142 подписал в Landtagswahlkreis Uckermark I
Към петицията Walter Kotzian - Bürgermeister mit Herz nicht Tierquäler
Angermuende:
Thomas Henning
Angermünde:
Andreas Hans, Andreas Wippold, Anja Hecht, Не е публично, Не е публично, Denise Holtz, Detlef Thom, Enrico Scherfel, Не е публично, Franziska Kühl, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Kathrin Steigleder, Не е публично, Не е публично, Manuela Schröder, Markus Marnitz, Не е публично, Mathias Redlich, Не е публично, Michael Böhling, Michael Scholz, Norman Holtz, Oliver Kauk, Не е публично, Ray Nowotarski, Ria Liane Brückhoff, Ronny Schöpke, Не е публично, Steffen Just, Не е публично, Не е публично, Taddey Olaf, Не е публично, Не е публично
Berkholz-Meyenburg:
Не е публично, Не е публично, Не е публично
Boitzenburger Land:
Cornelia Schlewitt
Carmzow-Wallmow:
Wolfgang Mohns
Crussow:
Rene Stredak
Felchow:
Julia Berger, Не е публично, Tibor Bigelmann
Gerswalde:
Enrico Michalzik
Gramzow:
Maik Dost
Hohenselchow-Groß Pinnow:
Не е публично
Mark Landin:
Не е публично, Jan Philip Jensryke, Maik Arnold, Monique Merk, Не е публично, Не е публично, Не е публично
Meyenburg:
Ingo Bartsch
Nordwestuckermark:
Ute Heuer
Oberuckersee:
Не е публично, Не е публично, Gerd Hahn, Не е публично, Katrin Hahn, Не е публично
Passow:
André Grosenick, Anna-Sophie Mielke, Ingeburg Brüning, Не е публично, Monique Rödel, Nannette Baas, Norman Baas, Toni Wosniack
Pinnow:
Не е публично*, Не е публично*, Anja Höhn*, Anke Fischer*, Anke Knaul*, Не е публично*, Bock Reinhard*, Christopher Hoth*, Daniela Amlang*, David Gundlach*, Dennis Kuhtz*, Detlef Frommann*, Deutschland Karsten*, Не е публично*, Diana Skripzak*, Eileen Bock*, Frank Baumgart*, Frank Tober*, Не е публично*, Harald Kleinke*, Не е публично*, Ina Kuhtz*, Не е публично*, Не е публично*, Janine Dittmann*, Jens Paech*, Johannes Haase*, Kathleen eckner*, Не е публично*, Kay-Uwe Pazdyka*, Не е публично*, Не е публично*, Marlene Bock*, Niklas Bock*, Ortwin Kuhtz*, Pazdyka Alexandra*, Philip Freiholz*, Romano Hoth*, Ronny Lascheit*, Sarah Kawohl*, Sebastian Fritz*, Не е публично*, Siegbert Schmock*, Stephanie Ensminger*, Thomas Wegner*, Tim Arndt*, Не е публично*, Torsten Fricke*, Не е публично*
Prenzlau:
Не е публично, Не е публично, Не е публично
Schöneberg:
Christian Bagull, Не е публично, Claudia Galow, Не е публично, Не е публично, Katrin hermann, Не е публично, Thomas Melzer, Не е публично, Yvonne Kambor
Schöneberg OT FELCHOW:
Banach Marcel, Kathrin Banach
Templin:
Hans-Georg Albrecht, Maria Zimmermann, Не е публично, Torsten Depkat
Zichow:
Не е публично, Не е публично
(* Тези подписи се зачитат за кворума.)