342 semnatarilor în Bundestagswahlkreis Chemnitzer Umland - Erzgebirgskreis II
Despre petitieAbzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
/Callenberg:
Christian Fischer*
Auerbach:
Antje Thum *, Nu public*, Nu public*, Nu public*
Bernsdorf:
Alexander Kasten*, Krause Sandy*, Nu public*, Nu public*, Sörl Rene*, Toni Ulbricht *
Burgstädt:
Albrecht Schliebe*, Albrecht Schliebe*, Anja Funke *, Anja Funke *, Funke Rainer*, Josephine Thomas*, Josephine Thomas*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Petra Berisha-Rüdiger *, Rainer Funke*, Rainer Funke*, rené Hermel*, Nu public*, Rico Schmieder *, Rico Schmieder *, Nu public*, Swen Kiehl*, Thomas Karstädt*, Nu public*
Burkhardtsdorf:
Annett Hertel-Beyer *, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Gabriele Carstens*, Günter Carstens*, Haas Christina*, Holger Röhle*, Nu public*, Joachim Hartig*, Nu public*, Peter Peil*, Romeo Schubert*, Nu public*, Sven Barthel*, Nu public*
Callenberg:
Daniel Doehler*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Steffen Rosin*, Wolfgang Sordel*
Claußnitz:
Andreas Klöden*, Annett Reichenauer*, Nu public*, Bochmann Mirko*, Heike Baude *, Heike Baude*, Mirko Bochmann*
Erlau:
Nu public*, Nu public*, Felix Seidl*, Rick Haustein*
Erlbach-Kirchberg:
Nu public*
Geringswalde:
Nu public*, Claus Grünewald*, Nu public*, Erik Schlegel*, Erik Schlegel*, Nu public*, Nu public*
Gersdorf:
Nu public*, Nu public*, Michael Börner*, Nu public*, Steffen Friedrich*
Gornsdorf:
Nu public*, Nu public*, Susann Krebs *, Tobias Endtmann*, Udo Fenzlein*
Hartmannsdorf:
Andy Uhlmann*, Nu public*, Nu public*, Burkhard Werner *, Nu public*, Kerstin Pöschel*, Nu public*
Hohenstein-Ernstthal:
Scris de mana*, Alex Weigelt*, Andreas Thiele*, Astrid Grönitz *, Böttcher Jens*, Christian Riemer*, Christian Schmidt *, Nu public*, Nu public*, Nu public*, David Blume*, Dirk Reissmann*, Nu public*, Goldschadt Michael*, Hauser Bodo Siegfreid *, Jana Rätz*, Nu public*, Kevin Denkowski*, Klaus Moeller*, Klaus Moeller*, Michael Goldschadt*, Nicht Bekannt*, René Coburger*, Rene Reinhold*, René Reinhold*, Rico schalnat*, Nu public*, Timo Weinbrecht*, Ulrich Wünsch*, Waldemar Rosin*
Hohndorf:
Nu public*, Karlheinz Neubert*, Michael Pröger*
Jahnsdorf:
Gerd Hanke*, Nu public*, Jana Kunz*, Nu public*, Jens Scharfenberg *, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*
Krumhermersdorf:
John Holley*
Lichtenau:
Bianca Brieke*, Daniel Schulz*, Marcel Schwittlinsky*, Marcel Seifert*, Seifert Marcel*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Werner Sommer*
Lichtenstein:
Andre Barre*, Barbara Müller*, Dirk Schmidt*, Jens Gloger*, jens Steinbach*, Jens Steinbach*, Nu public*, Nu public*, Matthias Helbig*, Nu public*, Rolf Walther*, Rolf Walther*, Ronny Seifert*, Seifert Ronny*, Thomas Köhler*, Torsten Kleindienst*
Limbach Oberfrohna:
Nu public*, Sven Keilhack *
Limbach-Oberfrohna:
