529Aláírók -ban,-benLandtagswahlkreis Tuttlingen-Donaueschingen
A petícióról Kein Pilotprojekt: Gegen Tempo 120 auf der Autobahn A 81 zwischen Hegau und Bad Dürrheim
Aldingen:
Nem nyilvános *, Alex Vosseler *, Nem nyilvános *, Andreas Schmid*, Andrew Carrigy*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Dominik Kraffner*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Jan Vosseler*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Katharina Endres*, Nem nyilvános *, Matthias Frank*, Michael Bader*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Peter Keller*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Tobias Bettinger*
Balgheim:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Blumberg:
Anja Grabs*, Nem nyilvános *, bianca Kammerer*, Nem nyilvános *, Dietmar Schweigler *, Dirk Kammerer*, Jan Schmid*, Julian Ege*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Michaela Kornmayer*, Patrick Kammerer*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Thomas Schneider*, Nem nyilvános *
Böttingen:
Peter Ritter*, Nem nyilvános *
Bubsheim:
Jürgen Häring*
Buchheim:
Markus Rebholz*
Deilingen:
Nem nyilvános *, Elke Carle*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Markus Mattes*, Peter Mattes*, Weber Diethard*
Dekingen:
Alfons Betting
Denkingen:
Daniel Schnee*, Fuchs Manfred*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Thomas Numberger*
Donaueschingen:
Alexander Schiesel *, Benjamin Dörner*, Christian Kech*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Christoph Kienzle *, Dirk Reuter*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Jan Thomas Trescher*, Nem nyilvános *, Marko Ziegler*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Michael Wieder *, Rolf Kraus*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Thomas Keller*, Thomas Wiehl*, Nem nyilvános *, Volkan Genc *
Dürbheim:
Nem nyilvános *, Michael Lurz*, Nem nyilvános *
Durchhausen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Egesheim:
Bernd Dreher *, Nem nyilvános *
Emmingen:
Thorsten Tritschler*
Emmingen Liptingen:
Nem nyilvános *
Emmingen-Liptingen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános , Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Frank Schnekenburger *, Gerhard Waizenegger*, Nem nyilvános *, Hilmar Querfurth*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Klaus Ackermann*, Martin Vogel*, Nem nyilvános *, Peter Malle*, Rainer Frank*, Ralf Staud*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Simon Hendrik Haag*, Thomas Rentschler*, Tim Maier*, Uwe Fischer*
Frittlingen:
Nem nyilvános *, Dirk Steinich*, Nem nyilvános *, Günther Schott *, Nem nyilvános *, Joel Grathwohl *, Julian Zepf*, Kai Landowski *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Roland Kreis *, Rudolf Zepf*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Geisingen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Adrian Frank*, Nem nyilvános *, Christina Bichert *, Christopher Frank*, Dietmar Schulze*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Hans Roiter*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Klaus Riesle*, Lennart Waldner *, Leonie. Tessa Kunz *, Marsel Viljevac*, Nem nyilvános *, Matthias Heizmann*, Maximilian M*, Niklas Kaiser *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Patrick-Benjamin Müller *, Nem nyilvános *, Rüdiger Burgold *, Rudolf Riesle*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Stephan Martin *, Steven Dörflinger *, Nem nyilvános *, Tina Steinfeldt *
Gosheim:
Benjamin van Rijssen*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Jannik Hauser *, Karl-Werner Bode*, Kathrin Weber*, Nem nyilvános *, Melitta Bode*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Wolfgang Neef*
Hausen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Marc Seeh *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Hausen o. V.:
Heinrich Brecht
Hausen ob Verena:
Nem nyilvános *
Hüfingen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Danai Müller *, Nem nyilvános *, Gerson Seger*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Oliver Kern*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Slade Maksimovic*, Steffen Albert*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Torsten Schwarz *
Immendingen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Enzo Di Trani*, Fabian Schwarz*, Florian Zangel*, Hans-Christoph Ehlers*, Hanspeter müller *, Joachim Matz*, Nem nyilvános , Karl Waldmann*, Nem nyilvános *, Mario Speck*, Markus Hienerwadel *, Martin Brenndoerfer*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Norbert Bödeker *, Nem nyilvános *, Robert ismer*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Tobias Heine*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Irndorf:
