132 İmzacı Stimmkreis Passau-West
Dilekçe hakkında Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Aicha:
Heidemarie Domani*, halka açık olmayan*
Aidenbach:
Andreas Höfler*, Läßker Ludwig*, Ludwig läßker*, halka açık olmayan*, Michael Barth*
Aldersbach:
halka açık olmayan*
Bad Füssing:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Frank Illguth*, Franz-Xaver Illguth*, Harald Strangmüller*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Sylvia Ciezadlo*, Sylvia Ciezadlo*, Vincent Vetter*, halka açık olmayan*
Bad Griesbach:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Elisabeth Consoir*, Hans Flamme *, Heinz Ebner*, Josef Börgers*, Josef Börgers*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Richard Noack*, Rick Zeidler*, halka açık olmayan*
Eging a.See:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Patrick Pätzold*, Ralph Flügel*, Weinberger Armin*
Fürstenzell:
halka açık olmayan*, Alois Wagner*, halka açık olmayan*, Gabriele Baron*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Kapfhammer Hans*, halka açık olmayan*, Siegfried Wagner*, Vigerl Hans*
Haarbach:
Andreas Schönmann*, Andreas Schönmann*
Hofkirchen:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Kirchham:
-brigittevon Thun*
Kößlarn:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Josef Hermann Pfliegl*, halka açık olmayan*, Martin Esche*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Malching:
Matejka Oliver*
Neuburg:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Fridolin Kainz*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Neuhaus:
Weissinger Bettina*
Ortenburg:
Günter Schneider*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, John van Bergem*, halka açık olmayan*
Pocking:
Absmeier Hubert*, Alex Groß*, Alteneder Roland*, Alteneder Roland*, Annette Weiß*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Gabriele Theisen *, Günther Schindler*, Günther Schindler*, Johann Fiks*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Schmid Undine*, Tatjana Schmid*, halka açık olmayan*
Rotthalmünster:
Christian Schmiessek*, Hans Gottfried Raddatz*, Heike Medland*, Jacek Frisch*, Jacke Frisch*, Jörg Vaassen*, Maria Spöckner*
Ruhstorf:
Christian Fischer*
Tettenweis:
Huber Alois*
Vilshofen:
halka açık olmayan*, Andrea Arbinger*, Andreas Stahl*, halka açık olmayan*, Günther Keilhofer*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Lange Marie*, Leitl Josef*, halka açık olmayan*, Marlene Marlu*, Martin Würzburger*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Oliver kramm*, Robert Boiger*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Taron schauenburg*, Ursula Bachhuber*, Ursula Bachhuber*, Voggenreiter Daniel*, halka açık olmayan*
Windorf:
Braun Christel*, Buchbauer michael*
(* Bu imzalar nisaba sayılır.)