169 underskriver i Bundestagswahlkreis Celle - Uelzen
Til kampanjen Eine faire Finanzierung für Niedersachsens Waldorfschulen!
Adelheidsdorf:
Håndskrevet*
Altenmedingen:
Håndskrevet*
Bad Bevensen:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Gudrun Beckey*, Lena-Sophie Kipp*
Bad Bodenteich:
Håndskrevet*, Karen Kanthak*
Bergen:
Håndskrevet, Håndskrevet, Rotraud Winterhoff*
Bienenbüttel:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Jannik jansen*, Julia Langer*, Kerstin Führer*, Laura Redeleit*, Lena Stahlhut*, Mathias Bozo*, Ikke offentlig*, Yanina Bernhardt*
Celle:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Barbara Frantz*, Ikke offentlig*, Ikke offentlig*, Frank Krause*, Franziska Räuber*, Henrike Siemens- Preuhs*, Ikke offentlig*, Ikke offentlig*, Max Sebastian Wichmann*, Ikke offentlig*, Nicole Holland*, Olaf Zähle*, Ikke offentlig*, Sabrina Katanic*, Ikke offentlig*, Ikke offentlig*
Ebstorf:
Håndskrevet*, Håndskrevet*
Eppensen:
Håndskrevet*
Eschede:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Joachim Raedler*
Hambühren:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*
Hanstedt:
Ikke offentlig*, Ikke offentlig*
Himbergen:
Håndskrevet*
Lachendorf:
Håndskrevet*
Langlingen:
Björn Herold*, Björn Herold*, Hans Jürgen Andres*, Ikke offentlig*, Ikke offentlig*
Lüder:
Håndskrevet*, Iris Kürtt*
Natendorf:
Håndskrevet*, Ikke offentlig*
Nienhagen:
Håndskrevet, Håndskrevet, Christian Höhlein, Jennifer Kopka*, Kirsten Höhlein*
Oetzen:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Ikke offentlig*
Rätzlingen:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*
Römstedt:
Håndskrevet*
Rosche:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Anne-Silke Timme*, Ikke offentlig*
Scharnhorst:
Ikke offentlig*
Soltendieck:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*
Stoetze:
Hagen Gläß*, Ikke offentlig*, Ikke offentlig*
Suderburg:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*
Suhlendorf:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Anja Setzepfand*, Marius Setzepfand*
Uelzen:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Ikke offentlig*, Carsten Bauck*, Claudia Christine Bremer*
Unterlüß:
Reinhild Skitt*
Wathlingen:
Detlef Stellmann*, Detlef Stellmann*
Weste:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Heike Metze*, Ikke offentlig*
Winsen:
Håndskrevet, Marc Nicolaus*, Wolfgang Barring*
Wrestedt:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*
Wriedel:
Håndskrevet*
(* Disse underskriftene teller mot quorumet.)