491 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Göppingen
Tietoja vetoomuksesta Herr Verkehrsminister: Hände weg von meinem Hobby! Petition für den Erhalt des Modellflugs
Adelberg:
Uwe Maier*
Aichelberg:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Crhistiane Hauner*, Markus Wallich*, Mathias Wallisch*, Ralf Jesinger*, Rico Hauner*, Rüdiger Berger*
Albershausen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Jürgen Hirt*, Markus Prager*, Ei julkista*, Ei julkista*, Peter Geiger*, Ei julkista*
Bad Boll:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Andreas Moll*, Ei julkista*, Egbert Noack*, Ei julkista*, Ei julkista*, Manuel Wagner*, Ei julkista*, Thomas Maier*, Uwe Seehofer*, Ei julkista*
Bad Ditzenbach:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Philip Gansloser*
Bad Überkingen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Andreas Höchst*, Ei julkista*, Dietmar Seybold*, Ei julkista*, Ei julkista*
bad überkingen:
Karl Pajerkin*
Bad Überkingen:
Matthias Pfeifle *, Michael Hommel*, Reinhold Harnacker*
Berneck:
Ei julkista*
Birenbach:
Käsinkirjoitettu*, Hartmut Gröning*, Jens Eckstein *, Jonathan Hoffmann*, Ei julkista*, Ei julkista*, Wilhelm Wüst*
Böhmenkirch:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Christian Lehmann*, Ei julkista*, Oliver Patek*, Peter Patek*, Ei julkista*, Rolf Geiger*, Ei julkista*, Ei julkista*
Börtlingen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Heiko Schönemann*, Johann Lechner*, Thomas Körner*, Wolfgang Gottbehüt*
Deggingen:
Käsinkirjoitettu*, Alexander Martin Enderle*, Andreas Mühlberger*, Ei julkista*, Ei julkista*, Bohrer Edmund*, Bohrer Erika*, Ei julkista*, Christina Maier*, Dieter Sahm*, Karl-Heinz Mayer*, Klaus Strobel*, Ei julkista*, Manfred Vogel*, Paul Grimsel*, Prof.Dr. Detlef Lind*, Simon Hoetzel*, Ei julkista*, Werner Schütte*, Ei julkista*
Donzdorf:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Andreas Herrmann*, Ei julkista*, Ei julkista*, Eckart Schnarrenberger*, Erich Peischl ich *, Franz Hummel *, Franz Hummel*, Gerd Schmidt*, Gerhard Janßen*, Ei julkista*, Ei julkista*, Jochen Raichle*, Jochen Rüter*, Kurt Frey*, Kurt Grupp*, Ei julkista*, Manfred Fuchs *, Matthias Höer*, Michael Hummel*, Ei julkista*, Oliver Staudenmaier*, Roland Schmiedlin*, Rolf Schmid*, Ei julkista*, Stefan Jauss*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Dürnau:
Käsinkirjoitettu*, Achim Preiß *, Armin Schlichthärle*, Ei julkista*, Ei julkista*, Johann Hanzl*, Michael Winkler*, Ei julkista*, Uli Maier*, Ei julkista*
Ebersbach:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Bernd Schlenker*, Bernhard Stengel*, Frank Fackeldey*, Hack Jürgen*, Ines Fabiola Schuler*, Juergen Schmid*, Margarete Schuler*, Ei julkista*, Martin Mense*, Michael Köhler*, Ulrich Mayer *, Volker Schwarz*, Wolfgang Neußer*
Ebersbach an der Fils:
Ei julkista*
Eislingen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Dieter Reicheneker *, Dietmar Probst*, Emma Gorr*, Ei julkista*, Hans-Jörg Andonovic-Wagner*, Ei julkista*, Holger Benad*, Joachim Wurm*, Jürgen Ludwig*, Ei julkista*, Manfred Schramm*, Ei julkista*, Ei julkista*, Michael Gorr*, Michael Pietsch*, Michael Roos*, Oliver Pietsch*, Ei julkista*, Ei julkista*, Thomas Wolf*, Ei julkista*, Ülfet Mehtap Kayhan Ludwig*, Walter Schöttner*, Wolfgang Ende*
Eitleshof:
Ei julkista*
Eschenbach:
Benjamin Hill*, Birgit Handschuh*, Ei julkista*, Ei julkista*
Gammelshausen:
Käsinkirjoitettu*, Bernd Rößle*, Ei julkista*, Jürgen Denne*, Ei julkista*, Ei julkista*
Geislingen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Achim Siersch*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Dieter Staudinger*, Dr. Reinhold Braun*, Erwin Zentarra*, Falk Wyhs*, Falk Wyhs*, Franz-Josef Fischer *, Gerhard Czermn*, Hans Subtschik*, Heinz Schmidt*, Hermann Kistner*, Johann Bernhard Siersch*, Julian Schneller *, Ei julkista*, Kast Jürgen*, Lukas Brandstetter*, Makus Pinsker*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Philipp Braun*, Ei julkista*, Rolf Ernst*, Ei julkista*, Steffen kustermann*, Sven Thomas*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ute-H. Scheiffele*
Geislingen-Eybach:
Kurt F r a n z*
Geislingen/Steige:
Ei julkista*, Heinz-G. Scheiffele*, Ei julkista*
Gingen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Andreas Künstler*, Ei julkista*, Joachim Staffa*, Ei julkista*, Markus Knoblich*, Martin Saynisch*, Ei julkista*
