436 Підписант в Bundestagswahlkreis Würzburg
до петиції Herr Verkehrsminister: Hände weg von meinem Hobby! Petition für den Erhalt des Modellflugs
Altertheim:
рукописний*, рукописний*, непублічний*
Aub:
рукописний*, рукописний*, Eduard Paulus*, Eduard Paulus*, Johannes Kinzinger*, Martin Düchs*
Bergtheim:
рукописний*, Matthias Lochner*, непублічний*
Bieberehren:
Brabletz Roland*
Bütthard:
непублічний*
Eibelstadt:
рукописний*, Andreas Deppiscch*, Benjamin Breunig*, Golinski florian*, Wolfgang Fenten*
Eisenheim:
рукописний*
Eisingen:
рукописний*, непублічний*, непублічний*, Franz Krista*, непублічний*, Matthias Hentschel*, Olaf Manig*, philipp pfannenmüller*, Simon Hentschel *, Wolfgang Derr*
Estenfeld:
непублічний*, непублічний*, Klaus Rumpf*, непублічний*, Norbert Riedner*
Frickenhausen:
Günther Ulsamer*, Hermann Lang*, Oliver Stahl*, непублічний*, Stefan sieber *
Gaukönigshofen:
непублічний*, Thomas Eck*, непублічний*
Gerbrunn:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, Dr. Florian Segerer*, Dr. Katja Segerer*, Dr. Thomas König*, Lotz Manfred*, Lukas Markus Kuhn*, непублічний*, непублічний*, Rolf Berndt*, Tobias Houfek*
Geroldshausen:
Christian Hörner*, Nils Schmitt*
Giebelstadt:
Anita Popp*, непублічний*, Claudia Thomaier*, Dieter Koberger*, непублічний*, Hubert Popp*, Karl George*, Klaus Munker*, Klaus Munker*, Klaus STURM*, непублічний*, Marcel Leimig*, непублічний*, Michael Gruß*
Güntersleben:
рукописний*, Christian Hombach*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Thomas Öhrlein*
Hausen:
рукописний*, Florian Henninger*, Jens Hauck*, непублічний*, непублічний*
Helmstadt:
рукописний*, рукописний*, Günther Baunach*, Werner Herold*
Hettstadt:
рукописний*, непублічний*, Florian Götz *, Martin Mühr*, Michael Szarny*, Olaf Schälicke*, Petra Mühr*, Sabine Geis*, Stefan Gregor Ziegler*
Hilpertshausen:
рукописний*
Höchberg:
рукописний*, рукописний*, Daniel Gareis*, Gerhard Walz*, непублічний*, müller günter*, непублічний*
Kirchheim:
рукописний*, рукописний*, Edel Jochen*, непублічний*
Kist:
Breu Timo*
Kürnach:
рукописний*, рукописний*, Franz Schwab*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Stephan Weigelt*, Wilhelm Broocks*
Leinach:
Stefan Hartling*, непублічний*
Margetshöchheim:
Matthias Dotzler*, Peter Götz*
Neubrunn:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, Achim Stieber*, Kilian Weber*, Martin Jänker*, Michael Rauch*
Ochsenfurt:
непублічний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, Anna-Lena Fischer*, Bernd Erlbeck*, непублічний*, непублічний*, Eva Geißendörfer*, Günther Kühne *, Heiko Fischer *, Heiko fischer*, непублічний*, Manuela Fischer*, непублічний*, Matthias Beck*, непублічний*, Paul korbmann*, непублічний*, непублічний*, Thomas Lange*, непублічний*
Randersacker:
Alexander Wierlemann*, Bernd Oftring *, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Stefanie Erika Wierlemann*
Reichenberg:
рукописний*, рукописний*, непублічний*, непублічний*, Edward Young*, непублічний*, непублічний*, Klaus Allraun*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Remlingen:
Michael Roth-Seeliger*
Riedenheim:
рукописний*, непублічний*, непублічний*
Rimpar:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Andreas Diemer*, непублічний*, Christoph Rind*, Herbert Hengmith*, Herfried Michel*, Jörg Böhm*, непублічний*, Patrick Wegener*, Peter Schömig*, Rind Burkhard*, Robert Meyer*, Stephan Schulze*
Rottendorf:
рукописний*, Arthur Elflein*, непублічний*, Georg Geier*, Lukas Lick*, непублічний*, непублічний*, Waldemar Fabry*, непублічний*
