445 подписал в Bundestagswahlkreis Gotha - Ilm-Kreis
Към петицията Hyperthermiebehandlung für Krebskranke soll von allen Krankenversicherungen bezahlt werden
Alkersleben:
Не е публично*
Amt Wachsenburg:
Martina Gärtner-Still*
Amt Wachsenburg:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Не е публично*, Не е публично*, Martin Tischer*, Patrick Armster*, Не е публично*
Angelroda:
Не е публично*
Apfelstädt:
Не е публично*
Arnstadt:
Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Evamaria Oertel*, Hartig Sebastian*, Heiko John*, Isabel Köhler*, Не е публично*, Не е публично*, Oliver Lang*, Torsten Schmidt*
Bahnhof Zimmernsupra-Töttelstädt:
Ръкописни/o*
Bösleben-Wüllersleben:
Mario Heinricht*
Bufleben:
Не е публично*
Crawinkel:
Ръкописни/o*
Dachwig:
Не е публично*
Döllstädt:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Dornheim:
Ръкописни/o*
Elxleben:
Ръкописни/o*
Friedrichroda:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Не е публично*, Sascha Riebesehl*, Simone Wiegand*
Fröttstädt:
Ръкописни/o*
Geraberg:
Не е публично*
Gierstädt:
Не е публично*
Goldbach:
Ръкописни/o*
Gotha:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Не е публично*, Andrea Schlottke*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Matthias Walter*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*
Gräfenhain:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Gräfenroda:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Sebastian Schade*
Großbreitenbach:
Ръкописни/o*
Günthersleben-Wechmar:
Ръкописни/o*, Не е публично*
Hohenkirchen:
Ръкописни/o*
Ichtershausen:
Не е публично*
Ilmenau:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*
Ilmtal:
Не е публично*
Klettbach:
Marco Nauhardt*, Rita Schmidt*
Leinatal:
Ръкописни/o*, Volker Alsdorf*
Luisenthal:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Molschleben:
Oliver Metz*
Neudietendorf:
Ръкописни/o*, Doreen Lang*, Martin Synold*
Oberhof:
Не е публично*
Ohrdruf:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Lukas Lumaschi*
Osthausen-Wülfershausen:
Не е публично*
Pferdingsleben:
Katharina Krüger*
Plaue:
Manuela Schendel*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*
Seebergen:
Не е публично*
Stützerbach:
Не е публично*
Tabarz:
Ръкописни/o*
Tambach-Dietharz:
Ръкописни/o*, Jan Herdmann*, Silke Scheike*
Tonna:
Ръкописни/o*
Tüttleben:
Ina zander*
Waltershausen:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Wandersleben:
Mandy Mönchgesang*
Wangenheim:
Eckhard Treyße*
Westhausen:
Ralf Schulze-Frenking*
Wipfratal:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Wölfis:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Wolfsberg:
Не е публично*
Wüllersleben:
Не е публично*
(* Тези подписи се зачитат за кворума.)