161 ondertekenaars in Stimmkreis Regensburg-Land
Naar de petitie Gegen die Absetzung der täglichen Volksmusik auf Bayern 1
Alteglofsheim:
Beer Heinz*, Niet openbaar*
Aufhausen:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Barbing:
Benedikt Raßhofer*, Dr. Martin Raith*, Inge Baumgärtel*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Brennberg:
Andreas Dummer*, Mario Sedmak*
Donaustauf:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Maxi Bleicher*, Niet openbaar*
Grünthal:
Niet openbaar*
Hagelstadt:
Niet openbaar*, Rebekka Huber*
Köfering:
Genoveva Blabl*, Günther Gerhardt*, Niet openbaar*, Johannes Schwärzler*, Manuel Hagen*, Niet openbaar*
Lappersdorf:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Niet openbaar*, Andreas Fuchs *, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Felix Meller*, Friedrich Gahr*, Niet openbaar*, Hildegard Schmid*, Niet openbaar*, Karl Kolb*, Stephanie Krämer*, Niet openbaar*
Mintraching:
Niet openbaar*, Frank Besler*, Johannes Weitzenbeck *, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Tobias Angetter*
Mötzing:
Manuela Knott*, Niet openbaar*
Neutraubling:
Clara Griesbeck*, Niet openbaar*, Martin Mühlbauer*, Michael Böhm*, Xaver Schütz*
Obersanding:
Niet openbaar*
Obertraubling:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Beer Matthias*, Dominik Bäumel*, Ederer Julia*, Niet openbaar*, Georg Bäumel*, kurt Gruber*, Martina Gruber*, Mathilde Gruber*, Reiner Will*, Thomas Zirngibl*
Pentling:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Johannes Netter*, Josef Menzl*, Maier Alfred*, Niet openbaar*, Peter Heiss*, Prof. Dr. Hans Weigert*, Rohm Manfred*, Toni Ruppenthal*
Pettendorf:
Anton Weigert*
Pfatter:
Kerstin Koch*
Riekofen:
Niet openbaar*, Eder Rupprecht *, Maria Eder *, Tanja Hinum*
Schierling:
Adolf Wallner*, Andreas Komes*, Niet openbaar*, Christian Brandt*, Manfred Geiger*, Niet openbaar*
Schönach:
Niet openbaar*
Sinzing:
Niet openbaar*, Karl Heinz Huber*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Otto Ley*, Niet openbaar*
Taimering:
Niet openbaar*, Dominik Maximilian Eder *
Tegernheim:
Anna Maria Blaimer *, Gerald Höferer*, Günter Flexeder*, Holger Reger*, Niet openbaar*
Thalmassing:
Brigitte Daffner*, Niet openbaar*, Cornelia Prechnter *, Hans Heiner Bettinger *, Juergen prechtner*, Otto Daffner*, Petra Bettinger*, Schmid Armin*
Wenzenbach:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Niet openbaar*, Heidi Zirkler *, Irene Liebl*, Karl Baumann*, Karl Eisenhut*, Michael Hirsch*, Niet openbaar*, Niet openbaar, Sebastian Krug*, Sylvia Eisenhut *, Niet openbaar, Theresia Baumann*, Veronika Hirsch*, Wolf Schertler*, Zehender Sebastian*
Wiesent:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Angelika Seilbeck*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Konrad Seilbeck*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Quirin Seilbeck*
Wörth:
Julia Hofstetter*, Niet openbaar*, Schnurrer Erich*
Zeitlarn:
Handgeschreven*, Niet openbaar*, Andreas Brandt*, August Baier*, Christian Winter*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Mühlbauer Sabine*, Norbert Zurek*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
(* Deze handtekeningen tellen mee voor het quorum.)