135 Undertegnende Bundestagswahlkreis Main-Kinzig - Wetterau II - Schotten
Til andragendet Initiative Mountainbike- Sport am Hoherodskopf / Bau eines Flowtrails
Altenstadt:
Fabian Kothe, Stefan Thorwartl
Bad Soden-Salmünster:
Andreas Essel
Biebergemünd:
Ralf link
Birstein:
Ikke offentligt, Ikke offentligt, Ikke offentligt, Ikke offentligt, Ikke offentligt, Ikke offentligt, Tobias Kling
Brachttal:
Martin Hackel
Büdingen:
Adrian Wegner, Ikke offentligt, Andreas Schmidt, Christian Gruber, Eheonore Adamczyk, Frieder Beck, Jonas Frech, Kay Birnbaum, Lothar Seum, Patrik Heiliger, Sascha Sander, Ikke offentligt, Tim Pfeifer
Büdingen-Wolf:
Heinz Helfrich
Freigericht:
Sascha Popiolek, Sven Gebhard, Walter Cavaco
Gedern:
Barbara Kraft, Eckhard Haas, Harald Bach, Jürgen Oberheim, Kai Deckenbach, Randy Bartsch, Sylvia Böhnisch
Gelnhausen:
Daniel Bös, Kirsten Groh, Ikke offentligt, Ikke offentligt, Ikke offentligt, Ikke offentligt
Glauburg:
Luan Osaj
Gründau:
Ikke offentligt
Hirzenhain:
Claus Reinhardt, Mario Müller, Stefan Nos, Ikke offentligt
Hitzkirchen:
Norbert Hirl
Illnhausen:
Philipp Birresborn
Kefenrod:
Ben Hirl, Michael erk, Ikke offentligt, Raphael Hempfling, Ikke offentligt
Limeshain:
Ikke offentligt, Ikke offentligt
Linsengericht:
Boris Lenk, Ikke offentligt, Katrin Mussler, Ikke offentligt, Marcel Rieth, Ikke offentligt
Ortenberg:
Birgit Kostbahn, Carl Christian Eutin, Ledderhose Christoph, Ikke offentligt
Schlüchtern:
Ikke offentligt, Ikke offentligt, Marcus Lommer, Ikke offentligt, Stefan Ullrich
Schotten:
Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Andreas Konrad*, Anke Stadler*, Axel Winter*, Bernd Buchner*, Björn Magold*, Christian Neeb*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Dirk Weber*, hainz günter*, Ikke offentligt*, Jan Müller*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Karl-Heinz Zimmer*, Karlheinz Wenz*, Ikke offentligt*, Klaus Marbe*, Ikke offentligt*, Lothar Horr*, Ikke offentligt*, Manuela Edelmann*, Manuela Vogt*, Marcel Bechtold*, Marco Schmidt*, Marco Schröder*, Matthias Kraus*, Matthias Spruck*, Ikke offentligt*, Moritz Wagner*, Ikke offentligt*, Ninas Weber*, Normen Hofmann*, Ikke offentligt*, Peter Eckert*, Peter Eckert*, Ikke offentligt*, Petra Seipp*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Stefan lorenz*, Stefan Riemenschneider*, Stefan Seipp*, Ikke offentligt*, Sven Winkler*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*
Sinntal:
Roland Heidl
Steinau:
Dennis bensing, Ikke offentligt, Martin Spielmann, Niklas Kohlhepp, Ikke offentligt
Steinau an der Straße:
Ikke offentligt
Wächtersbach:
Ikke offentligt, Stefan Strubl, Thomas Kolb
(* Disse underskrifter tæller for beslutningsdygtigheden.)