134 ondertekenaars in Bundestagswahlkreis Main-Taunus
Naar de petitie Grundeinkommen abstimmen - Aufruf zur Einführung der bundesweiten Volksabstimmung
Bad Soden:
Clivia Himmelreich*, Daniela Rickert*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Harald Fischer*, Niet openbaar*, Stephan Schreiner*, Uwe Reichardt*
Bad Soden/TS:
Niet openbaar*
Eppstein:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Gabriele Saint-Ives*, Ickstadt Hubert *, Udo Schauer*, Udo Verzagt*
Eschborn:
Christine Losch*, Jörg Baumgardt*, Karin Bolsen*, Manfred Klittich*, Mark Morg*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Susanne Walter*
Flörsheim:
Niet openbaar*, Bettina Sixel*, Cornel Tillger *, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Ines von Ketelhodt*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Marita Hart*, Michaela Giebelhausen*, Niet openbaar*, Rosenkrieg Arndgen*, Stefan Krämer*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Winfried Müller*
Flötsheim:
Niet openbaar*
Hattersheim:
Anastasios Peikou*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Dorith Schumacher *, Niet openbaar*, Elsbeth Wiegand*, Enrico Felgner*, Erika Dieges*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Giesel Michael *, Niet openbaar*, Helmut Dieges*, Helmut Göttlinger*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Melanie Hentsch *, Niet openbaar*, Reiner Heßmann*, Stephan Wohlgemuth*, Tanja Seidler*
Hchheim:
Dirk Thomsen*
Hochheim:
Alexander Marx*, Alexandra Velten*, Dr. Joachim Welsch*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Hofheim:
Barbara Zeller *, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Dorothé Kettner.Andal*, Eveline Rothert*, Gabriele Pullmann*, Heidi Slotta*, Heinz Diry*, Helge W. Steinmann*, Niet openbaar*, Johanna Baumann*, Klaus Dallmeier*, Klaus Ferger*, Lisa Roglic*, Martin Tetkov *, Michael Glauche*, Moritz Beckenkamp*, Niet openbaar*
Kelkheim:
Anettteletee Betz*, Niet openbaar*, Björn Sawall*, Christian Zimmermann*, Christine Hofmann*, Irene Hoffmann*, Regina Pasqual*, Niet openbaar*, Wolfgang Schwörer *
Königstein:
Armand Lausser*, Daniel Michels*, Niet openbaar*, Ortrud Philipp-Gutberlet*, Ute Martina Witt*
Kriftel:
Ingo Girndt*, Stefan Kowollik*
Kriftel am Taunus:
Zell Winfried*
Kronberg:
Alexander Schad*, Inez Lube*, Jutta Dahm*, Niet openbaar*, Tobias Belschner*, Niet openbaar*
Liederbach:
Niet openbaar*, Martin Rafinski *, Urs Weidmann*
Schwalbach:
Niet openbaar*, Guelfere Kizarmis *, Karin Howard*, Martin Hölterscheidt*, Michael Weingärtner*
Schwalbach a.Ts.:
Alfter Michael*
Schwalbach ts:
Gerhard Krause*
Steinbach:
Christoph Schreiber*, Gerhard Heinrich*
Steinbach / Taunus:
Michael Korn*
Sulzbach:
Achim Herchenröder*, Niet openbaar*
(* Deze handtekeningen tellen mee voor het quorum.)