Göppingen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Andreas Bredl*, Anita Spelmink*, Annette Bihr*, Ei julkista*, Ei julkista*, Birgit Rank*, Christina Kobylinski*, Claus Auer*, Claus Koehler*, Claus Scholz*, Curt Balluff*, Daniela Winter*, Dario Stein*, Dauner Rommel Schalk Architekten*, Ei julkista*, Ei julkista*, Dr. Michael Schuhbeck*, Dr.Thomas Neumann*, Ei julkista*, Evelyn Bredl*, Ei julkista*, Fred Steinmetz*, Gerd Wittler*, Gerhard Hanssmann*, Gertrud Dauner*, Ei julkista*, Hartmut Kaak*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Jochen König*, Ei julkista*, Jürgen Beck*, Jürgen Fischer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Karl-Josef Spelmink*, Karl-Josef Spelmink*, Klaus Maier-Rubner*, Klaus Rank*, Ei julkista*, Klaus-Dieter Schmid*, Ei julkista*, Ei julkista*, Marc Schlienz*, Marcel Döring*, Markus Munz*, Ei julkista*, Martin Ludwig*, Ei julkista*, Ei julkista*, Michael Backes*, Ei julkista*, Michael Schuhbeck*, Ei julkista*, Patrick Puskeiler*, Ei julkista*, Peter Kröner*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Remo Steiner*, Ei julkista*, Roland Herrmann*, Rolf tanger*, Ei julkista*, Sebastian Damstra*, Staudinger Werner*, Ei julkista*, Sven Hegenloh*, Ei julkista*, Thomas Blume*, Thomas Kirchner *, Thomas Maier*, Ei julkista*, Thorsten Pflum*, Ute Döring*, Uwe Bihr*, Uwe Funk*, Uwe Röder*
Gosbach:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Albrecht Walliser*
Gruibingen:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Otto Müller*, Ralf Mueller*, Tobias München*
Hattenhofen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Andreas Schönberg*, Ei julkista*, Gabriele Eberlein*, Sven Liebrich*, Tobias Schmidt*, Ulrich Mayer*
Heiningen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Christian Traub*, Ei julkista*, Kurt Shock*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Timo Alexander Kast *
Hohenstadt:
Käsinkirjoitettu*, Christoph Dürr*, Mark Matyba *, Thomas Kraft*
Kuchen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Claudia Schorstaedt*, Günter Endress*, Martin Greiner*, Oliver Bohrer*, Ei julkista*, Yvonne Saynisch *
Lauterstein:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Jasmin Rühle*, Joachim Rühle*, Markus Denk*, Ei julkista*, Peter Oppermann*, Thomas Weinbuch*, Uwe Freitag*
Lotenberg:
Käsinkirjoitettu*
Mühlhausen:
Ei julkista*, Bohrer Thomas*, Ei julkista*, Ei julkista*
Ottenbach:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Christian Hähnle *, Ei julkista*, Erwin Kirchner*, Herbert Cizik*, Ei julkista*, Roland Hähnle*
Rechberghausen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Ei julkista*, Franziska Grill*, Fritz Juergen Meister*, Ei julkista*, Joachim Herzig*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Maximilian Grill*, Michael Grill*, Ei julkista*, Rolf Ertl*, Rudolf Furtak*, Simone Herrmann*, Susanne Grill*, Verena Grill*
Salach:
Käsinkirjoitettu*, Bernd Röder*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Martin Hofmann*, Rainer Stransky*, Ralf Röder *, René Niess*, Stefan Gairing*, Thomas Strähle*, Wolfgang Merkle*
Schlat:
Käsinkirjoitettu*, Bernhard Rohmann*, Braun Heiner*, Ei julkista*
Schlierbach:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Dieter Kirschmann*, Hermann Gebhardt*, Matthias Brecht*, Michael Schoch*, Michael Sonn*, Nina Brecht*, Ei julkista*, Simon Hummel*
Süßen:
Käsinkirjoitettu*, Anton Sax*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Matthias Funk*, Matthias Funk*, Michael Basting*, Ei julkista*, Wolfgang Moser*
Uhingen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Bernd Franz*, Ei julkista*, Christian Böhnke*, Ei julkista*, Jan Jäger*, Ei julkista*, Kay Köhler*, Kreuser Günter*, Louis Passek*, Ludger Mühlich*, Ei julkista*, Manfred Mayer*, Ei julkista*, Marco Hönig*, Ei julkista*, Ei julkista*, Michael Kuschnig*, Michael Wolf *, Ei julkista*, Ralf Uwe Berger*, Reiner Frasch*, Rudolf Czechtizky*, Stefan Giesecke*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Wiltschek Sven*
Wangen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Andreas Schmiedel*, Bernhard Baruschke*, Fritz Uebele*, Peter Hieke*, Ei julkista*, Ei julkista*, Steffen Walter*
Wäschenbeuren:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Achim Fleischer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Kleesattel Karlheinz*, Ei julkista*, Martin Bauer*, Martin Braun *, Reinhard Pusch*
Wiesensteig:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Zell:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Armin Benz*, Ei julkista*, Ei julkista*, Martin Bek*, Ei julkista*, Ei julkista*, Roland Häßler*, Rudolf Kolb*, Stephanie Felgentreu*, Ei julkista*, Timo Czechtizky*, Ei julkista*, Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)