224 mbështetësit në Bundestagswahlkreis Biberach
Për peticionin Pumptrack in Biberach
Attenweiler:
Jo publike
Bad Buchau:
Roland Rommel
Bad Schussenried:
Jo publike , Lilly Mutschinski
Berkheim:
Jo publike
Bibeach:
Jo publike
Biberach:
Alexander Fromm*, Jo publike , Alexandra Stützle, Alfred Kroll, Jo publike , Andrea Pudrycki, Andrea Schreiber, Jo publike , Andreas Huber, Jo publike , Andrei Ştirbu, Anja Brauchle, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Bärbel Mayer, Benjamin wörner, Benjamin Wörner, Jo publike , Bernd Schulz, Jo publike *, Björn Stöckle, Brigitte Luschkowski, Jo publike , Christian Gnandt*, Jo publike , Christoph Bauer, Jo publike , Jo publike , Daniela Kölbel, David Steinmayer, David Steinmayer, Jo publike , Dennis Kroll, Dennis Wildfeuer, Dietmar Hugger, Jo publike , Doris Kroll, Jo publike , Emil Jakob, Eric Walter, Fabian Jäckle, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Felix Mey, Felix Zaune, Florian Barth, Jo publike , Jo publike , Frank Hoffmann*, Jo publike , Franz Meermeier, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Jo publike , Hubert Berg, Jo publike , Jo publike , Jan Zell, Jana Kreutzer, Jo publike *, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Joshua König, Judith Evers, Judith Evers, Jo publike , Jo publike *, Jürgen Heller, Karin Gnandt*, Karin Knupfer, Jo publike , Jo publike *, Kimi Locher*, Jo publike , Jo publike , Klaus Würstle, Jo publike , Leon Schmidt, Jo publike , Jo publike , Lizon Klaudia, Jo publike , Luca sperr, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Jo publike , Marc Steinwandel, Jo publike , Marcel Kögler, Marco Buck, Jo publike *, Marika Kroll, Marina Wildfeuer, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Markus Ackermann, Markus Mayer, Martin Wiedergrün, Jo publike , Jo publike , Max Schuler, Maximilian Beck, Michaela Rieber, Moritz Kathe, Jo publike , Jo publike , Nick Arnhold, Jo publike , Niklas Schwedt, Nikolai Müller, Jo publike , Jo publike *, Jo publike *, Patrick Rudzok, Patrick Wilke, Petra von Borstel, Philipp Glocker, Philipp Häußler, Phillipp Müller, Raimund Helmert, Jo publike , René Marcel Rossol, Robert Simmendinger, Robin Göpper, Roland Fink, Ronny Thomas, Sarah Hannich, Jo publike , Jo publike , Sebastian Stolz, Jo publike , Shannon Harding, Jo publike , Stefan Jänicke, Stefan Lingenhöle, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Steffi Etzinger, Jo publike , Jo publike , Tanja Kohler, Jo publike , Thomas Arnhold, Jo publike , Thomas Holzhauer, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Jo publike , Jo publike , Jo publike , Timo Egger, Timo Ladwig, Jo publike , Tina Ehrenfeld, Tobias Scholz, Jo publike , Jo publike , Ulrich Knupfer, Jo publike , Voltenauer Stefan*, Jo publike , Yvonne Vetter, Yvonne von Borstel
Biberach an der Riss:
Jo publike
Biberach an der Ruß:
Anton Karev
Birkenhard:
Maurice Rolka
Eberhardzell:
Jo publike , Jo publike , Florian Ferbach, Jo publike , Jo publike , Jo publike
Ellmannsweiler:
Jo publike
Erlenmoos:
Andreas Heinzel, Dominik Wahl, Jo publike , Jo publike
Erolzheim:
Jo publike , Tim Kaufmann, Timm Kaufmann, Jo publike
Ertingen:
Areane Blersch
Fischbach:
Volker Schluff
Hochdorf:
Jo publike
Iberach:
Stephan Alexander Walz
Ingoldingen:
Anita Kurray, Robin Hepp, Jo publike , Jo publike
Kirchdorf:
Tobias Kirchenmaier
Kißlegg:
Jo publike
Langenenslingen:
Nikolai Unger
Laupertshausen:
Frank M.
Laupheim:
Jo publike , Jo publike , Heiko Häußel, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Patricia Häußel, Rieger Dagmar, Rieger Steffen, Jo publike , Jo publike , Ulrich Mau
Maselheim:
Carola Scheffold, Jo publike , Manuel Scheffold, Patrick Hasel, Tobias Bosch
Mietingen:
Jo publike
Mittelbiberach:
Beatrice Kley, Birgit Schick, Bublewitz Walter, Florian Trittler, Jo publike , Kevin Koch, Kutterer Frank, Jo publike , Michael Sproll, Jo publike , Oliver Braun, Stefanie Baur
Oberessendorf:
Nico böhmer, Sascha Dobler
Ochsenhausen:
Jo publike , Bianca Koster, Jo publike , Ingo Berther, Jo publike , Jo publike , Philipp Kuhn, Jo publike , Rainer Leicht, Jo publike , Jo publike
Oggelshausen:
Eberhard Leis
Ringschnait:
Jo publike
Rot:
Markus Steiner, Jo publike
rot an der Rot:
Jürgen Vogt, Marco Bloch
Schemmerhofen:
Jo publike , Jo publike , Knut Bögel, Jo publike , Philipp Schnitzer, Jo publike , Robert Cepcik, Sabine Rapp, Thilo Schnitzer
Scholterhaus:
Nadine Koenigsmann
Sulmingen:
Claudius Kienle, Daniel Schuster
Tiefenbach:
Jo publike
Ummendorf:
André Schwarz, Jo publike , Daniel Zoll, Dominik Hutzel, Lukas Krug, Jo publike , Mario Angele, Jo publike , Jo publike , MTB-Treff Ummendorf, Jo publike , Nicolas Detzel, Jo publike , Jo publike , Oliver Timm, Sarah knoll, Silke Wenninger, Thomas Ehrhardt, Jo publike , Jo publike
Uttenweiler:
Jo publike , Tim Keppler
Warthausen:
Alisa Schwindt, Jo publike , Armin Steinhauser, Edwin Schuler, Felix Mehre, Jo publike , Joachim kopf, Jo publike , Marc Wieland, Mario Scheck, Maurice Rolka, Michael Fink, Nicolai Szelenczy, Pascal Bammert, Robert Mader, Stefanie Tordai, Jo publike , Timo Maier, Jo publike
Winkel:
Andreas Böttger
(* Këto nënshkrime llogariten në kuorum.)