81 zwolenników w Bundestagswahlkreis Herzogtum Lauenburg - Stormarn-Süd
O petycji Grundeinkommen abstimmen - Aufruf zur Einführung der bundesweiten Volksabstimmung
Ahrensburg:
Barbara Liere*, Birgit v. Staden*, Claus Steffens*, Gerd Augustin*, Gerd Smith*, Helge Steffensen*, Jan Josten *, Joachim Habich*, Johannes Hommes*, Niepubliczne *, Konrad Tempep*, Olaf Scheppke*, Petra Westphal*, Rita Riedel*, Sabine Nabel*, Sofia Kreth ď Orey *, Sylvia Dreyer*, Niepubliczne *
Aumühle:
Niepubliczne *
Bäk:
Doris Brunkert de Quispe*
Barsbüttel:
Niepubliczne *, Henning Pawelka*, Wolfgang Knauf*
Basthorst:
Andreas Möhle*
Breitenfelde:
Rolf-Peter Oehmichen*
Brunsbek:
Andreas Peters*, Christian Lother*
Büchen:
Niepubliczne *, Niepubliczne *
Dargow:
Klaus Schneller*
Dassendorf:
Niepubliczne *, Hans-Joachim Totzek*, Ilse Maria Löbhard*
Geesthacht:
Chistina Leib*, Ewa Hupa-Hundert*, Gaby Kamann*, Niepubliczne *, Hermann Ruckdeschel*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Siegfried Kühne*, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Glinde:
Niepubliczne *, Niepubliczne *
Grönwohld:
Bernd Koppe*
Groß Grönau:
Martin Jürgens*
Großhansdorf:
Helga beim Graben*, Ulrich Engel*
Hamburg:
Eleonore Schultz*, Jan Fortmann-Hübner*, Jürgen Kanehl*, Klaus Heilmann*, Manfred Hammann*, Niko Rheinländer*
Hamfelde, Kr Hzgt Lauenburg:
Julia Frömberg*, Martin Leverenz*
Hornbek:
Daniel Kieslich*, Dr.Wolfgang Wunderlich*
Kollow:
Niepubliczne *
Krüzen:
Uwe Drewelowsky*
Lauenburg:
Niepubliczne *, Niepubliczne *
Mölln:
Niepubliczne *, Herbert Siebert*, Niepubliczne *, Ralph Siebert*, Volker Meyer*
Müssen:
Rainer Pufahl*, Niepubliczne *
Mustin:
Wolfgang Merkel *
Ratzeburg:
Florian Frey*, Niepubliczne *, Oliver Klose*, Niepubliczne *
Reinbek:
Niepubliczne *, Christoph Steinke*, Frank Possel*, Hartmuth Sandtner*, Kerstin Pincus*, Sigfrid Becker*, Niepubliczne *, Uta Kremser*, Uwe Briegert*, Niepubliczne *
Sandesneben:
Werner Braun*
Schnakenbek:
Werner Staffen*
Schönberg:
Sylvia Landgraf*
Schwarzenbek:
Niepubliczne *, Calin Mucha*, Niepubliczne *, Julia Hanikel *
Siek:
Niepubliczne *
Sirksfelde:
Niepubliczne *, Kathrin Behrendt*
Sterley:
Sylvia Autzen-Reuss*
Trittau:
Niepubliczne *, Lars Riemer*, Manfred Werner*
Wentorf:
Ralf Kuhlmann*
Wohltorf:
Niepubliczne *
Ziethen:
Imke Rubel*
(* Te podpisy liczą się do kworum.)