134 Undertegnende Stimmkreis Aschaffenburg-Ost
Til andragendet Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Akzenau:
Gerd Splithoff*
Alzenau:
Ikke offentligt*, GERD Splithoff*, Ikke offentligt*, Katja Nimbler*, Martina Mihm-Braig*, Monika Mertlich*, Ikke offentligt*, Peter Amieiro*, Peter Krautschneider*, Ikke offentligt*, Stefan Weiler *, Ikke offentligt*, Vera Schiffer*
Bessenbach:
Alex Gillung*, Daniel Reis*, Daniel Reis*, Frank Sorg*, Yvonne Lippert*
Blankenbach:
Hasieber Karin*, Karin hasieber63825*
Blankenbach S:
Hasieber Karin6382*
Dammbach:
Ikke offentligt*
Geiselbach:
Matthias Kraus*
Heigenbrücken:
Ikke offentligt*, Ursula Popelka*, Uwe Ruthard*, Ikke offentligt*, Uwe Ruthard*
Heimbuchenthal:
Ingmar Weigand *
Hösbach:
Andreas Baumeister *, Daniel Klein*, Daniel Reis*, Daniel Reis*, Grazyna Freund*, Ikke offentligt*, Jürgen Braun*, Menschikow vitali*, Menschikow vitali*, Ikke offentligt*, Michael Schiffmann*, Michael Träger*, Peter Schmidt*, Stefan a.i. d. Familie Rieger*, Stefan Rieger*, Ikke offentligt*, Uwe Hammerschmidt *, Uwe Hammerschmidt*, Vitali Menschikow *
Hüttelngesäß:
Sylvia Glaab*
Kahl:
Ikke offentligt*, Annette Dries-Noll*, Astrid Peter*, Dominik Stürz*, Ikke offentligt*, Doris Lange-Sturm*, Doris Lange-Sturm*, Ikke offentligt*, Monika Schohe*, Ikke offentligt*, Satyadarshi Dieter Janas*
Karlstein:
Bruno L.inkendick*, Bruno l.Winkendick*, Bruno l.Winkendick*, Bruno Winkendick*, Bruno Winkendick*, David Viel*, Harald Gelowicz*, Jürgen Leipold*, Leo Winkendick Bruno*, Maximilian Gracjasz*, Ikke offentligt*
Kleinostheim:
Christian Wagner*, Elvira Rauch*, Frank Hollmann*, Ikke offentligt*, Schneider Joachim-Manfred*
Krombach:
Dominik Reinhart*, Ikke offentligt*, Petrick Bader*
Laufach:
Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*
Mespelbrunn:
Ikke offentligt*
Mömbris:
Ikke offentligt*, Heeg Sabrina *, Ikke offentligt*, Leona Köhler*, Marco Scholz*, Ikke offentligt*, Sylvia Glaab*, Volkmar Steigerwald*, Yvonne Stadtmüller *, Yvonne Stadtmüller *
Rothenbuch:
Andreas Grünberg*, Andreas Grünberg*
Sailauf:
Alexander lippert*, Alexander Lippert*, Christian Roßmeisl *, Daniel lippert*, Dietmar Geis*, Maximilian Lippert*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*
Schöllkrippen:
Ikke offentligt*, Christian Schwieger *, Christian Schwieger *, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Kilgenstein Klaus*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Robert Surkamp*, Sascha Groschka*, Susanne McGuire*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*
Sommerkahl:
Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ritter Jürgen*, Tobias Imgrund*
Waldaschaff:
Karlheinz Herwig*
Weibersbrunn:
Armin Englert*, Niklas Fleckenstein*, Niklas Fleckenstein*, Pangratz Harry*, Simon Hock*
Westerngrund:
Ikke offentligt*, Werner Deller*
Wiesen:
Joachim Wieler*, Kornelia Wieler*
(* Disse underskrifter tæller for beslutningsdygtigheden.)