до петиції Erhalt der Biosphäre Potsdam als Tropenhalle
Am Mellensee:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, непублічний, непублічний, Roberto Kubale
Baruth:
рукописний, Mirjam Schröter
Bestensee:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний
Blankenfelde:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, непублічний, Sabrina Ribback
Blankenfelde-Mahlow:
Sylvia Laue
Dahme:
рукописний
Eichwalde:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний
Glau:
Doreen Berger
Glienick:
Kai Gonschorek
Golßen:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний
Groß Köris:
рукописний
Halbe:
Viola Sonnek-Baarß
Heidesee:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, непублічний
Jüterbog:
непублічний
Klein Schulzendorf:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний
Königs Wusterhausen:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, непублічний, непублічний
Lübben:
рукописний, рукописний, рукописний, непублічний, Lobbes Gisela
Lübbenau:
рукописний, рукописний, рукописний
Luckau:
рукописний, рукописний
Luckenwalde:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, непублічний, Karin Haack, непублічний, непублічний, Matthias-Eberhard Nerlich, Maximilian Bubbe, Monika von Miller, Nannette Haack, Paula Pfeiffer, René Haack, Robert Sarnow, непублічний
Märkisch Buchholz:
рукописний
Mittenwalde:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний
Niedergörsdorf:
рукописний, Gabriele Zeißig
Nuthe-Urstromtal:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний
Rangsdorf:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, Annette Bröße, Eva Maria Weise, Jacqueline Krüger, Jacqueline Krüger, Marina Mertins
Schönefeld:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний
Schönhagen:
Helmut Sadowski
Schulzendorf:
рукописний, Elke Kiel
Trebbin:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, Andreas Bohlen, Andreas Bohlen, David krabs, непублічний, Jana Michel, Julia Tieth, непублічний, непублічний, непублічний, Martin Dittmann, непублічний, Nicole Hübner, непублічний, непублічний, Stephanie Skorzec, непублічний, непублічний
Wildau:
рукописний, рукописний, рукописний, непублічний
Zeuthen:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний
Zossen:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, Daniela Möbis, Patrick Schinke, Sarah Dittmann
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)