Към петицията Theater Vorpommern erhalten!
Admannshagen-Bargeshagen:
Не е публично*
Althof:
Helmut Schwarz-Schönherr*
Bäbelin:
Jennifer Hernandez Erro*
Bad Doberan:
Corinna Fritzsch*, Daniel Paulich*, Marcel Scholtz*, Не е публично*, Thomas Fröhlich*
Banzkow:
Ronald Meier*
Bargeshsgen:
Не е публично
Benz:
Ръкописни/o*
Bernstorf OT Wilkenhagen:
Jutta Kaczmarek
Büschow:
Ръкописни/o*
Cambs:
Не е публично*
Crivitz:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Не е публично*
Dabel:
Johann-Olaf Gemperlein*
Fahren:
Martin Bettermann*
Feldhusen:
Ръкописни/o*
Friedrichsruhe:
Tom Förster*
Gallin-Kuppentin:
Torsten Hasse*
Ganzlin:
Не е публично*
Glasin:
Ръкописни/o*
Gneven:
Ръкописни/o*
Grevesmühlen:
Steffen Müller*, Не е публично*
Groß Krankow:
Ръкописни/o
Hohen Viecheln:
Anneliese Schöfbeck*, Wilko Hänsch*
Jörnstorf:
Ръкописни/o*
Kladrum:
Antje Daate*
Kröpelin:
Christine Borgwald*
Kühlungsborn:
Ръкописни/o*, Karin Schatzberg*
Langen Jarchow:
Annette Stüsser-Simpson*
Lübz:
Andrea Hinz*, Не е публично*
Neukloster:
Stephanie Napp*
Ostseebad Nienhagen:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Ostseebad Rerik:
Kathrin Weber*
Parchim:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Matthias Rauhut*, Reinhard Müller*
Plate:
Frank Buchholz*
Plau am See:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Plau-OT Karow:
Christiane Schimmelpfennig
Plüschow:
Ръкописни/o
Proseken:
Ръкописни/o*
Reddelich OT Brodhagen:
Gesa Mackenthun
Retgendorf:
Kerstin Daum*
Rethwisch:
Ръкописни/o*
Rolofshagen:
Norbert Koschmieder*
Satow:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Не е публично*
Schwerin:
Christoph Götz*
Sukow:
Ръкописни/o
Warin:
Ръкописни/o*
Wismar:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Andrej Quade*, Dorothea Feuser-Koebe*, Dr. Andreas Kossow*, Dr. Nils Jörn*, Eberhard Vvilkner*, Gabriele Keller*, Julia Kröpsky*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Peter-Christian Nerbas*, Не е публично*, Susanne Gabler*, Tobias Wassermann*
Wotenitz:
Manuela Latchinian*
(* Тези подписи се зачитат за кворума.)