45 İmzacı Stimmkreis Schwandorf
Dilekçe hakkında Keine Abschiebung unseres Mitschülers Abdulsami Naderi
, Tännesberg:
halka açık olmayan*
Freihung:
Elyazısı*
Freudenberg:
Elyazısı*, Andreas Hahn*
Guteneck:
Elyazısı*
Hirschau:
Elyazısı*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Nabburg:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Dagmar Lihring*, David Fischer*, halka açık olmayan*
Oberviechtach:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Pfreimd:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Schmidgaden:
Elyazısı*, Dominik zaremba*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Nico Hoffmann*
Schnaittenbach:
Elyazısı*
Schönsee:
Gabriele Hien*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Schwandorf:
Elyazısı*, halka açık olmayan*, Christoph Wünsch*, halka açık olmayan*, Daniela Schwarz*, Dorothea Seitz-Dobler*, halka açık olmayan*, Erwin Mayer*, Fabian Ries*, Florian Kirschner*, halka açık olmayan*, Franziska Wünsch*, Hierl Heike*, Ines Theus*, Karin Schmittner*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Maria Lell*, Michaela Härtl*, Natalie Eichinger*, Sandra Langer*, Selina Scholz*, Tamarack Bock*, Tanja Franzen*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Schwarzenfeld:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Steinberg am See:
halka açık olmayan*
Stulln:
Elyazısı*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Teunz:
Galli Johann*
Trausnitz:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Loew Sofie*
Vilseck:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, halka açık olmayan*, Maria Müller*, Sarah Gebhardt*
Wackersdorf:
Andreas Kappl*, Beate Kappl*, Emily Kumeth*
Wernberg-Köblitz:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, halka açık olmayan*, Kathrin Loew*, Nina Loew*, halka açık olmayan*
(* Bu imzalar nisaba sayılır.)