152 Підписант в Bundestagswahlkreis Lörrach - Müllheim
до петиції Grundeinkommen abstimmen - Aufruf zur Einführung der bundesweiten Volksabstimmung
Aitern:
Rosel Matt*
Auggen:
Matthias Hellberg-Naegele *
Bad Bellingen:
непублічний*
Bad Krozingen:
непублічний*, Bianca Breuhaus*, Claire Cobien*, Eckhard Simon*, Heinz Hauenstein*, Manfred Haas*, непублічний*, Rainer Thiel*, Ria Regina Leitis*, stephanie Jeurgens*
Badenweiler:
Hans Jürgen Scheurle*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Ballrechten-Dottingen:
непублічний*
Binzen:
непублічний*, непублічний*
Buggingen:
Eugen Tschelak*
Efringen-Kirchen:
Anna Enck*
Fischingen:
Ilse Ploeger*
Grenzach-Wyhlen:
Britta Kipfmüller*, Elias Mastoras*, Gabriele Arnold *, Grunhild Merkle*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Thomas Harwardt*, Thomas Huber*
Hartheim:
Axel Saalbach*, Nikolai Scharapow*, Roland Diehl*
Hausen:
непублічний*, Jürgen Bootsmann*, Melanie Nitsche*
Heitersheim:
Bernadette Ruhnau*, Björn Schleicher*, Franz Schneider*, непублічний*
Inzlingen:
непублічний*
Kandern:
Katharina Walter *, Matthias Sodeik*
Kleines Wiesental:
непублічний*, Stefan Ruoß*
Krozingen:
непублічний*
Loerrach:
Hermann Reichenbach*
Lörrach:
Björn Bross*, Carsten Martin *, Christian Placzek*, Cornelia Meissner*, Daniel Scholaster*, непублічний*, непублічний*, Georg Nagel*, Graziella Petz*, непублічний*, Harald Hartmann*, Harry Eckert*, Heike Mages*, Ingeborg DellOsa*, Jochen Weigandt*, Kersten Schröder*, Klaus Granser*, Lars Dietrich*, Martina Taplick*, непублічний*, Michael Müller-Schweikart*, Nicole Stern *, Nikolas Aubert*, Raphael Kersting*, Sabani Stefanie*, непублічний*, Tabea Opitz*, непублічний*
Lörraxh:
K.-Ferdinand Daemisch*
Malsburg-Marzell:
Jürgen Scherer*
Maulburg:
Arno Markmann*
Müllheim:
Andreas Brunner*, Barbara Karle *, непублічний*, Gaby Seehaus*, Helga Spittler*, Kerstin Pommerenke*, Michael Stecher*, Susann Klamser-Strass*, Thomas Rahm*
Münstertal:
непублічний*, Karlheinz Jörg*, Michael Baumann*, непублічний*
Neuenburg:
непублічний*, Christina Dresmann*, Dietmar Schächtele*, непублічний*, непублічний*
Rheinfelden:
Claus Sauer *, Devillers angelika*, Dieter Leeb*, Dieter Siebold*, Hans Peter Schmitz*, Katja Esther Yildirim-Thoms*, Michael Münch*, непублічний*, Rex Franz*, Tanja Gäde*, Tim Meier *, Timo Hentschel*, непублічний*
Rümmingen:
Andreas Czettl*
Schliengen:
Dörfler Martin*, Kratzer Lothar *, Markus Bunde*
Schopfheim:
Alexandra Kapitz*, Brigitte Klose*, Delia Kuhnert*, Detlef Schuster*, Dr. Heidi Sutter-Schurr*, Hartmut Schmidt*, непублічний*, непублічний*, Olaf Daniszewski*, Petra Bäuchle*, непублічний*, Ursula Brüderlin*
Schwörstadt:
Peter Heckmann*
Staufen:
непублічний*, Christine Will*, cornelia Pietschmann*, Wolfgang LORENZ*
Steinen:
непублічний*, непублічний*, Bernd Biechele*, Fritz Günther*, Ingeline Nielsen*, Nina Hermann*, Peter Kiefer*
Sulzburg:
непублічний*
Todtnau:
Markus Leeser*
Weil am Rhein:
непублічний*, Andrea Wikmann*, непублічний*, непублічний*, Dr. Roland Schneider*, Harald Markert*, Heinz Zimmermann*, непублічний*, Martens Olaf *, Peter Müller*, Ursula Schneider*, Veronika Lüchinger*
Zell:
непублічний*, Mathias Poland*, Paul Hailperin*
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)