0 подписал в Bundestagswahlkreis Harburg
Към петицията Grundeinkommen abstimmen - Aufruf zur Einführung der bundesweiten Volksabstimmung
Appel:
Thorsten Groth*
Asendorf:
Monika Müller*
Bendestorf:
Не е публично*, Karsten Schmutte*, Roger Hagen*
Brackel:
Не е публично*, Jean-Jacques Baptiste*
Buchholz:
Не е публично*, Birgit Wieloch-Schwengler*, Carsten-S. Wibel*, Daniela Bluhm*, Dieter Koch*, Ellen Kalwait-Borck*, Не е публично*, Hans-Heinrich Baden*, Не е публично*, Jürgen Schmid-Mittag*, Kurt Rupio*, Не е публично*, Manfred Raid*, Marek Westendorf*, Не е публично*, Michael Rybicki*, Michael Wolgem*, Peter Kalwait*, Petra Hansen*, Regina Müller*, Regina Spandau-Mylius*, Reinhard Josef Lerchl*, Не е публично*, Stefan Hauptmann*, Tina Pott*
Egestorf:
Hedwig Ehlers*, Ingo Rieckmann*, Не е публично*, Stefan Langer*, Susanne Stoppel*
Handeloh:
Angelika Hehl*, Anna Klassen*, Не е публично*, Hannelore Hellmich*, Harald Stemmler*, Не е публично*, Не е публично*, Matthias Stötzel*, Michael Hecker*, Silke Böckenheuer*, Не е публично*
Hanstedt:
Christina Lüllau*, Susanne Herre*
Heidenau:
Barbara Baucus*, Не е публично*
Hollenstedt:
Andy Troska*, Bettina Lefers*, Brit Rollberg*
Jesteburg:
Claudia Erler*, Dr. Detlev Liebau*, Не е публично*, Susi Thea Fuchs*
Marschacht:
Elke Lucklum*, Norbert Lucklum*, Sebastian Lucklum*
Moisburg:
Rene Bloch*
Neu Wulmstorf:
Maren Griehl*, Не е публично*, Не е публично*, Wolfgang Kather*, Не е публично*
Otter:
Maduria Doritt Topka*
Ottermoor:
Jeroen Van Belkum*
Regesbostel:
Не е публично*, Не е публично*
Rosengarten:
Gerd Naujokat*, Gerda Altvater-Kremer*, Herta Meier*, Jan Lerche*, Jens Hansen*, Не е публично*, Не е публично*, Mathias Hoepfel*, Monika Becker*, Rainer Kaltofen*, Sabine Gambill*, Не е публично*, Torben Hennig*
Salzhausen:
Bianca Neumann*, Brigitte Lindner*, Elke Kaiser*, Gisela KOBBENRODT*, Joachim Liebald*, Karl-Heinz Schröer*
Seevetal:
Bernd Meyer*, Dietmar Gutmann*, Dr. Hellmut Küster*, Не е публично*, Gunnar Pietsch*, Не е публично*, Hans-Günter Teichmann*, Hans-Ulrich Grässel*, Hartmut Hornung*, Не е публично*, Не е публично*, Jan Kosmalla*, Katja Marx*, Klaudia Diekmann*, Lothar Wittholt*, Не е публично*, Martina Pott*, Michael Grot*, Michael Reinecke*, Susanne Siegmund-Hähner *, Thore Hölting*, Wera Teichmann*
Stelle:
Claus Behrens*, Maja Köhlmoos*
Tespe:
Fred Wanka*
Toppenstedt:
Georg Döbbelin*
Tostedt:
Не е публично*, Norbert Schwarz*, Schrickel lutz*, Не е публично*, Ursula Petersen *
Undeloh:
Stefanie Prothmann*
Welle:
Conny Wagner*, Не е публично*
Wenzendorf:
Не е публично*
Winsen:
Cornelius Heinke*, Не е публично*, Dirk Stuber*, Frank Dannenberg*, Gabie Keler*, Gabriele Keller*, Не е публично*, Jens Schölzel*, Не е публично*, Klaus-Peter Franz Naujock *, Norbert Ewald*, Petra Richter*, Не е публично*, Не е публично*, Thorsten Döbler *
Wistedt:
Thorsten Fehling *
Wulfsen:
Alexander Klock*
(* Тези подписи се зачитат за кворума.)