306 zwolenników w Landtagswahlkreis Biberach
O petycji Erhöhung der Erschwerniszulage für Polizisten
Achstetten:
Niepubliczne *, Andreas Jäger*, Niepubliczne *, Manuela Nothelfer-John*, Marco Sieber*, Niepubliczne *, Sarah Jäkel*, Tina Scheerer*, Uwe Schäfermeier*
Bad Buchau:
Niepubliczne *, Niepubliczne *, Michael Gruschka*, Niepubliczne *
Bad Saulgau:
Niepubliczne *, Christine Schmid*, Frank Braun*, Frank Flaisch*, Josef Keller*, Klaus Reimann*, Peter Wetzel*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Uwe Dickreuter*, Wolfgang Scheck*
Bad Schussenried:
Niepubliczne *, Claudia Rist-Wimmer*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Martina Dickreuter*, Niepubliczne *, Tobias Leger*
Betzenweiler:
Niepubliczne *
Burgrieden:
Vanessa Wiech*
Dürmentingen:
Niepubliczne *, Franz Raichle*, Mario Traub*, Stefan Stehle*
Eberhardzell:
Niepubliczne *, Niepubliczne *, Susanne Holzmüller*
Erlenmoos:
Britta Jaensch*, Niepubliczne *, Johannes Dengler*, Jürgen Meyr*, Niepubliczne *
Ertingen:
Niepubliczne *, Jonas Glombitza*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Gutenzell-Hürbel:
Elke Ander*, Niepubliczne *
Hochdorf:
Daniel Dickreuter*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Martin Busch*, Niepubliczne *
Ingoldingen:
Niepubliczne *, Maria Sproll Birgit*
Langenenslingen:
Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Laupheim:
Andreas Neumann*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Eugen Kuhrke*, Fakler Wolfgang*, Günther Maucher*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Manuel Zörlein*, Martina Rothenhäusler*, Micha Seibold*, Peter Harscher*, Reiner Branz*, Rolf Rothenhäusler*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Thomas Wagner*, Niepubliczne *, Wegerer Marina*, Wiest Nicole*
Maselheim:
Niepubliczne *, Anja Eiberle*, Daniela Neumann*, Niepubliczne *, Simone Göbel*, Niepubliczne *
Mietingen:
Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Fabian Nagelberg*, Niepubliczne *, Roland Niederich*, Niepubliczne *
Mittelbiberach:
Alexander Meinicke*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Pascal Weiß*, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Ochsenhausen:
Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Jürgen Liedel*, Niepubliczne *, Wolfgang Zitzke*
Oggelshausen:
Niepubliczne *
Riedlingen:
Diana Fischer*, Edgar Sauter*, Frank Schilling*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Markus Dolpp*, Niepubliczne *, Matthias Eberhardt*, Melanie Remensperger*, Niepubliczne *, Ralph Mang*, Niepubliczne *, Rolf Gairing*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Schemmerhofen:
Armin Schnell*, Niepubliczne *, Herbert Schilling*, Jana Liebl*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Philipp Edrich*, Robert Kuhn*, Schätz Sigrid*, Schoch ramona*, Wilhelm Häckel*
Schwendi:
Petra Stegmeier*, Sebastian Härlr*, Steffen Hamberger*
Steinhausen:
Niepubliczne *
Tiefenbach:
Niepubliczne *, Guntram-H. Rößler*
Ummendorf:
Niepubliczne *, Niepubliczne *, Karl Kappeler*, Niepubliczne *
Unlingen:
Andreas Maucher*, Andreas Schmid*, Niepubliczne *, Julian Fischer*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Uttenweiler:
Niepubliczne *, Niepubliczne *
Warthausen:
Niepubliczne *, Frank Oelmaier*, Manfred Schuler*, Niepubliczne *, Nina Wild*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *
(* Te podpisy liczą się do kworum.)