131 Undertegnende Stimmkreis Würzburg-Land
Til andragendet Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Bergtheim:
Klaus Förster*, Ikke offentligt*
Bieberehren:
Ikke offentligt*
Bütthard:
Jasmin Gesslein*, Jasmin Gesslein*
Eibelstadt:
Anja Weiglein*, Ikke offentligt*, Jürgen Heppt*
Eisenheim:
Ikke offentligt*
Eisingen:
Ikke offentligt*
Erlabrunn:
Ikke offentligt*
Estenfeld:
Axel Dosch*, Axel Dosch*, Ina Hahn*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ralf Müller*
Frickenhausen:
Claudia Grundmann*, Claudia Grundmann*, Mirko Horbaschek*
Gerbrunn:
Ikke offentligt*, Michael Schmitt*
Geroldshausen:
Maria Koschnick*, Ikke offentligt*, Ulrike Pritzl*
Giebelstadt:
Alexander Ahnert*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Sonja Volkert*
Greußenheim:
Ikke offentligt*
Güntersleben:
Ikke offentligt*
Hausen:
Ikke offentligt*
Hettstadt:
Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Elisabeth Wolf*
höchberg:
Alexander Neis*, Ikke offentligt*, aus der Familie Lenes Frank*, aus der Familie Lenes Frank*, Ikke offentligt*, Eberhard Tröst*, Michaela Or*
Höcheberg:
Ikke offentligt*
Kirchheim:
Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Christiane Dorn*, Christiane Dorn*, Ikke offentligt*, Torsten Nadler*
Kist:
Daniel Mödig*
Kleinrinderfeld:
Christian Preißinger*, Ikke offentligt*, Oliver eberlein*
Kürnach:
Angelika Wagner*, Angelika Wagner*, Ikke offentligt*, Kirsten Thüncher*, Ikke offentligt*
Leinach:
Andrea Sarter*, Ikke offentligt*, Pascal Köhler*, Thomas Sarter*, Thomas Sarter*, Ute Zinner*
Ochsenfurt:
Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Herbert Korschel*, Herbert Korschel*, jürgen trantow*, Manuela Fischer*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Reiner Heid*, Stephan Ochsenfurt*, Tanja Ranke*, Ikke offentligt*, Uebelacker Maria*, Ikke offentligt*
Prosselsheim:
Ikke offentligt*
Randersacker:
Frank Schneider*
Reichenberg:
Erken Hagebeuker*, Ikke offentligt*, Wolfgang Schmitt*
Remlingen:
Ikke offentligt*, Marcel meyer*, Sven Oehrlein*, Ulf Gerbert*
Rimpar:
Dirk Schäffner *, Gunter Jüttner*, Gunter Jüttner*, Gunter Jüttner*, Gunter Jüttner*, Gunter Jüttner*, Ikke offentligt*, Magda Heßdörfer*, Magda Heßdörfer*, Marion Thomaier*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*
Rottendorf:
Ikke offentligt*, Paul Nawrat*
Sommerhausen:
Ikke offentligt*, Walter Baur*, Ikke offentligt*
Theilheim:
Ikke offentligt*
Uettingen:
Ikke offentligt*, Melanie Fischer *, Richard Rudolf Hartmann*
Unterpleichfeld:
Ikke offentligt*, Hubert Göpfert*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*
Veitshöchheim:
Andi Eichhorn*, Ikke offentligt*, Franz Bauer*
Waldbtunn:
Ralf Bug*
Waldbüttelbrunn:
Detlef Erlenbach*, Gerald Fritsch*, Günter Spanheimer*, Peter Komenda*, Ikke offentligt*, Steffen Meinhardt *
Winterhausen:
Ikke offentligt*, Thomas Zehrer *
Zell:
Reinhard Hemrich*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*
(* Disse underskrifter tæller for beslutningsdygtigheden.)