209 signatár v Bundestagswahlkreis Märkisch-Oderland - Barnim II
K petícii Kinder wirksam vor psychischem Missbrauch durch Eltern-Kind-Entfremdung schützen!
Ahrensfelde:
Nie verejne*, Thomas Arndt*
Ahrensfelde- Blumberg:
Birgit Köhler*
Altgersdorf:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Bad Freienwalde:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Beerbaum:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Beiersdorf:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Beiersdorf b Bad Freienwalde:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Beiersdorf-Freudenberg:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Bernau:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Nie verejne*, Denny Rohland*, Nie verejne*
Bernau bei Berlin:
Kastner Lydia*, Kathrin Döhring*, Nie verejne*
Bleyen:
Ručne písaný *
Breydin:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Breydin Trampe:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Britz:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Brunow:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Brunow b Bad Freienwalde:
Ručne písaný *
Chorin:
Ručne písaný *
Dannenberg:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Eggersdorf:
Nie verejne*
Falkenberg:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Freienwalde:
Ručne písaný *
Freudenberg:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Freudenberg b Bad Freienwalde:
Ručne písaný *
Golzow:
Nie verejne*
Heckelberg:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Heckelberg-Brunow:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Hennickendorf:
Gabriele Knickrehm*
Höhenland:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Hönow:
Nie verejne*
Hoppegarten:
Erik Tammert*, Hannes Schüler*
Kruge:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Leuenberg:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Melchow:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Müncheberg:
Nie verejne*
Neuenhagen:
Nie verejne*, Nie verejne*, Matthias Fuhr*, Nie verejne*, Nie verejne*, Sascha Martin*, Nie verejne*
Neuhardenberg:
Ručne písaný *
Panketal:
Ručne písaný *, Nie verejne*, Guido Mc Conell Desaive*
Petershagen:
Nie verejne*, Jörn Lochner*
Sommerfelde:
Ručne písaný *
Steinbeck:
Ručne písaný *
Steinbeck b Bad Freienwalde:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Strausberg:
Nie verejne*, Thomas Neufert*
Trampe:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Tuchen:
Ručne písaný *
Wandlitz:
Britta König*, Olaf Schmieder*, Nie verejne*, Siegfried Mayer*, Volker Münch*
Werneuchen:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Wollenberg:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Wölsickendorf-Wollenberg:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Wriezen:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
(* Tieto podpisy sa započítavajú do uznášaniaschopnosti.)