87 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Mecklenburgische Seenplatte II - Landkreis Rostock III
Tietoja vetoomuksesta Freiwilligen Ticket
, Langen Trechow:
Lena Kniffka*
Altentreptow:
Theo Hadrath*
Altkalen:
Dr Florian Kohl*
Ankershagen:
Ei julkista*
Baumgarten:
Ei julkista*
Bellin:
Marcel Griebenow*
Blankensee:
Laura Schröder*
Blumenholz:
Käsinkirjoitettu*
Bredenfelde:
Käsinkirjoitettu*
Bützow:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Heiko Neumann*, Ei julkista*, Juliane Block*, Ei julkista*, Ei julkista*
Carolinenhof:
Ei julkista*
Carpin:
Manuela Müller*
Demmin:
Käsinkirjoitettu*, Clara Zielke*
Diekhof:
Ei julkista*, Jason Krumbein*
Fünfseen:
Ei julkista*, Sandra Kursawe*
Gielow:
Eik Haferkorn*
Gnevkow:
Tony Benda*
Gnoien:
Käsinkirjoitettu*
Godendorf:
Ei julkista
Grabowhöfe:
Ei julkista*
Groß Plasten:
Ines Ahlgrimm*
Grünow:
Käsinkirjoitettu
Güstrow:
Ei julkista*, Ei julkista*, Brigitte Wohlgemuth*, Christian Höser*, Erika Maurer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Sandra Runschke*, Ei julkista*, Ei julkista*
Jürgenshagen:
Ei julkista*
Klein Plasten:
Jasmin Fälchle*
Klein Vielen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Klink:
Martina Saß*
Klocksin:
Ramona lemke*
Krakow am See:
Ei julkista*
Kratzeburg:
Käsinkirjoitettu
Kuckssee:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Laage:
Käsinkirjoitettu*, Alfons Hütten*
Lalendorf:
Ralf Zöhner*
Langen Trechow:
Käsinkirjoitettu*
Lärz:
Ei julkista*
Lübzin-Rosenow:
Charlene Labrenz
Lühburg:
Ei julkista*
Malchin:
Jenny Pecat*, Mei Ling Chen*, Monika Hinz*
Malchin OT Salem:
Julian Kastner
Malchow:
Käsinkirjoitettu*, Lutz Weidhase*
Mirow:
Fabian Malt*, Ei julkista*, Tobias Müller-Deku*
Mistorf:
Kati Pergande*
Mühl Rosin:
Björn Kozk*
Neustrelitz:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Ei julkista*, Erika Bünger*, Ei julkista*, Franziska Richter*, Ei julkista*, Ivo Panitzki*, Ei julkista*, Katharina Röse*, Kornelia Röse*, Ei julkista*, Ei julkista*, Maxim Klein*, Melanie Fischer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Steven Hummer*, Steven Hummer*, Torsten Panitzki*
Penzlin:
Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu*, Amanda Lukesch*, Ei julkista*
Priborn:
Ei julkista*, Marie Bloch*
Rechlin:
Julien Knüpfer*
Röbel:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Katharina Kroeger*
Rosenow:
Ei julkista*
Serrahn:
Käsinkirjoitettu*
Siedenbollentin:
Käsinkirjoitettu*
Siedenbrünzow:
Ei julkista*
Sietow:
Holger Herklotz*
Stavenhagen:
Karina Heinicke*
Teterow:
Karina Matthiaschk*, Kathleen Bertow*, Michael Schmidt*
Vietgest:
Klaus-Peter Struve*
Walkendorf:
Helena Gäbken
Waren:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Bachert Brita*, Franziska Haß*, Ei julkista*, Nadine Renz*
Waren Müritz:
Ei julkista*
Warnow:
Ei julkista*
Wesenberg:
Ei julkista*
Zepelin:
Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)