11Υπογράφων στηνLandtagswahlkreis Bautzen 3
Στην αναφορά Gegen angekündigte Kürzungen im Fach Musik an sächsischen Schulen!
Bernsdorf:
Kerstin Twarok*, Μη δημόσιο*
Großerkmannsdorf:
Christine Schindler*, Kathleen Ziegenbalg*
Großnaundorf:
γραμμένο με το χέρι*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Haselbachtal:
γραμμένο με το χέρι*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Magdalena Ziegan*, Silvia Berger*
Höckendorf:
Μη δημόσιο*
Königsbrück:
γραμμένο με το χέρι*, Felix Kirschner*, Μη δημόσιο*, Mandy Corßen-Rentsch*, Μη δημόσιο*
Laußnitz:
Μη δημόσιο*
Lauta:
Elke förster*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Richard Fuchs*
Lauta OT: Leippe:
Μη δημόσιο
Nebelschütz:
Claudia Ließner*, Cornelia Bedrich*
Neukirch:
Μη δημόσιο*
Oßling:
Μη δημόσιο*, Marlene Nickel*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Ottendorf-Okrilla:
Angela Hartmann*, Angelika Larisch*, Antje Busch*, Barbara Buchner*, Bernd Schwuchow*, Bettina Pietsch*, Carsten Blumentritt*, Μη δημόσιο*, Cornelia Hoppe*, Μη δημόσιο*, Eva A. Herrmann*, Evelyn Claus*, Fanny Paschek*, Johannes Neumann*, Karin Rupf*, Katrin John*, Μη δημόσιο*, Klaus Holzweißig*, Luisa Eisold*, Matthias Zelinka*, Roswita Schwuchow*, Μη δημόσιο*, Theresa Gummenscheimer*, Theresa Hahn*, Uta Schirmer*, Uwe Röthig*, Μη δημόσιο*, Wolfgang Menzel*
Radeberg:
Annelies Kronschwitz*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Klaus Peter Heider*, Μη δημόσιο*, Lutz Nebe*, Matthias Hänsel*, Noah Baubkus*, Norbert Mohyla*, Prof. Elisabeth Wilke*, Wolfgang Bräunig*, Wolfgang Kronschwitz*
Ralbitz-Rosenthal:
Christian Gruhn*
Schönteichen:
Jessika Stephan*
Steina:
γραμμένο με το χέρι, Michael SChmidt*, Rosa Hirschberg*
Ullersdorf:
Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Jörg Winkler*, Ortrun Winkler*, Sebastian Baubkus*
Wachau:
Birger Urban*, Jana Büttner*, Michael Eisold*, Μη δημόσιο*, Sylvia Haase*
Wiednitz:
Heidelinde Jurke*
Wittichenau:
Annett Uhlmann*, Μη δημόσιο*, Barbara Heink*, Frank Zschorlich*, Grete Zschorlich*, Ilona Seliger*, Lukas Zschorlich*, Martin Sende*
(* Αυτές οι υπογραφές μετρούν για την απαρτία.)