, Ei julkista*, Christa Lilienfein*, Ei julkista*, Christina Single*, Ei julkista*, Dana Menth*, Daniel Miermeister*, Daniela Möger*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Schwabisch Hall:
Ei julkista*
Schwäbisch Hall:
Emel Ates*, Gerald Roppelt*, Gerd Habel*, Jan Haaf*, Ei julkista*, Jochen Schmidt*, Ei julkista*, Ei julkista*, Katja Recktenwald*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Lena Wannenmacher*, Ei julkista*, Ei julkista*, Martona Laukenmann*, Ei julkista*, Melanie Miermeister*, Melanie Schumacher*, Ei julkista*, Miriam Berroth*, Oliver Gehrung*, Philipp Hennebold*, Ei julkista*, Renate Häberle*, Sabine Horter*, Sabine Horter*, Sibylla Rehnitz*, Ei julkista*, Ei julkista*, Stephan Seeger*, Stephanie Danhof*, Susanne Kolb*, Susanne Kolb*, Ei julkista*, Tabea Kilian*, Ei julkista*, Tanja Calovini*, Ei julkista*, Thomas Conrady*, Thomas Huber*, Ei julkista*, Ei julkista*, Uwe Spreng*
Schwaebisch Hall:
Ursula Coke-Grindler*
Stimpfach:
Alexandra Bronner*
Sulzbach-Laufen:
Andreas Wahl*, Ei julkista*
Vellberg:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Erich Breiter*, Ei julkista*, Jonas Berroth*, Ei julkista*, Ei julkista*
Wallhausen:
Markus Göller*, Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)