198 signatár v Bundestagswahlkreis Bad Kissingen
K petícii sauberes Bienenwachs, gesündere Bienen, gesündere Menschen
Aura:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Bad Brückenau:
Nie verejne*
Bad Kissingen:
Rudolf Wurm*
Bad Königshofen:
Nie verejne*
Bad Neustadt:
Christian Kuhn*, Nie verejne*
Bad Neustadt/Saale:
otto Jahrsdörfer*
Bastheim:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Burglauer:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Annette Seehaus-Arnold*
Burgpreppach:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Burkardroth:
Ručne písaný *
Ebelsbach:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Ebern:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Hemann Bastian*, Hermann Bastian*
Elfershausen:
Ručne písaný *
Eltmann:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Euerdorf:
Ručne písaný *
Hammelburg:
Nie verejne*, Benedikt Müller*, Christoph Reichert*, Martina Jordan*, Nie verejne*
Haßfurt:
Ručne písaný *
Hofheim:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Hohenroth:
Isolde Müller*, Nie verejne*, Nie verejne*, Robert Müller*
Kirchlauter:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Dieter Adrian*, Margit Baumann*
Maroldsweisach:
Nie verejne*
Mellrichstadt:
Benjamin Schlusche*, Michael Rauch*
Münnerstadt:
Ručne písaný *, Bayerl Elfriede*, Susanne Stäblein*, Nie verejne*
Niederlauer:
Michael Beck*
Nüdlingen:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Oberaurach:
Karl Stapf*
Oberleichtersbach:
Karin Schmidt*
Oberstreu:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Sabine Pagel*
Ostheim:
Eva Hartmann*
Pfarrweisach:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Ramsthal:
Ručne písaný *
Rentweinsdorf:
Helmut Sperber*
Rödelmaier:
Burkhard Volkheimer*
Sandberg:
Ručne písaný *, Willibald Wolf*
Schondra:
Dirk Schuhmann*, Erwin Schuhmann*
Sulzfeld:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Sulzthal:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Theres:
Ručne písaný *
Unterelsbach:
Nie verejne*
Wartmannsroth:
Wolfgang Heim*
Wildflecken:
Josef Dengg*
Willmars:
Karin Herbst*
Wonfurt:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Wülfershausen:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Zeil:
Ručne písaný *
(* Tieto podpisy sa započítavajú do uznášaniaschopnosti.)