115 podpisnik v Bundestagswahlkreis Nordfriesland - Dithmarschen Nord
Na peticijo Volksinitiative zum Schutz des Wassers
Achtrup:
Ni javno
Aventoft:
Ni javno, Ni javno, Jörg Rakow*
Bordelum:
Joachim Rotermund*
Braderup:
Constanze Reichstein*, Ni javno*
Bramstedtlund:
Harald Gronau*, Harald Gronau*, Helmut Ehlers*, Helmut Ehlers*, Ulrich Enderle*, Ulrich Enderle*
Bredstedt:
Arngard Janiesch*, Ni javno, Helga Ziegler*, Helga Ziegler*, Ketel Lorenzen*, Margarethe Groß*, Martin Maier-Walker*, Paul Groß*
Büsum:
Joachim Polley
Dagebüll:
Dr. Walther Petersen-Andresen*
Drage:
Christa Detmers*, Heike Kruse*
Enge-Sande:
Hans-Jürgen Wienhold-Henningsen*
Friedrich-Wilhelm-Lübke-Koog:
Ni javno*
Hattstedt:
Birgit Kath
Heide:
Angelika Ohlbroeck, Bärbel Paulsen*, Gunter Hirche*, Ni javno*
Humptrup:
Ni javno*
Husum:
Brigitte Hahnwald*, Ni javno*, Peter Berner*, Torben Becker
Joldelund:
Dieter Kummerfeld*, Ni javno*, Ni javno*
Klanxbüll:
Ni javno*, Michael Müller*
Ladelund:
Hans-Heinrich Petersen, Stephanie Budde*
Langenhorn:
Karin Petersen*, Lilian Petersen*, Ni javno*
Leck:
Christoph Schmidt, Jan Jäger*, Jana Lüders*, Karin Lüders*, Malene Schmidt, Marion Menzdorf-Matthiesen*, Michaela Günther*, Sabine Kuss*, Ute Petersen*
Lehe:
Ni javno*
Lütjenholm:
Greta Sampel*, Peter Sampel*
Neuenkirchen:
Doris Jördens
Neukirchen:
Gudrun Hölling
Niebüll:
Margarete Nußbaum*, Margarete v. Hoyningen-Huene*, Peter v. Hoyningen-Huene*
Norddeich:
Heike Meyer*
Nordstrand:
Dieter Fuchs*
Oldenswort:
Kerstin Marquardt*
Oldsum:
Dr. Ingke König*, Dr. med. Ingke König*
Ostrohe:
Manfred Albiez, Ni javno*
Ramstedt:
Ni javno
Risum-Lindholm:
Andrea Bode-Köhn*, Kerstin Scheler*
Sankt Peter-Ording:
Ni javno*, Saskia l.*
Schülp:
Helga Empen
Schwesing:
Miriam Brandt*
St. Annen:
Heike kröger*
Stadum:
Ni javno*, Hans-Werner Oetjen, Hans-Werner Oetjen*, Ni javno*, Sabine Mekelburg*, Wolfgang Sinthofen*
Struckum:
Ni javno*
Süderlügum:
Ni javno, Steffen Henningsen*
Sylt-Ost:
Jutta Thomsen*
Tellingstedt:
Elke Heinrich, Monika Ehmke
Tinnum:
Ni javno
Welmbüttel:
Ni javno, Frank jahnke
Wesselburen:
Birgit Schmidt-Henke
Westerdeichstrich:
Angelika Röbbelen*, Michael E.Pietsch
Westerhever:
Jürgen Nelting*, Monika Nelting*
Westerland:
Verena Tamblé*
Winnert:
hans-Juergen Eilers*
Wyk:
Martin Paulsen*, Martin Paulsen*
(* Ti podpisi se štejejo za sklepčnost.)