113 potpisnik u Bundestagswahlkreis Elbe-Elster - Oberspreewald-Lausitz II
O peticiji Herr Verkehrsminister: Hände weg von meinem Hobby! Petition für den Erhalt des Modellflugs
Altdöbern:
Carmen Nuglisch*, Nije javno*
Bad Liebenwerda:
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Michael Kretzschmar*, Nije javno*
Beyern:
Rukopisni*, Rukopisni*
Bönitz:
Rukopisni*
Calau:
Nije javno*, Heinz-Jürgen Lisker*, Jürgen Kupke*, Nije javno*
Doberlug-Kirchhain:
Rukopisni*, Torsten Schulze*
Dollenchen:
Silvio Polack*
Elsterwerda:
Rukopisni*, Rukopisni*, Nije javno*, Nije javno*, George Klaus*, Helmut Lehmann*, Nije javno*, Peter Joachim*, Nije javno*, Nije javno*
Falkenberg:
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Martin Grieger*, Udo Burkhardt *
Finsterwalde:
Rukopisni*, Rukopisni*, Nije javno*, Bernd Klaue*, Nije javno*, Nije javno*, Hirschfelder Rudolf*, Horst Krettek*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Volker Holst*
Freileben:
Rukopisni*
Gröden:
Harald Schlüfter*, Petra Schlüfter*
Großräschen:
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Nije javno*, Nije javno*
Guteborn:
Rukopisni*
Heideland:
Karsten Lehmann*
Hermsdorf:
Rukopisni*, Thomas Wagler*
Herzberg:
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Nije javno*, Horst Breternitz*, Marcus Müller*, Nije javno*, Nije javno*, Peter Hentzka*
Hohenkuhnsdorf:
Rukopisni*
Hohenleipisch:
Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Matthias Engelmann*
Hörlitz:
Nije javno*, Melanie schiffke*
Koßdorf:
Rukopisni*
Kosilenzien:
Rukopisni*, Sven Strauch *, Uwe Strauch*
Langennaundorf:
Böttcher Matthias*
Lauchhammer:
Rukopisni*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Frank Günther*, Fred Hocker*, Nije javno*
Ortrand:
Nije javno*
Polzen:
Gisbert Habermann*
Prestewitz:
Kjell Günther*
Röderland:
Nije javno*, Manuel Opitz*, Nije javno*
Rothstein:
Rukopisni*, Werner Marschall*, Werner Marschall*
Ruhland:
Michael Franke*, Nije javno*
Schacksdorf:
Caroline Krause*, Uwe Krause*
Schönborn:
Marion Krüger*, Nije javno*
Schönewalde:
Rukopisni*, Nije javno*, Christine Gotthardt*, Dirk Gotthardt*, Lothar Gotthardt*, tim Zwiebel*
Schwarzheide:
Rukopisni*, Leon Schwartinski *, Nije javno*, Nije javno*
Senftenberg:
Rukopisni*, Rukopisni*, Bernd Schmiedel*, Falk Felsch*, Marcel Grabiak*, Nije javno*, Wolfgram Metzner*
Uebigau:
Jochen Dittmann*
Vetschau:
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Florian Weichert*, Karl-Heinz Ludwig*, Nije javno*, Nije javno*
Vetschau/Spreewald:
Hartmut Jäger*
(* Ovi se potpisi ubrajaju u kvorum.)