306 kannattajia paikassa Landtagswahlkreis Biberach
Tietoja vetoomuksesta Erhöhung der Erschwerniszulage für Polizisten
Achstetten:
Ei julkista*, Andreas Jäger*, Ei julkista*, Manuela Nothelfer-John*, Marco Sieber*, Ei julkista*, Sarah Jäkel*, Tina Scheerer*, Uwe Schäfermeier*
Bad Buchau:
Ei julkista*, Ei julkista*, Michael Gruschka*, Ei julkista*
Bad Saulgau:
Ei julkista*, Christine Schmid*, Frank Braun*, Frank Flaisch*, Josef Keller*, Klaus Reimann*, Peter Wetzel*, Ei julkista*, Ei julkista*, Uwe Dickreuter*, Wolfgang Scheck*
Bad Schussenried:
Ei julkista*, Claudia Rist-Wimmer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Martina Dickreuter*, Ei julkista*, Tobias Leger*
Betzenweiler:
Ei julkista*
Burgrieden:
Vanessa Wiech*
Dürmentingen:
Ei julkista*, Franz Raichle*, Mario Traub*, Stefan Stehle*
Eberhardzell:
Ei julkista*, Ei julkista*, Susanne Holzmüller*
Erlenmoos:
Britta Jaensch*, Ei julkista*, Johannes Dengler*, Jürgen Meyr*, Ei julkista*
Ertingen:
Ei julkista*, Jonas Glombitza*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Gutenzell-Hürbel:
Elke Ander*, Ei julkista*
Hochdorf:
Daniel Dickreuter*, Ei julkista*, Ei julkista*, Martin Busch*, Ei julkista*
Ingoldingen:
Ei julkista*, Maria Sproll Birgit*
Langenenslingen:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Laupheim:
Andreas Neumann*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Eugen Kuhrke*, Fakler Wolfgang*, Günther Maucher*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Manuel Zörlein*, Martina Rothenhäusler*, Micha Seibold*, Peter Harscher*, Reiner Branz*, Rolf Rothenhäusler*, Ei julkista*, Ei julkista*, Thomas Wagner*, Ei julkista*, Wegerer Marina*, Wiest Nicole*
Maselheim:
Ei julkista*, Anja Eiberle*, Daniela Neumann*, Ei julkista*, Simone Göbel*, Ei julkista*
Mietingen:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Fabian Nagelberg*, Ei julkista*, Roland Niederich*, Ei julkista*
Mittelbiberach:
Alexander Meinicke*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Pascal Weiß*, Ei julkista*, Ei julkista*
Ochsenhausen:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Jürgen Liedel*, Ei julkista*, Wolfgang Zitzke*
Oggelshausen:
Ei julkista*
Riedlingen:
Diana Fischer*, Edgar Sauter*, Frank Schilling*, Ei julkista*, Ei julkista*, Markus Dolpp*, Ei julkista*, Matthias Eberhardt*, Melanie Remensperger*, Ei julkista*, Ralph Mang*, Ei julkista*, Rolf Gairing*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Schemmerhofen:
Armin Schnell*, Ei julkista*, Herbert Schilling*, Jana Liebl*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Philipp Edrich*, Robert Kuhn*, Schätz Sigrid*, Schoch ramona*, Wilhelm Häckel*
Schwendi:
Petra Stegmeier*, Sebastian Härlr*, Steffen Hamberger*
Steinhausen:
Ei julkista*
Tiefenbach:
Ei julkista*, Guntram-H. Rößler*
Ummendorf:
Ei julkista*, Ei julkista*, Karl Kappeler*, Ei julkista*
Unlingen:
Andreas Maucher*, Andreas Schmid*, Ei julkista*, Julian Fischer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Uttenweiler:
Ei julkista*, Ei julkista*
Warthausen:
Ei julkista*, Frank Oelmaier*, Manfred Schuler*, Ei julkista*, Nina Wild*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)