131 Підписант в Bundestagswahlkreis Pinneberg
до петиції Kultur für Alle - für den Erhalt des Apollo Elmshorn
Appen:
Jan-Frederik Pape
Barmstedt:
рукописний, рукописний, david schöllermann, Laura Cordes, Sergine Dupont-Lauter
Bokholt-Hanredder:
рукописний, рукописний, рукописний, непублічний
Brande-Hörnerkirchen:
рукописний
Ellerhoop:
рукописний, рукописний, рукописний
Elmshon:
Antonia Struve*
Elmshorn:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, Alexandra Krolzig*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний, Beate Krupski*, Carsten Büsch*, непублічний*, Christoph Erdmann*, Detlef Schulze*, непублічний*, непублічний*, Frank Lenk*, Frauke Kelting*, Hannah Jelena Witt*, Hauke Fricke*, Jonas Frey*, непублічний*, Julia struve*, Jürgen Kelting*, Karen Kloß*, непублічний*, непублічний*, Lisa Anh Thu Pham*, Lisa Frau Braune*, Luka Heydorn*, непублічний*, Maiken Brathe*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Mario König*, Marion Wehrle*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Michael Kloß*, непублічний*, Michael Salchow*, Moriz Kohl*, Nadine Salchow*, непублічний*, Olga Bachmann*, непублічний*, Peter höhns*, непублічний*, Robert Bock*, Sarah Hentenaar*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Thomas Heinsen*, Timo Zoermer*, непублічний*, Ture Friederich*, Udo Buizinga*, Ursula Rorato*
Haseldorf:
рукописний
Hasloh:
рукописний
Heede:
рукописний
Heidgraben:
рукописний
Klein Nordende:
Claudia Bittner, непублічний, Louisa Harms, непублічний
Kölln-Reisiek:
непублічний, непублічний, Yvonne Halfter
Moorege:
рукописний
Osterhorn:
Janie-Carina Fischer
Pinnberg:
рукописний
Pinneberg:
рукописний, рукописний, Philipp Kraft
Quickborn:
непублічний
Raa-Besenbek:
непублічний, Sharanne Wheeler
Rellingen:
рукописний, Michael Krisch
Schenefeld:
непублічний
Seester:
Silke Hermeling
Seestermühe:
рукописний, рукописний, рукописний, Andreas Kraus, Sven Sievers
Seeth-Ekholt:
непублічний
Sparrieshoop:
рукописний, рукописний, непублічний, Torsten Stamm, Yvonne Stamm
Tornesch:
рукописний, рукописний, рукописний, Uta Voß-Evers
Uetersen:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, непублічний, непублічний, Jan Strätker, непублічний, Michael Meyer, michael Rohde, непублічний, Tina Hunkert
Wedel:
Hans Joachim Widman
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)