280 ondertekenaars in Bundestagswahlkreis Prignitz - Ostprignitz-Ruppin - Havelland I
Naar de petitie Aufruf zur Umsetzung von kurzfristigen Maßnahmen zur Verbesserung der ambulanten Pflege
Alt Ruppin:
Katrin Köppen, Ute Kaufmann
Berlinchen:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven
Blandikow:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven
Blesendorf:
Handgeschreven, Handgeschreven
Christdorf:
Handgeschreven, Handgeschreven
Dorf Zechlin:
Handgeschreven
Dreetz:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven
Fehrbellin:
Daniela Woesner
Fretzdorf:
Handgeschreven, Handgeschreven
Friesack:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven
Gollenberg:
Handgeschreven, Bianca Notdorft
Groß Haßlow:
Handgeschreven
Groß Pankow:
Jana Michaels
Heiligengrabe:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven
Jabel:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven
Kleßen-Görne:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Andrea Merda-Piehl
Kyritz:
Niet openbaar
Langen:
Daniela Wagner
Lindow:
Handgeschreven
Linum:
Handgeschreven
Luhme:
Handgeschreven
Mackel:
Handgeschreven
Meyenburg:
Marko Fischer
Milower Land:
Peggy Eggert
Mühlenberge:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Marcel Klose
Nauen:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Antje Witt, Niet openbaar, Christian Wittenberg, Frank Turbanisch, Jessica Fox, Niet openbaar, Niet openbaar, Sandra Turbanisch, uta Götze, Niet openbaar
Nennhausen:
Handgeschreven, Carsten Goltz
Neuruppin:
Almuth Eisermann, Anja Eisermann, Harry Eisermann, Katja Rehfeld
Neustadt:
Handgeschreven
Papenbruch:
Handgeschreven
Paulinenaue:
Handgeschreven
Pessin:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven
Putlitz:
Birgit Marien, Frank Marien
Retzow:
Handgeschreven, Handgeschreven
Rheinsberg:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Marianne Pikol, Niet openbaar
Rhinow:
Ines Notdorft, Niet openbaar
Ribbeck:
Handgeschreven, Handgeschreven
Seeblick:
Handgeschreven
Sieversdorf-Hohenofen:
Handgeschreven
Stechow-Ferchesar:
Handgeschreven
Teetz:
Stefanie Scharf
Wachow:
Karola Bernhagen
Wagenitz:
Handgeschreven
Warsow:
Handgeschreven
Wiesenaue:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven
Wittenberge:
Christiane Manstetten
Wittstock:
Handgeschreven, Handgeschreven, Kornelia Kurzawa, Renate Krahl
Wustermark:
Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Handgeschreven, Angelika Steffin, Annette Boruszewski, Christine Schlawin, Martina Bringmann
Zechlinerhütte:
Handgeschreven
(* Deze handtekeningen tellen mee voor het quorum.)