Bumüller Marc*
Kolbingen:
Nem nyilvános *
Leibertingen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Mahlstetten:
Nem nyilvános *
Mühlheim:
Daniel Hombach*, Frank Lippelt *, Hofmann Karl-Heinz*, Horts Weiss*, Matthias Weisshaar*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Werner Huber*
Neuhausen:
Adrian Strauss*, Alexander Hendl*, Alexander Kopp *, Nem nyilvános *, Eva Hendl*, Ioana Strauss*, Kai König*, Krönert Jens*, Maximilian Stahl*, Michael Karthan*, Norbert Ulrich*
Rietheim-Weilheim:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Kurt Müller *, Marco Müller*, Philipp Müller*, Simon Mattes*, Sybille Bachmann*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Tobias Vorwalder*
Seitingen-Oberflacht:
Jasmin Münch*, Nem nyilvános *, Manuel Menger*, Martin Münch*, Michael Roos*, Otto Münch*, roland Sulzmann*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Spaichingen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Christoph Rapp*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Daniela Wedam*, Detlef Grau*, Nem nyilvános *, Felix Wedam *, Henry Ditte*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Jürgen W. Goldfuß*, Karsten Link*, Nem nyilvános *, Kitti Kind*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Markus Winkler*, Martin Hauser *, Matthias Rapp*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Norbert Haase*, Nem nyilvános *, Ralf Häsler*, Rolf Buehler*, Sebastian Martini*, Nem nyilvános *, Thomas Mayer*, Nem nyilvános *, Werner Honer Elvira Honer*, Nem nyilvános *
Talheim:
Florian Niedermann*, Lukas Fleischer*, Nem nyilvános *, Timo Hetzer*
Trossingen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Daniel Link*, Nem nyilvános *, Frank Atzrodt*, Fred Rilling*, Friedhelm Keller*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Jutta Krause*, Nem nyilvános *, Lars Schweikardt*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Marc Petrowski*, Marc Sahin *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Melanie Straub*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Oliver Pielecki *, Nem nyilvános *, Stefan Lohrer*, Steffen Hasselbach *, Nem nyilvános *, Straub Richard*, Nem nyilvános *, Ulrich Bronner*, Uwe Messner*
TUT-Möhringen:
Michael Seiberlich, Rita Seiberlich
Tuttlingen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Alfred Bohatschek*, Andreas Vossler*, Nem nyilvános *, Anja Wagner*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Carolina Bungert*, Nem nyilvános *, Christine Doerk*, Nem nyilvános *, Christoph Schiele*, Cornelia Nagy*, Daniel maier*, Danny Rockrohr*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Dr . Karl Ahlskog*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Fabian Caliebe*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Hans-Peter Bensch*, Hans-Werner Scheller*, Hartmut Hoffmann*, Heico Plazek *, Heidemarie Ahlskog*, Helmut Wetzel*, Hermann Dr. Martin*, Horst beulke*, Nem nyilvános *, Iven Menzer*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Katharina Kruppe*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Klaus Peter Günter*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Konrad Okschina *, Nem nyilvános *, Kurt Fetzer*, Kurt Speck*, Lars Ahlskog*, Lars Döring*, Nem nyilvános *, Lisa Reschetov*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Manuel Kruppe*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Marko Sikic *, Markus Loos *, Markus Spätling*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Mehmet Toy*, Meihack Michael*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nina Byesse *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Peter Decker*, Peter Loepke*, Peter Stresing*, Philipp Aicher*, Philipp Trautzl*, Nem nyilvános *, Rolf Sutter*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Sandra Kobat*, Sebastian Sommer*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Thomas szalai*, Nem nyilvános *, Ursula Schmidt*, Viktor Schmidt*, Vilko Nagy*, Nem nyilvános *, Wilfried Steidle*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Wehingen:
Nem nyilvános *, Alfred Mengis*, Erich Weinreich*, Florian Stier*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Johannes Stier*, Nem nyilvános *, Philipp Maier*, Renate Mengis-Stier*, Nem nyilvános *
Weilheim:
Nem nyilvános *
Wurmlingen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Hannes Staxh*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Reinhard Stach*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
(* Ezek az aláírások beleszámítanak a határozatképességbe.)