177 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Deggendorf
Tietoja vetoomuksesta Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Aholming:
Riederer Walter*
Auerbach:
Elisabeth Pichlmayr*, Tobias Ambrosius Straub*, Tobias Straub*
Auerbch:
Kopp Josef*
Bernried:
Ei julkista*, Kornatzki Helmut *, Ei julkista*, Weikl Wolfgang*
Deggendorf:
Albert Hägele*, Andreas Achatz*, Andreas Schafhauser*, Ei julkista*, Brigitte Kandler*, Christoph Dobler*, Ei julkista*, Ewald Borowitz Hans Jörg*, Helga Vincent*, Ei julkista*, Jochen Dahlmann*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Margit Pauli*, Marianne Schloth*, Michael Griener*, Ei julkista*, Olaf Hilgenberg*, Olaf Kurt Hilgenberg*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Freyung:
Ei julkista*, Benjamin de Smidt*, Ei julkista*, Grünzinger Thomas*, Ei julkista*, Ei julkista*, Markus Stockinger*, Monika Wilhelm *
Fürsteneck:
Elfriede Moosbauer*, Elfriede Moosbauer*, Ei julkista*, Moosbauer Elfriede*, Stefan Hobelsberger*
Grafenau:
Christian Beermann *, Ei julkista*, Ei julkista*, Ettl kornelia*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Grafling:
Barbara Rabl*, Brigitte Petter*, Fudali Markus *, Petra Zacherl*, Ei julkista*
Grainet:
Ei julkista*
Grattersdorf:
Ei julkista*
Hengersberg:
Ei julkista*, Ei julkista*, Fabio Sicker*, Max Labude*, Ei julkista*, Sonja hitthaler*, Ei julkista*, Ei julkista*
Hilgenreith:
Irmi bleibinger*
Hinterschmiding:
Marco Seidl*, Ei julkista*, Ei julkista*
Hohenau:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Hunding:
Annegret Lax-Lemeschko*
Iggensbach:
Ei julkista*, Ei julkista*
Innernzell:
Edwin Gmel*
Jandelsbrunn:
felix löwe*, Ei julkista*, Sabine Hirschel*
Künzing:
Ei julkista*, Roland König*
Lalling:
Stefan Jorke *
Mauth:
Ei julkista*, Margit Dörr*, Ei julkista*
Metten:
Ei julkista*, Ei julkista*, Tobias Hahnenwald*, Tobias Hahnenwald*
Moos:
Ei julkista*, Michael Kröninger*
Neureichenau:
Gassner Kurt*
Neuschönau:
Ei julkista*
Oberpöring:
Dutschke Roman*, Ei julkista*, Ei julkista*
Offenberg:
Erwin Kargl*, Hans-Günther Tellinger*, Johann Staudinger*, Ei julkista*, Ei julkista*
Offenerg:
Ei julkista*
Osterhofen:
Andreas Schaunik*, Bettina Schaunik*, Ei julkista*, Hans-Jürgen Kirmess *, Jutta Naser-Rohrmüller*, Jutta Naser-Rohrmüller*, Jutta Naser-Rohrmüller*, Ludwig Hartl*, Ei julkista*, Renate Winkelhöfer*, Ei julkista*
Perlesreut:
Claudia Würzinger*, Lorenz Alexandra*, Margit Maier*, Ei julkista*
Philippsreut:
Ei julkista*
Plattling:
Kloster Helena*, Ei julkista*, Ei julkista*, Maximilan Bauer*, Stoiber Cornelia*, Weber Melanie*
Pllattling:
Brigitte Kirmess*
Rehbruck:
Rudolf Spalte*
Ringelai:
Hans nittmann*
Röhrnbach:
Ernst Schwaller*, Ei julkista*, Oliver Aran*, Silvia Schwaller*, Silvia Schwaller*
Schaufling:
Stefan Kargl*
Schöllnach:
Laura Müller*, Ei julkista*, Tatjana Ricnik*, Wilhelm Andreas*
Schönberg:
Ei julkista*, Ronald Geissler*
Spiegelau:
Alexander Süß*, Egon Emter*, Gisela Spann*, Ei julkista*, Ei julkista*, Renate Prokop*
St Oswald:
Juliana Geier*, Raab Philipp *
St. Oswald:
Jana Brandis*
Stephansposching:
Christian Ludwig Scholler*, Ei julkista*, Ei julkista*, Wagensohn Silke*
Waldkirchen:
Anatoli Kreitler*, Blöchl Ludwig*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Eva Falkner*, Heike Mildenberger-Schneider*, Michael Kittl*, Ei julkista*, Rita Friedl*, Ei julkista*, Uwe Vos*
Wallerfing:
Roland Preusche*
Winzer:
Ei julkista*, Ei julkista*
Zenting:
Ei julkista*, Gisela Saalfrank*, Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)