166 Signatář v Bundestagswahlkreis Görlitz
K petici Erhalt der Pittiplatsch-Fahne bei Dynamo Dresden
Bad Muskau:
Matthias Schulz, Není veřejné
Beiersdorf:
Michael Rößler
Bernstadt:
Anne Bauer
Berthelsdorf:
Není veřejné
Bertsdorf-Hörnitz:
Carlo Scholze, Není veřejné , Grun Jens, Sven golbs
Boxberg:
Jörg Besser, Kathrin Schmidt
Dittelsdorf:
Není veřejné , Philipp Döring
Dürrhennersdorf:
Není veřejné
Ebersbach:
Christine Löhnert, Florian Krems, Není veřejné , Není veřejné , Není veřejné , Není veřejné
Ebersbach-Neugersdorf:
Toni Schwazberg
Eckartsberg:
Matthias Barth
Eibau:
Mirko Otto, Není veřejné , Rene Blum, Uwe Scheidler
Eibau-Walddorf:
Ronny Engel
Friedersdorf:
Není veřejné , Není veřejné
Gablenz:
Hagen Strasdat
Görlitz:
Není veřejné , Není veřejné , Dennis Kluttig, Není veřejné , Jan sakschewsky, Joachim Bräuer, Není veřejné , Není veřejné , Katrin Haase, Kristin Ebermann, Není veřejné , Není veřejné , Michael Degwert, Olaf Hergesell, Není veřejné , Patrick Ruzicka, Paul Baumgart, Reichelt Kai, Není veřejné , Není veřejné , Není veřejné , Není veřejné
Großschönau:
Není veřejné , Není veřejné , Sarah Bryla
Großschweidnitz:
Ronny Fröde
Hainewalde:
Není veřejné , Menzel Mario, Není veřejné , Richard Hüttig
Hirschfelde:
Jens Leubner
Hohendubrau:
Frank Kieschnick
Horka:
Andre Holecek, Bernd Holecek, Maria liewald, Není veřejné
Kodersdorf:
Enrico Lisske, Robert Neumann
Kottmar:
Není veřejné
Kreba-Neudorf:
Robert kuhnert
Lawalde-Lauba:
Andreas Nehrettig, Není veřejné
Leutersdorf:
Nowotny Sven
Löbau:
Beatrix Horak, Dominic Meier, Není veřejné , Matteo Kommnick, Není veřejné , Patrick Lorenz, Není veřejné , Rico weiß, Není veřejné , Rößler Daniel, Tino Fiedler, Uwe Wagner
Neugersdorf:
Enrico Hohlfeld, Enrico Spank, Erik Wobst, Není veřejné , Jakob Herrgesell, Není veřejné , Michael Prokop, Není veřejné , Není veřejné , Nicole jäger, Není veřejné
Neusalza-Spremberg:
Není veřejné , Není veřejné
Niedercunnersdorf:
Timo Fiebig
Niesky:
Není veřejné , Maik Beier, Matthias Sommer, Sebastian hänsch, Není veřejné , Není veřejné , Není veřejné
Oberseifersdorf:
Není veřejné
Oderwitz:
Gerald Herrmann, Není veřejné , Thomas Müller
Olbersdorf:
Není veřejné , Není veřejné
Oppach:
Není veřejné
Quitzdorf am See:
Hans Thomas Zorn, Není veřejné
Reichenbach:
Cas per, Michael Lehmann, Richard Weinhold, Není veřejné , Není veřejné
Rietschen:
Není veřejné , Sven Noatsch
Rothenburg:
Není veřejné , Není veřejné , Není veřejné
Schönau-Berzdorf:
Stefan Göhle
Schöpstal:
Není veřejné , Není veřejné
Seifhennersdorf:
Benjamin Rausendorf, Lutz Ziegenbalg, Petra Karig, Sabine Hörmann, Tom Jeschke
Sohland:
Není veřejné
Spitzkunnersdorf:
Není veřejné
Waldhufen:
Richard Leder
Waltersdorf:
Není veřejné
Weißwasser:
Není veřejné , Enrico Wank, Guido Paulig, Není veřejné , Není veřejné , Michaela Weigang
Zittau:
Není veřejné , Není veřejné , Antje Nowak, Není veřejné , Není veřejné , Frank Krauße, Heiko Hönel, Není veřejné , Není veřejné , Není veřejné , Není veřejné , Katja Truscott, Kristian Großmann, Martin Demin, Martin Töpfer, Není veřejné , Mende Dirk, Patrick Funke, Není veřejné , Není veřejné , Schmidt Peter, Není veřejné , Thomas Woischnik
(* Tyto podpisy se započítávají do kvora.)