64 Підписант в Bundestagswahlkreis Goslar - Northeim - Osterode
до петиції Eine faire Finanzierung für Niedersachsens Waldorfschulen!
рукописний*
Asche:
рукописний*, рукописний*, рукописний*
Bad Gandersheim:
рукописний*, рукописний*, Alexander Appelius*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Bad Grund:
непублічний*, Oliver beuse*
Bad Harzburg:
Ulrike Selzer*, непублічний*
Clausthal-Zellerfeld:
непублічний*, Stefan Leunig*
Dassel:
Dr. Iggo Tholen*, непублічний*
Ebergötzen:
Ann-Kristin Schmechel*
Einbeck:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Arnd Berner*, Bergit Korschan-Kuhle*, Man fred Rolhmeyer*, Ulrike Esche-Zwickert*
Elbingerode:
рукописний*
Elvershausen:
непублічний*, Cäcilia Mönnig*
Espol:
рукописний*
Goslar:
Leonie Joerns*, Marlen Schreiber*, Marlon Joerns*, непублічний*, Silvia Joerns*, непублічний*, Thomas Joerns*, Thomas Joerns*
Hardegsen:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, Anja Hartling*, Antonia Peters*, Belinda Rund*, Charlotta Laufenberg*, Constantin Graf von Lüttichau*, непублічний*, Elmar Kerck*, Jens Oehmigen*, Konrad Kerck*, Marion Laufenberg*, Martina Hübner*, непублічний*, Patrik Boeder*, Sandra Probian*, Sandra Probian*, Solveig Kerck*, непублічний*
Herzberg:
непублічний*
Kalefeld:
Elke Schulze*, Elke Schulze*, Thorsten Froböse*
Katlenburg-Lindau:
непублічний*, непублічний*
Moringen:
Anja Maria Reichel*
Nörten-Hardenberg:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Alicja Jaschkiewitz*, непублічний*, Jens Kulle*, Melanie Kulle*, Melanie Ludewig*, Verena Förster*
Northeim:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Claudia opitz*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Osterode:
рукописний*, рукописний*, Ingo Schwarze*, непублічний*, непублічний*, Martina Schwarze*, Sonja Breunig*, Wolfgang Göppert*
Osterode am Harz:
непублічний*
Sudershausen:
рукописний*
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)