286 Signatář v Bundestagswahlkreis Steinburg - Dithmarschen Süd
K petici Digital-KITA? - NEIN! // Ja zu konstruktiven Bildungsinvestitionen!
rukopisný *, rukopisný *
Aasbüttel:
Není veřejné *
Albersdorf:
Peter Schiemann*
Aukrug:
Andreas Libera*
Bad Bramstedt:
rukopisný *, rukopisný *, Cornelia Schönau*, Doris Seidenzahl*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *
Bahrenfleth:
rukopisný *
BB:
rukopisný *
Beidenfleth:
Kristin Patzwahl*
Bekdorf:
rukopisný *
Borsfleth:
rukopisný *
Bramsk:
rukopisný *
Breitenburg:
rukopisný *, Není veřejné *, Meike Jebsen*
Brokdorf:
rukopisný *
Bunsoh:
franz-Josef Bexte*, Heidi Koschmieder-Bexte*, Není veřejné *, Werner Ernst*
Elmshorn:
Adelinde Tönsing*, Anja Wachs*, Sylvia Fisch*
Farnewinkel,:
Není veřejné *
Glückstadt:
Dr. Ursula Janczyk*
Großenaspe:
rukopisný *, Rhea Böhme*
Hagen:
rukopisný *
Hardebek:
Evelyn Steffan*
Heiligenstedtenerkamp:
Není veřejné *
Hodorf:
rukopisný *
Hohenaspe:
Hans-Jürgen Hitz*, Johanna Bade-Otte*
Horst:
rukopisný *, Esther Scharmer-Dreher*, Frank Scholz*, Heinke Hachmann-Köhncke*, Marlen Hachmann*, Není veřejné *
Itzehoe:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Agnes Bade*, Altmann Andrea*, Birgit Bär*, Brigitte Engelhorn*, Není veřejné *, Daniela Pagel*, Elisabeth Alpen*, Není veřejné *, Jens Kneisel*, Není veřejné *, Není veřejné *
Kellinghusen:
Není veřejné *
Kiebitzreihe:
Není veřejné *
Kollmar:
Anne-Lene Lamke*
Krempe:
Kirsten Marold*, Ulrike Falk*
Kremperheide:
Antje Sander*, Leif Sander*
Krempermoor:
rukopisný *
Lentföhrden:
Anke Pasternak*, Sophie Fuhlendorf*, Svenja Friedrichsen*
Mehlbek:
rukopisný *, Není veřejné *, Rainer Hoops*
Meldorf:
Dietmar Kühl*, Elisa Vitello*, Elisa Vitello*, Hans Siem Schweiger*, Ulbert Kühl*
Münsterdorf:
rukopisný *
Nindorf:
Elisa Vitello*, Není veřejné *
Oelixdorf:
Josefine Springer*, Není veřejné *, Paulina Kouwe*, Paulina Kouwe*, Není veřejné *
Oldendorf:
rukopisný *
Schenefeld:
Friedhelm Schirlingetr*
SKDH:
rukopisný
Sommerland:
Není veřejné *, Není veřejné *
Stördorf:
rukopisný *
Störkathen:
rukopisný *
Vaale:
rukopisný *
Weddelbrook:
Melanie Ferber*
Wewelsfleth:
Corinna Klose*, Corinna Klose*
Wolmersdorf:
Lena-Marie Fricker*, Michael Berger*
Wrist:
Není veřejné *, Kristin Scharmacher*
(* Tyto podpisy se započítávají do kvora.)