247 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Kaiserslautern
Tietoja vetoomuksesta Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Albisheim:
Andrea Przykopanski*, Ei julkista*, Linda Liedtke*, Wolfgang Liedtke*
Alsenz:
Ronny Porth*, Siegfried Kampe*, Siegfried Kampe*
Altenglan:
Ei julkista*, Ei julkista*, Werner Schhweitzer*
Altenkirchen:
Ei julkista*
Biedesheim:
Peter H. Arras*
Bischheim:
Elena Wolf*, Ei julkista*, Zoltan Szabo*
Blaubach:
Jordane Steiner-Kuhn*
Bolanden:
Anne Hoffer *, Ei julkista*, Ei julkista*
Bosenbach:
Ulrich Matzenbacher*
Breunigweiler:
Andreas Schmitt*, Ei julkista*, Martin Graeber*, Ei julkista*
Dittweiler:
Andrea Künz*, Ei julkista*
Dunzweiler:
Jutta Michelis-Korst*
Eisenberg:
Anja Berger*, Franz Peter*, Gerhard Liedtke *, Ei julkista*, Ei julkista*, Peter Layer*
Elzweiler:
Heinz Urberg*
Enkenbach-Alsenborn:
Ei julkista*, Ei julkista*, Werner Steiner*
Eßweiler:
Ei julkista*
Eulenbis:
Ei julkista*
Falkenstein:
Siegfried Falkenstein*
Frankeneck:
Alexander Friess*
Gaugrehweiler:
Ei julkista*, Ei julkista*, Torsten Schmelzer *
Ginsweiler:
Gerhard Widmann*
Glan-Münchweiler:
andreas müller*
Gonbach:
Ei julkista*, Oliver Baumgart*
Grumbach:
Ei julkista*
Haschbach:
Denise Sperling*
Heiligenmoschel:
Ei julkista*, Thomas Koob*
Hinzweiler:
Ei julkista*
Hochspeyer:
Armin Vollmer*
Hohenoellen:
Frank Schlimbach*
Hohenöllen:
Frank Schlimbach*, Simone Sittel-Schlimbach*
Hüffler:
Rita Bolwardt*, Ei julkista*
Kaiserslautern:
Ei julkista*, Alex Heidenreich*, Alexander Meier*, Andreas Adler*, Andreas Busch *, Andreas Hechler*, Andreas Jung*, Andreas Jung*, Andreas Jung*, Andreas Laux*, Andreas Laux*, Andreas Schmitz*, Ei julkista*, Anneliese Welle*, Ei julkista*, Ei julkista*, Benjamin Buhrmann*, Bernd Walter*, Bernd Walter*, Bernd Walter*, Bernhard Kolter*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Christa Krauth*, Christiane Klinner*, Ei julkista*, Christine Geib*, Daniel Marhöfer*, Daniel Marhöfer*, Daniel Scheller*, Daniel Scheller *, Ei julkista*, Daria Machno*, Ei julkista*, Ei julkista*, Dirk Hilbert *, Dirk Hilbert *, Doris Hartmeyer*, Ei julkista*, Dr Christine Packullat*, Dr. Wolfgang Schramm*, Eggenmüller Mario*, Elvira Jung*, Enisa Keim*, Gertrude Sauer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Gregor Oliver*, Heidi Walter*, Heidi Walter*, Heinz Göres*, Helena Heidenreich*, Ei julkista*, Heydenreich Francoise *, Holger Fey*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Jean- Daniel Welter*, Jörg Meixner *, Jörg Richter*, Ei julkista*, Ei julkista*, Jürgen Adam*, Kai Müller*, Karanlik Regina*, Karanlik Regina*, Klaus Groß*, Lukas Lauer*, Ei julkista*, Lydia Nusshag*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Mathias Weber*, Matthias Frank*, Matthias Frank*, Melanie Kappler- Welter*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Oliver Klaus Beeger*, Ei julkista*, Peter Floch*, Ei julkista*, Peter Welle*, Petra M*, Ei julkista*, Rainer Steiner*, Regina Karanlik, Robert Müller*, Rolf Stirner*, Salan natalie*, Ei julkista*, Sascha Will*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Silvia Weidinger*, Stefan Liebrecht *, Thomas Kennel *, Thorsten januchowski *, Vadim Vollmer *, Ei julkista*, Viktor Halva*, Weidinger Silvia*, Wladislaw Dubinski*
Kaise´rslautern:
Buhler Klaus*
Kirchheimbolanden:
Ei julkista*, Ei julkista*
Kusel:
Geertruida Kupferschläger*, Ei julkista*, Krauss Richard*, Richard Krauss*, Silke Weber*
Langweiler:
Dirk Zehner*
Lauterecken:
Ei julkista*
Lohnsfeld:
Johanna Geuer*
Lohnweiler:
Ei julkista*
Mackenbach:
Karlheinz Feth*, Patricia Castro Koch*, Thomas Bormann*
Marnheim:
Ei julkista*
Mehlingen:
Ei julkista*, Andreas Frank*, Christian Weingärtner *, Ei julkista*
Neuhemsbach:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Sandra Geiger*
Niederkirchen:
Ei julkista*, Ei julkista*
Niedermoschel:
Marcel Barkanowitz *, Mario Barkanowitz*, Martin Hennen*
Nußbach:
Hildegard Ramsey*
Oberweiler im Tal:
Klaus Dieter Müller*, Klaus Dieter Müller*
Ohmbach:
Ei julkista*, Doris Schmitt-Neumann*
Orbis:
Ei julkista*
Otterbach:
Ei julkista*, Karl-Heinz Urschel*, Uwe Albert *
Otterberg:
Ei julkista*, Ei julkista*, Eugen Wilhelm*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Ramsen:
Denny Weiler*, Dirk Bauer*, Ei julkista*, Helmut Gehrig*
Reichenbach-Steegen:
Ei julkista*
Rockenhausen:
Ei julkista*, Ulrich Dittmann*
Rodenbach:
Erhard Konrath*
Schallodenbach:
Ei julkista*
Schönenberg-Kübelberg:
Björn Reger*, Danny Simon*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Silke Meininger*
Schorlenberg:
Ana Sertic*
Schweinschied:
Alois Schwahn*, Dr. Alois Schwahn*
Sembach:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Sippersfeld:
Andreas Scholl*
Steinbach:
GUDRUNA GRÖKEL*, Gudruna Grökel*, Holger Leibrock*
Steinwenden:
Marc Koprowski *
Sulzbachtal:
Michael Götz*
Unkenbach:
Peter Schamaitis*
Wahnwegen:
Ei julkista*, Irene Schneider*, Irene Schneider*, Ei julkista*
Waldmohr:
Ei julkista*, Patrick Koob*, Ursula Burkhardt*
Wartenberg:
Maya Ermel*
Wartenberg-Rohrbach:
Maya Ermel*
Weilerbach:
Alexander Hartmann*, Alexander Hartmann*, Ei julkista*
Wiesweiler:
Gerlach Mirco*
Winnweiler:
Grit Schulze*, Ei julkista*, Ei julkista*, Martin Brüggehofe *, Martin Brüggehofe*, Serdar Bulut*, Sonja Nguyen *, Ei julkista*
Zellertal:
Ei julkista*, Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)