142 zwolenników w Bundestagswahlkreis Bodensee
O petycji Grundeinkommen abstimmen - Aufruf zur Einführung der bundesweiten Volksabstimmung
Bermatingen:
Niepubliczne *, Niepubliczne *, Nadine Kolb*, Ralf Röver*
Deggenhausertal:
Niepubliczne *, Johannes Marie Kopp*, Natalie Adler*, Oliver Karolius*, Simon Neitzel*
Eriskirch:
Gerdi Spengler*, Ingrid Reich*, Josef Plapperer*
Frickingen:
Niepubliczne *, Andreas Lehmann*, Konrad Bäuerle*, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Friedrichshafen:
Andreas Segl*, Niepubliczne *, Daniel Schukies*, Eike Spohner*, Elke Sigrid Fischer*, Niepubliczne *, Hans Joachim Ortner*, Helmut Prinz*, Horst Arnold*, Niepubliczne *, Kornelia Brosch*, Lothar Albert Maier*, Maria Luigia Zimmermann*, Marlene Jesse*, Martina Nikolaus *, Roland Krombein*, Siegfried Jahnke*, Swen Gröbner*, Ulrike Sailer*, Winfried von de Wall*, Wolfgang Schüssler *
Hagnau:
Niepubliczne *, Gabriela Remele*
Heiligenberg:
Agnes Buchrucker*, Michael Becker*, Monika Keller*, Roland Gelfert*, Sonja Wahlert*
Herdwangen-Schönach:
Kirsten Grützner*, Mirjam Nieradzik*, Pia Arnold*, Niepubliczne *, Teresa Lindenmayer*
Illmensee:
Peter Brand*
Immenstaad:
Alexander Krüger*, Edeltraud Schüle *, Miriam Fürst *
Kressbronn:
Heinz-Dieter Golz*
Langenargen:
Niepubliczne *, Niepubliczne *, Marion Moll*, Richard Kathan*
Markdorf:
Daniel Monte*, Niepubliczne *, Gudrun Schäfer-Burmeister*
Meckenbeuren:
Niepubliczne *, Markus Schababerle*, Roland Kollros*
Meersburg:
Dirk Kreuzer*, Gerhard Susin*, Günther Klink*, Niepubliczne *, Lena Bartha*, Manuelita Bucher-Schucker*, Theodor Schucker*
Neukirch:
Niepubliczne *, Gerold Baude*, Jutta König*, Rolf Morent*
Oberteuringen:
Niepubliczne *, Frank Kulke*, Irmgard Graf*, Peter Unterricker *
Owingen:
Achim Löchle *, gabriele Dorka-Bottke*, Gisela Harz-Uhrig*, Niepubliczne *, Sebastian Schwarz*, Stefan Omlin*, Waltraud Lorenzer*, Wanda-Maria Beer*
Pfullendorf:
Bleichner Alexnder*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Holger Berg*, Karl Mielke*, Rainer Grumann*
Salem:
Niepubliczne *, Anneli Roth-Berg*, Hermann Dreher*, Klaus Dürrhammer*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Petra Mayer*, Rudolf Hage*, Simone Ritter*
Sipplingen:
Fabian Schwieder*, Niepubliczne *
Tettnang:
Niepubliczne *, Marcel Möhwald *, Mathias Witt*, Niepubliczne *, Peter Schreiner*, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Überlingen:
Niepubliczne *, Alexander Plappert*, Niepubliczne *, Angelika Weinmann*, Bernd Wiese*, Berta Knab*, Carmen Hummer*, Carmen Müller*, Christian Gospodarek*, Cornelia Lohrey*, Erika Detmer*, Hanspeter Wieland*, Johanna Wagner*, Klaus Wohlfahrt*, Niepubliczne *, Nicole Conrad*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Susanne Gräbe*, Thomas Krauss*, Valentin Brenner*, Wolfgang Gräbe*
Uhldingen:
Hans Reichert*, Marianne Stern*
Uhldingen-Mühlhofen:
Niepubliczne *, Arno Schneidereit*, Christian Dr. med. Harms*, Hartmut Rieble*, Heinrich v. Schroeder*, Michael Kempf*, Niepubliczne *
Wald:
Hummel Gina*
(* Te podpisy liczą się do kworum.)