141 Підписант в Bundestagswahlkreis Bautzen I
до петиції Abschaffung der Aufstiegsrelegation der Regionalligen
Bautzen:
непублічний*, Anna Zacharias*, непублічний*, непублічний*, erika müller*, Jan Kubenz*, непублічний*, Marcus Bunzel*, Ralf Ludwig*, непублічний*, непублічний*, Tobias Wagner*, непублічний*
Bernsdorf:
непублічний*
Bischofswerda:
Enrico Preißler*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Commerau:
непублічний*
Crostwitz:
Alexandra Scholze*
Cunewalde:
непублічний*
Demitz-Thumitz:
непублічний*, Robert Möbius*
Elsterheide:
Olaf Mieth*
Großharthau-Bühlau:
непублічний*
Großharthau-Schmiedefeld:
непублічний*
Großpostwitz:
непублічний*
Hoyerswerda:
непублічний*, непублічний*, David Sanftleben*, Dirk Bild*, Doris Schwanzara-Bennoit*, непублічний*, Guido Magdeburg*, непублічний*, непублічний*, Karola Kalbas*, Lutz Steffen Kalbas*, Maik Schönwald*, непублічний*, Marvin Kunze*, René Zimmermann*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Tommy schäfer*, непублічний*
Kamenz:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Thomas Franke*
Kirschau:
Frank Tucher*
Knappensee-Koblenz:
непублічний*
Königswartha:
Anke Paschke*, Christian Horschig*, непублічний*, Marcel Grubert*, непублічний*, Thomas Paschke*
Kubschütz:
Steffen Proft*
Laubusch:
Andreas Kanno*, непублічний*, Matthias Schorsch*
Lauta:
непублічний*, непублічний*, Jan Schulze*, непублічний*, непублічний*, Marcus Noack*, Martin Linke*, Silvia Linke*, Ulrich Kirschner*
Lohsa:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, Veit Nowotnick*
Malschwitz:
Lars Janotte*, Sandro Bartl*, Schuster Thomas*
Neschwitz:
Thomas Hentschel*
Obergurig:
непублічний*
Oßling:
непублічний*
Panschwitz-Kuckau:
непублічний*
Pulsnitz:
непублічний*, непублічний*
Räckelwitz:
Christiane Brinkel*, Sebastian Sende*, Thomas Ssuschke*
Radibor:
Timo Schlosser*
Ralbitz-Rosenthal:
Jan Rehor*
Rosenthal:
Fabian Robel*
Schmölln-Putzkau:
непублічний*
Schönteichen:
непублічний*
Sohland:
Robert Richter*
Spreetal:
непублічний*
Spreewitz:
непублічний*
Weifa:
Dirk Müller*
Weißbach:
Maik Tschampel*
Weißenberg:
Robert Staude*
Wittichenau:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, Haake Bernd*, непублічний*, Johannes Wehlan*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Rainer Vogel*, непублічний*
Zerre:
непублічний*, Laura Domann*
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)