Röttingen:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Andreas Bach*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Jürgen Estermann*, непублічний*, Nadja Rudolph*, Philipp Gura*, Rainer Lang *, Robert Westerling*, Rudolf Geßner*, Stefan Brückner*, Urban Harder *, Willi Wahl*
Rppemlingen:
Philipp Hager*
Sommerhausen:
Maximilian Barbera*
Sonderhofen:
Anne Götz*, Robert Wetzel*, непублічний*
Theilheim:
Achim Stark*, Frank Dausel*, непублічний*, Tobias Scheck*, Udo Wetzel*
Thüngersheim:
рукописний*, рукописний*, непублічний*, непублічний*, Andreas Hanske*, Armin Bauer*, Conny Bausenwein*, Jochen Junk*, непублічний*, Martin Bausenwein*, Stefan Kuhn*, непублічний*
Uettingen:
Christian Kobings*, Fabian Köhler*
Unterpleichfeld:
непублічний*, Daniel s*, Gerhard Albert*, Herbert Ullmann*, Sebastian Rost*
Veitshöchheim:
рукописний*, Alexander Wohlfart*, Dietrich Zlotowski*, Frank vormwald*, Frank Vormwald*, Helmut Grieb*, Jens Neumann*, Joachim Lutz*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Patrick Siebeneich*, Patrik Müller*, Tobias Stening*
Waldbrunn:
Emanuel Lutz *
Waldbüttelbrunn:
рукописний*, рукописний*, Alfred Seifert*, Alfred Seifert*, непублічний*, Bernhard Schummer*, Carmen Hertlein*, Frank Tittel*, непублічний*, Irmgard Ott*, непублічний*, непублічний*, Michael Hertlein*, непублічний*, Ronald Ott*, непублічний*, Udo Schölzel*, непублічний*
Würzburg:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, непублічний*, Andreas Bolch*, непублічний*, Andreas Rauer*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Armin Elbing*, Bernd Heckelmann*, непублічний*, Bodo Wurdak*, непублічний*, непублічний*, Christian Kapp*, Christian Knollmeier*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Christopher Gleiche*, Constantin Stellbaum*, непублічний*, непублічний*, Dr. Beate Sedaghat Kerdar*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Frank Wolf*, Franz Baiersdörfer*, непублічний*, Gerlinde König*, непублічний*, Günter Wagner *, непублічний*, Hans-Thomas Schmidt*, Harald Werner*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Joachim Reeber*, Jochen Kneucker*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Johannes Schwab*, Josef Langenstein*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Jürgen Seifert*, Karl-Heinz Walter*, Karsten Krüger*, непублічний*, Klaus Fath*, непублічний*, непублічний*, Klaus-Dieter Henschel*, непублічний*, Krieger Joachim*, непублічний*, Louisa Schiffer*, Manfred Dünkel*, непублічний*, непублічний*, Marcus Puscher*, Mark Dippacher*, Markus Apel*, Martin Janczewski*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Michael Ehrmanntraut*, Moritz Glaser*, Norbert Gallena*, непублічний*, Orof. Dr. Werner M. Kaiser*, непублічний*, Peter Dashwood-Howard*, Peter Frank*, Peter Klein*, Peter Scheuerpflug*, непублічний*, Philipp Köstner*, Rainer Deville*, Ralph P. Seidell*, непублічний*, Robert Kleinhenz*, Salm Andreas*, непублічний*, Sascha Dechend*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Stefan Diller*, Stefan Fersch*, непублічний*, Tatjana Büttner*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Thomas Schmitt*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Tokic Filip*, непублічний*, Uwe Klein*, непублічний*, Wagner Günter*, непублічний*, непублічний*, Waltraud Staab*, непублічний*, Werner Heckelmann*, непублічний*, Wolfgang Wendt*, непублічний*
Zell:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, Christian Roth*, Eberhard Haller*, Stefan Kopf*, Thomas Porzner *
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)