305 Підписант в Bundestagswahlkreis Emmendingen - Lahr
до петиції Erhöhung der Erschwerniszulage für Polizisten
, Haslach:
непублічний*
Bahlingen:
непублічний*, Daniela Lahmann*, непублічний*, непублічний*
Denzlingen:
Claudio Kohls*, непублічний*, непублічний*, Felix Faller*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Ulrich Nowak*, непублічний*
Elzach:
Michael Kaltenbach*, непублічний*, непублічний*
Emmendingen:
непублічний*, Christian Willaredt*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Fabian Bockstahler*, непублічний*, непублічний*, Kamil Wieczorek*, непублічний*, непублічний*, Melanie guezel*, непублічний*, Michael Becker*, непублічний*, непублічний*, Raik Plötz*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Endingen:
Anna dräger*, непублічний*, Jürgen albietz*, непублічний*, непублічний*
Ettenheim:
Andrea Müller*, непублічний*, непублічний*, Edmund Beck*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Heinz Ketterer*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Marina Ketterer*, непублічний*, непублічний*, Pamela Becker Montes De Oca*, Patrick Burger*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Freiamt:
непублічний*, Jonas Reinbold*, Michael Pannier*
Friesenheim:
Alois Niecholat*, Bildstein Jürgen*, Björn Geiger*, непублічний*, непублічний*, Deniz Kutlu*, Frank Hansmann*, Iris Ell*, непублічний*, Kerstin Geiger*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Olaf Fischer*, Sylvia Ruf*
Friesenheim, Heiligenzell:
непублічний*, непублічний*
Gutach:
Frank Muhlke*, Justus Maertens*
Haslach:
Andreas Roschak*, Björn Krugielka*, Davide Tamburello*, Jens Dieterle*, Joachim Felten*, непублічний*, Pia Kammeret*, непублічний*, непублічний*
Herbolzheim:
непублічний*, непублічний*, Tina Denz*
Hofstetten:
Christian Hein*, Diana Krämer*, непублічний*, Frank Krämer*, непублічний*, Heike Hein*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Kappel Grafenhause:
непублічний*
Kappel-Grafenhausen:
Boris Moraweck*, непублічний*, Johannes Saiger*, Jürgen stöhr*, Martin Latscha*, Oskar Behr*, Tizian Emmenecker*
Kenzingen:
André Buselmeier*, Florian Stern*, непублічний*, Michael Joos*, непублічний*, непублічний*, Timm Huber*
Kippenheim:
непублічний*, непублічний*
Lahr:
Adnan Shah*, непублічний*, Andreas Renz*, Anika Bäuerle-Tröscher*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Daniel Kindle*, непублічний*, Dirk Bäuerle*, непублічний*, Fritz Volz*, Jenni-Isabel Engelhardt*, непублічний*, Kevin Hermann*, Klaus Müllerleile*, Laurel-Michelle Borggreve*, непублічний*, Lucas de Biasi*, Manfred Dorst*, Marko Knösel*, Markus Halir*, Markus Ohren*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Nikos Tirpitz*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Turzin Annemarie*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Landeck:
Jürgen Meyle*, Meyle Jürgen*
Mahlberg:
непублічний*, Fabian Olpen*, непублічний*, Klaus Foßler*, Simone Vögele*
Malterdingen:
непублічний*, Daniel Bitsch*, непублічний*, непублічний*
Meißenheim:
Dirk Lehmann*, Dirk Lehmann*, непублічний*, Jörg Parotat*, Karl Ketterer*, непублічний*, непублічний*
mühlenbach:
непублічний*
Reute:
непублічний*, непублічний*, непублічний*
Rheinhausen:
Andreas Meier*, Dieter Vogelbach*, Gerald Göppert*, Mathias Scholwin*, непублічний*
Riegel:
непублічний*, непублічний*
Ringsheim:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Rust:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, Torsten Hauser*
Sasbach:
непублічний*, непублічний*, Klaus Keitz*, непублічний*
Schuttertal:
непублічний*, Andreas Redt*
Schwanau:
Catrin Kenngott*, Gerhard Boschert*, непублічний*, Michael Silberer*, непублічний*, непублічний*
Seelbach:
Bernd Wagner*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Kurt Bohnert*, непублічний*, Simon Sommer*, Stefanie Sommer*, Theo Sommer*
Sexau:
непублічний*, Silke Lauffer*, непублічний*
Simonswald:
непублічний*, непублічний*, Miriam Spinner*
Steinach:
непублічний*, Schmider Anton*
Teningen:
непублічний*, Gerd Bräunling*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Thomas Schulz*, непублічний*
Vörstetten:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, Manfred Dormeier*, непублічний*, непублічний*
Waldkirch:
непублічний*, Andreas Weisser*, непублічний*, Birgit Maertens*, непублічний*, непублічний*, Ellen anstätt*, непублічний*, Herbert Waldberg*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Silke Lipps*, Stefanie Vogelbach*, Volker Laufer*
Weisweil:
непублічний*, непублічний*
Wyhl:
непублічний*, непублічний*
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)