158 underskriver i Landtagswahlkreis Kassel-Land I
Til kampanjen RAUSSENS CALLING!!! SAVE UNTEN!!! - Erhalt des Club Unten Kassel
altenstädt:
Ikke offentlig
Bad Emstal:
Ikke offentlig, Harry Besel, Jannis von Drathen , Julien Reuter, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Sarah Hildebrand, Ikke offentlig
Bad Karlshafen:
Ikke offentlig
Breuna:
Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, David Groß, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Tim Syrach
Calden:
Ikke offentlig, Amelie Moos , Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Lukas Falten, Ikke offentlig, Michelle Boy*, Nico Haferbeck , Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig
Espenau:
Håndskrevet, Ben Heckmann, Ikke offentlig, David Möller, Dominik Gartz, Felicitas Machill, Gerome Adamson, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Michael Schmeißer, Ikke offentlig
Fuldatal:
Corina Ludwig, Ikke offentlig, Feister Angela, Hauke Gründer, Heiko Hörich, Heinz Fülling, Ikke offentlig, Jasmin kanold, Jenny Peters , Jens Hermann, Marvin Lüürßen, Ikke offentlig, Nico Weinmann, Patrick Illian, Ikke offentlig, Petra Budde, Rebecca neubauer, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Wiebke Ludwig, Ikke offentlig
Grebenstein:
Håndskrevet, Daniel-Ray Schröder, Dariusz-Jozef Uhing , Katharina harder , Ikke offentlig, Paul Gruber, Ikke offentlig, Ikke offentlig
Habichtswald:
Håndskrevet, Ikke offentlig*, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Jan Condé-Wolter, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Klaus Volkwein, Ikke offentlig, Lukas Blatt, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Sophie Schöne
Hofgeismar:
Angela Davin, Isabel Davin, jens schäfer, Ikke offentlig, Lisa-Marie Davin, Ikke offentlig, Stefan Kühl
Immenhausen:
Ikke offentlig, Daniela Neuschäfer , David de Glimes, Denise Meyer, Franzis fechner, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Mathias Noll, Raphael Stein, Ikke offentlig, Seliger Marco
Kassel:
Jan Forster
Liebenau:
Jascha Götting, Ikke offentlig, Ron Friedrich, Ikke offentlig
Naumburg:
Håndskrevet, Håndskrevet, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig
Oberweser:
Andrea Mergner, Ikke offentlig
Reinhardshagen:
Ikke offentlig, Philipp Lotze, Ikke offentlig
Trendelburg:
Ikke offentlig, Patrick Magersuppe, Victoria Claudia Lenze
Wolfhagen:
Alexander Metta, Daniela Becker, Jakob Peter, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Madeleine Schaake, Ikke offentlig, Martina Muck, Sascha Viering , Ikke offentlig, Ikke offentlig, Thilo heß, Ikke offentlig, Ikke offentlig
Zierenberg:
Håndskrevet, Håndskrevet, Håndskrevet, Håndskrevet, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Daniel Kunz , Jüergen Buchhauet, Ikke offentlig, Ikke offentlig, Rene Gorzelany, Ikke offentlig, Selina Orschel*, Stephan Schabrocker
(* Disse underskriftene teller mot quorumet.)