191 potpisnik u Bundestagswahlkreis Werra-Meißner - Hersfeld-Rotenburg
O peticiji Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
/ Wehretal:
Nije javno*
Alheim:
Nije javno*, Andreas Penner*, Bernd Ebhardt*, Nije javno*, Nije javno*
Bad Hersfeld:
Alexander Nowak *, Nije javno*, Andrea Matthe*, Nije javno*, Nije javno*, Daniel Brüninghaus*, Dietmar Dr. Juli*, Nije javno*, Nije javno*, Lothar Mayer*, Nije javno*, Milan Petrov*, Milan Petrov*, Nije javno*, Nije javno*, Riccardo Hentschel*, Robin Wolff*, Rolf Maraun*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Waldemar Janzen*
Bad Sooden-Allendorf:
Heiko Ripprich*, Heiko Ripprich*, Irina Scheffel*, Jan Pfetzing *, Nije javno*, Nije javno*, Waltraud Eisenträger-Tomcuk*
Bebra:
Carola Brell*, Elisabeth Aytekin*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Michael Haifl*, Nije javno*
Berkatal:
Nije javno*
Cornberg:
Nije javno*, Sebastian Henning *, Nije javno*
Eschwege:
Andre Ludwig*, Bernd Gayk*, Bernd Magerkurth*, Christoph Wagger*, Evgenij Demine*, Nije javno*, Nije javno*, Helge Barteles*, Nije javno*, Nije javno*, Jörn Moog*, Karola Mozanic*, Kathrin kniese*, Lisa Gaubatz*, Nije javno*, Michael Adam*, Nije javno*
Friedewald:
Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*
Großalmerode:
Nije javno*, Robert Sti*, Nije javno*, Sebastian Langenohl*, Nije javno*
Grossalmerode:
Robert Stiegler*, Sabine Stiegler*
Hauneck:
Nije javno*, Tobias Wolff*
Heringen:
Nije javno*, Nije javno*, Hermann Fabig*, Hermann Fabig*, Kerstin Melchior *, Lydia Schwarz*, Nije javno*, Nije javno*, Stefan Seiler*, Stefan Seiler*
Herleshausen:
Regina Schymanski*
Hessisch Lichtenau:
Nije javno*, Fatih Aslan *, Jonuschas Artur*, Marcel Blumenstein *, Sabine Sippel*, Nije javno*
Hessischlichtenau:
Turhan Elevli*
Kirchheim:
Nije javno*, Corinna Koster*, Nije javno*, Corinna Veith*, Stephan Ehfeldt*
Ludwigsau:
Alexander Knispel*, Elvira Dittmar*, Erhard Benzing*
Meinhard:
Frank Polifka*, Olaf Heuckeroth*
Meißner:
Nije javno*, Frank Neusüß*, Steinerrt Klaus*, Yannic Windeck*
Nentershausen:
Benjamin Hugo *, Heiner Wetekam*, Nije javno*, Udo Kuchenbecker*, Udo Kuchenbecker*, Udo Kuchenbecker*
Neu-Eichenberg:
Nije javno*, Nije javno*
Neuenstein:
David Winkler*, Frank Legien *, Hartmut Peter*, Kerstin Walter*, Stefan Becker*
Niederaula:
Nije javno*, Nije javno*
Philippsthal:
Heiko Mellen*, Nije javno*, Yvonne Purz*
Ringgau:
Stefan Beck*, Stefan Beck*
Rotenburg:
Nije javno*, Nije javno*, Felix Ziermann*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*
Rotenburg an der Fulda:
Ursula Steimann*
Schenklengsfeld:
Hans Kropf*, Nije javno*, Martin Mohr*, Stephan Cordes*
Sontra:
Angela Tischmacher*, Artur Weber*, hartmut Schachten*, Rainer Siebert*, Nije javno*
Sontra OT Ulfen:
Brigitte Püschel*, Brigitte Püschel*
Unterhaun:
Jan Hoßfeld*
Waldkappel:
Nije javno*, Nije javno*
Wanfried:
Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Petra Zillmann*, Tino Ibold*
Wehretal:
Nije javno*, Nije javno*, ottmar stöhr*, Nije javno*
Weißenborn:
Ralf Tischmann*
Wildeck:
Nije javno*
Witzenhausen:
Nije javno*, Andreas Lenski*, Nije javno*, Anna-Margarete Schmitz*, Ansgar Bergau*, Antonia Ley*, Nije javno*, Christoph Meixner*, Esther Mieves*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Katharina Possitt*, Larissa Nagorka*, Lars Friedrichs*, Lea Schön*, Nije javno*, Nije javno*, Lukas Gregor Schmitz*, Maria Blanke*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Ralf Zummach*, Ralf Zummach*, Nije javno*, Stephan Behrendt*, Thomas Körner*, Ulrich Atts*, Uwe Riegelmann*
(* Ovi se potpisi ubrajaju u kvorum.)