141 ondertekenaars in Bundestagswahlkreis Bautzen I
Naar de petitie Abschaffung der Aufstiegsrelegation der Regionalligen
Bautzen:
Niet openbaar*, Anna Zacharias*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, erika müller*, Jan Kubenz*, Niet openbaar*, Marcus Bunzel*, Ralf Ludwig*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Tobias Wagner*, Niet openbaar*
Bernsdorf:
Niet openbaar*
Bischofswerda:
Enrico Preißler*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Commerau:
Niet openbaar*
Crostwitz:
Alexandra Scholze*
Cunewalde:
Niet openbaar*
Demitz-Thumitz:
Niet openbaar*, Robert Möbius*
Elsterheide:
Olaf Mieth*
Großharthau-Bühlau:
Niet openbaar*
Großharthau-Schmiedefeld:
Niet openbaar*
Großpostwitz:
Niet openbaar*
Hoyerswerda:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, David Sanftleben*, Dirk Bild*, Doris Schwanzara-Bennoit*, Niet openbaar*, Guido Magdeburg*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Karola Kalbas*, Lutz Steffen Kalbas*, Maik Schönwald*, Niet openbaar*, Marvin Kunze*, René Zimmermann*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Tommy schäfer*, Niet openbaar*
Kamenz:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Thomas Franke*
Kirschau:
Frank Tucher*
Knappensee-Koblenz:
Niet openbaar*
Königswartha:
Anke Paschke*, Christian Horschig*, Niet openbaar*, Marcel Grubert*, Niet openbaar*, Thomas Paschke*
Kubschütz:
Steffen Proft*
Laubusch:
Andreas Kanno*, Niet openbaar*, Matthias Schorsch*
Lauta:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Jan Schulze*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Marcus Noack*, Martin Linke*, Silvia Linke*, Ulrich Kirschner*
Lohsa:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Veit Nowotnick*
Malschwitz:
Lars Janotte*, Sandro Bartl*, Schuster Thomas*
Neschwitz:
Thomas Hentschel*
Obergurig:
Niet openbaar*
Oßling:
Niet openbaar*
Panschwitz-Kuckau:
Niet openbaar*
Pulsnitz:
Niet openbaar*, Niet openbaar*
Räckelwitz:
Christiane Brinkel*, Sebastian Sende*, Thomas Ssuschke*
Radibor:
Timo Schlosser*
Ralbitz-Rosenthal:
Jan Rehor*
Rosenthal:
Fabian Robel*
Schmölln-Putzkau:
Niet openbaar*
Schönteichen:
Niet openbaar*
Sohland:
Robert Richter*
Spreetal:
Niet openbaar*
Spreewitz:
Niet openbaar*
Weifa:
Dirk Müller*
Weißbach:
Maik Tschampel*
Weißenberg:
Robert Staude*
Wittichenau:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Haake Bernd*, Niet openbaar*, Johannes Wehlan*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Rainer Vogel*, Niet openbaar*
Zerre:
Niet openbaar*, Laura Domann*
(* Deze handtekeningen tellen mee voor het quorum.)