447 Підписант в Bundestagswahlkreis Aschaffenburg
до петиції Herr Verkehrsminister: Hände weg von meinem Hobby! Petition für den Erhalt des Modellflugs
Alzenau:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, Andreas BURGKART*, Anke richter*, непублічний*, непублічний*, Bernhard Trutnau*, Birgit Trutnau*, Burkhard Schulz*, Daniel Kolb*, Daniel Neueprt*, Dieter Reisert*, Dominik Braun*, Doris Braun*, непублічний*, непублічний*, Jürgen Laubenheimer*, непублічний*, непублічний*, Karlheinz Gleißner*, непублічний*, непублічний*, Lothar Höfler*, непублічний*, Manfred Hofmann *, Manfred Pick*, Markus Dyroff*, Martin Müller*, непублічний*, непублічний*, Michael Wuttke *, непублічний*, непублічний*, Patrick Tümpner*, Phlipp Trutnau*, Ralf Maria Berger*, Ronald Zilk*, Sebastian Immel*, Stefan Bloss*, Stefanie Gleißner *, Thomas Gleissner *, Thomas Tacke*, непублічний*, Walter Völker*
Aschaffenburg:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Armin Müller*, непублічний*, Christian Knauder *, непублічний*, непублічний*, Christoph Brinkmann*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Dirk Spingler*, Doris Clement*, Dr. Elmar Wirth*, Elke Müller*, Erwin Bauer*, Fabian Hartmann*, непублічний*, Florian Richter*, Frank Dräger *, Gebhard schmittner*, Georg Schruff*, Hermann CLEMENT*, Horst Loschmidt*, Joachim Jud *, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Klaus-Peter Schubath*, Korbinian Fätj*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Manfred Schuster*, непублічний*, непублічний*, Matthias Schuppler*, Michael Habich*, Olaf Bongwald*, Peter Fäth*, непублічний*, Peter Ostermeier*, Rene Schneider*, Richard Holger Zang *, непублічний*, Rolf Weidling*, Schachner Jürgen*, непублічний*, Stefan Jürgens*, непублічний*, непублічний*, Steffen Wolf*, непублічний*, Theo Holzmann*, непублічний*, непублічний*, Thomas Offhaus*, Thorsten Reichold*, Tobias Engel*, Tobias Heyde*, Ulla Schmitt*, Valeria Klöksin*, Wolfgang Benz*, непублічний*, непублічний*
Bessenbach:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, непублічний*, Dieter Brehm *, Heinz Margrander*, непублічний*, непублічний*, Kai christ*, Peter Eckardt*, Reinhold Reuscher*, Reinhold Reuscher*, непублічний*, непублічний*, Timo Stegmann*, непублічний*
Blankenbach:
рукописний*, рукописний*
Dammbach:
непублічний*, Thorsten Spielmann*
Geiselbach:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, непублічний*, Marco Nees *
Glattbach:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Andreas Schäffer*, Burkhard Schwinger*, Claudia Knoll*, Ellen Glaab-Göls*, Emanuel Göls*, Günther Knoll*, Klaus Wagner*, Manuela Meyer*, Stefan Bayer*, Thomas Ebert*, непублічний*, непублічний*, Veronika Schmitt*, непублічний*
Goldbach:
рукописний*, Andreas Wüst*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Gunther Janek*, Heinz Sauer*, Horst Ebert*, непублічний*, непублічний*, Jörg Duggen*, непублічний*, Moritz Staab*, непублічний*, Philipp Staab*, непублічний*, Sven Heinisch*, Thomas Genschor*
Großostheim:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Barthelme Axel*, непублічний*, непублічний*, Claudius Bock*, Denis Muser*, Dennis Höfling*, непублічний*, Ernst-Otto Dumke*, непублічний*, Frank Schneider*, Gernot Duda*, Harald Ritonja*, Holger Zoeller*, Johannes Junker*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Peter Barthelme*, непублічний*, Rolf Leonhard *, непублічний*
Grossostheim:
Georg Wissler*
Haibach:
рукописний*, рукописний*, Christophe Mallein*, Edwin Kullmann *, Franz-Josef Kaup*, непублічний*, Irina Oberding*, Kilian Eisert*, непублічний*, Torsten Heissler*
Heigenbrücken:
рукописний*, Hannelore Staab*, непублічний*
Heimbuchenthal:
Meyerer Michael*, непублічний*, Winfried Brand*
Hösbach:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, Carina Blüml *, Christian Sauer*, непублічний*, Frank Bayer*, Geoinform AG*, Heiko Pistner*, Heinrich Oberle*, непублічний*, непублічний*, Klaus Bechmann*, непублічний*, непублічний*, Michael Baumbach*, непублічний*, Roland Peter*, непублічний*, непублічний*, Stefan Mantel *, непублічний*, Stephan Greb*, Thomas Schmidt*, Ulf Thron*, Ulrich Jäger *
Johannesberg:
Bastian Franz*, Dr. S. Wagner-Ggeuder*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Thomas Eichhorn*, непублічний*
Kahl:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Andreas Gabel*, непублічний*, Elke Groeneveld*, Harald von Waitz*, непублічний*, Manfred Brychcy*, непублічний*, Michael Jung*, Peter Benke*, непублічний*, Thomas Brenneis*, Thomas Keller*, Wolfgang Hein*
Kahl a. Main:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Karlstein:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, Alexandra Treml*, непублічний*, Gregor Treml*, Hans-Joachim Kemter*, Ivo Hückstedt*, непублічний*, Rolf Michael Lutz*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Kleinkahl:
Marco Müller*, Wirzberger Kai*
Kleinostheim:
рукописний*, Achim Bauer*, непублічний*, непублічний*, Andreas Bauscher*, непублічний*, Frank Leopold *, Giegerich Ernst*, Matthias Lebert*, Miguel Leopold*, Sandra Becker*
Krombach:
непублічний*, непублічний*, Jörg Kampfmann*, Michael Kasper*, непублічний*, Roland Schmitt*, непублічний*, непублічний*
Laufach:
непублічний*, Claudia Giegerich*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Jürgen Zschiedrich *, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Silvia Seyberth*, непублічний*, непублічний*, Stephen Greim*, непублічний*
Mainaschaff:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Mespelbrunn:
рукописний*, Fred Allig*, Keller Elmar*, Sebastian Breunif*
Mömbris:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, Frank Glaser*, Georg Heinz Gries*, Hans-Jürgen Grebner*, Jürgen Misterek*, непублічний*, непублічний*, Siegfried Bauer*, непублічний*, непублічний*
Omersbach:
Sven Fischer*
Rothenbuch:
непублічний*, Niklas Schweibert*
Rottenberg:
непублічний*
Sailauf:
рукописний*, Anna Allig*, Christian Frey*, Ingo Wupper*, Roland Staab*
Schöllkrippen:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, Harald Elsässer*, Harald R.upprecht*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Marco Staab*, Nils Jackiw*, Peter Weimer*, Sebastian Ostheimer*, Steigerwald Norbert*, Steigerwald Norbert*, Tino Kretzschmar*
Stockstadt:
рукописний*, рукописний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Waldaschaff:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Alex Sahm*, Armin Roth*, Kerstin Roth*, Max Baier*, Meike Hussy*, Michael Hussy*, Peter Fleischer*, René Schwerin *, Steffen Hussy*, непублічний*
Weibersbrunn:
Uwe Heuer*
Westerngrund:
рукописний*, Armin Naumann*, Josef Reis*, Thomas Kreß*
Wiesen:
рукописний*, Gerhard Englert*
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)