112 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Burgenland - Saalekreis
Tietoja vetoomuksesta Siemens bleibt in Plagwitz! - Für den Erhalt des Leipziger Turboverdichterwerks
Bad Bibra:
Adelheid Lauche, Dietmar Lauche, Doreen Lauche, Julia Weiß
Bad Dürrenberg:
Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Andrea Albrecht, Ei julkista, Laura Pauline Albrecht, Marcus Richter, Ei julkista, Ei julkista
Bad Kösen:
Käsinkirjoitettu, Ei julkista
Balgstädt:
Ei julkista, Ei julkista
Balgstädt/ OT Größnitz:
Olaf Linke
Billroda:
Käsinkirjoitettu
Braunsbedra:
Ei julkista
Braunsbedra OT Frankleben:
Hans-Ulrich Hesselbarth
Droyßig:
Käsinkirjoitettu
Elsteraue:
Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Ei julkista, Carolin Kröger, Christian Zilm, Christiane Herrmann, Eric Erler, Nicole Scholz, Sabine Krischkofsky, Schneider Susanne, Simone Zilm, Ei julkista
Freyburg:
Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Ei julkista, Iris Hochbaum
Gleina:
Ei julkista
Goseck:
Ei julkista
Großkorbetha:
Alexandra Stephan, Hartmut Pachmann, Jens Stephan, Stephan Thate
Hohenmölsen:
Andreas Öttel, Ei julkista, David Busch, Ei julkista, Ei julkista
Karsdorf:
Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Ei julkista
Kretzschau:
Käsinkirjoitettu, Diana Jakob
Laucha:
Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Ei julkista, Ei julkista, Philipp Zille, Ei julkista, Ei julkista
Laucha an der Unstrut:
Ei julkista
Leißling:
Ei julkista
Leuna:
Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Ei julkista, Ei julkista, Annett Stachera, Ei julkista, Kerstin Theurich, Manuela Lietz, Ei julkista, Marcus Heller, Ei julkista, Ralph Schwarze, Ei julkista, Ei julkista
Lützen:
Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Horst Fröhlich, Karsten Christoph, Kilian Thiele, Lena Hase, Marlene Thiele
Mertendorf:
Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu
Naumburg:
Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Doreen Kramer, Ei julkista, Heiko Bergner, Maik Hoffer, Ei julkista, Ei julkista, Steffi Bombach, Ute Hellriegel
Nebra:
Juliane Grieser
Osterfeld:
Käsinkirjoitettu
Raßnitz:
Käsinkirjoitettu
Roßbach:
Käsinkirjoitettu
Schkopau:
Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Bela Vincent Woydt, Jens Krawczynski, Jörg Richter, Ei julkista, Thomas Flemming, Ute Krawczynski, Ute Sachse, Vulkan Schweißtechnik GmbH
Steinburg:
Tino Unger
Tagewerben:
Franz Patzschke
Teuchern:
Ei julkista
Uichteritz:
Mario Schilg
Weißenfels:
Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Käsinkirjoitettu, Andreas Plos, Ei julkista, Carsten Thiecke, Ei julkista, Ei julkista, Kerstin Plos, Kevin Rath, Max Hoffmann, Sebastian Baron, Stefan Lorber, Ei julkista, Victorius Immobilien Service, Winfried Philipp
Zeitz:
Käsinkirjoitettu, Erika Kilch, Ei julkista, Heiko Kerner, Jens Lehmann
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)