Nu public*, Annelie Schnitzer*, Babette Reinhardt*, bärbel kobus*, Nu public*, Benjamin Pohle*, Nu public*, Constanze Krapalies*, Constanze Krapalies*, Nu public*, David Dietz*, Falk Atmanspacher*, Frank Berger*, Frank Berger*, Fritzsche Jens*, Nu public*, Gerlinde Sauer*, Gina Kammler*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Ivonne Liebe*, Nu public*, Jörg Lunkwitz*, Keilhack Sven*, Maik Reinhardt*, Nu public*, Marcus Reupert*, Michael Naumann*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Silke Thomä*, Nu public*, Nu public*, Titus Dick*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*
Lugau:
Henrik Gruner*, Jens Günther*, Reimund List*, Thomas Dietz*, Nu public*
Mühlau:
Beck Axel*, Chris Karge *, Nu public*
Neukirchen:
Andreas Anhalt *, Nu public*, Nu public*, Eva-Katrin Gerlach*, Fabian Oehler*, Falk Hoffmann*, Nu public*, Lars Kübler*, Marco Gerhardt*, Nu public*, Nu public*, Sabrina Kah*, Sabrina Kobsch*, Nu public*
Neukirchen-Adorf:
Detlev Momin*, Günter Typky*, Nu public*, Nu public*, Peter Spangenberg*, Nu public*, Nu public*, Ulrike Eckert*
Niederdorf:
Ralf Förster *, Nu public*
Niederfrohna:
Nu public*
Niederwürschnitz:
Nu public*, Nu public*, Iris Schürer*, Ralf Wohlrab*, Tino Vogel*
Oberlungwitz:
Nu public*, Nu public*, Nu public*, Bärbel Röthig*, Hans-Jürgen Boehm*, Leif Kretzschmar *, Stephan Beck*, Ulrike Thuns*, Nu public*
Oelsnitz:
Alexander Manig*, Benjamin Streich*, Diana Schott*, Dirk Melzer*, Elke Sauerborn*, Gerd Hanke*, Heiko Sauerborn*, Ines Baumann*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Rinaldo Baumann*, Rinaldo Baumann*, Tippmann Robert*, Türschmann Andreas*
Penig:
Nu public*, Daniel Vitzthum*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Günter Friedrich*, Harry Wengler*, Imre Pester*, Ingo Quester*, Jörg Kunze *, Nu public*, Nancy Landgraf*, Nu public*, Nu public*, Pierre Schmitteck*, Tino Kunze*
Rochlitz:
Nu public*, Nu public*, Torsten Jope*, Ulf Günther*
Röhrsdorf:
Patrick Jahn*, Peter Löhnig*, Peter Löhnig*, Peter Löhnig*, Regina Liebers*, Regina Liebers*, Nu public*, Tittmann Rene*
Seelitz:
Nu public*, Wolfgang Reimer*
St. Egidien:
Nu public*, Nu public*, Carsten Krauthahn *, Nu public*, Nu public*, Robin Wiedemann*
Stollberg:
André Krannich*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Günther Reinel*, Karl Seltmann*, Nu public*, Nu public*, Steve Wiener*, Nu public*, Torsten Hilbig*
Stollsdorf:
Nu public*
Taura:
Dietmar Pfau*, Nu public*, Lars Hartig*, Nu public*, Nu public*
Thalheim:
Jan Buschmann*, Nu public*, Nu public*, Ronny Enzmann*, Nu public*, Tobias Neukirchner*
Wechselburg:
Dr.-Ing Harzendorf Dietmar*
Zettlitz:
Grit Hofmann*
Zwönitz:
Nu public*, Annett Schindler*, Nu public*, Nu public*, Gudrun Schumann*, jörg sander*, Leistner Martin*, Nu public*, Mirko Eichhorn*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Sven Heidrich*
(* Aceste semnături sunt luate în considerare pentru cvorum.)