128 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Mittelsachsen
Tietoja vetoomuksesta Baumschutzgesetz verabschieden - Kommunalen Baum- und Gehölzschutz in Sachsen wieder ermöglichen
Augustusburg:
Käsinkirjoitettu, Andreas Sacher*, Horst Gerstenberger*
Bieberstein:
Maritta Koch-Weser*
Bobritzsch:
Annika Schreyer*, Ei julkista*
Brand-Erbisdorf:
Manfred Füchtner*, René Knappe*, Tobias Schumann*
Döbeln:
Berno Ploß*, Ei julkista*
Dorfchemnitz:
Mathias Klement*
Eppendorf:
Angelika siegert*, Ei julkista*
Flöha:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Hans-Jürgen Kühn*
Frankenberg:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Josefine Rabe*, Karin Belke*, Ei julkista*, Regine Metzner*, Renate Sauer*
Freiberg:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Christian Zänker*, Christian Zänker*, Dr. Stefan Kaschabek*, Dr. Winfried Siegel*, Ei julkista*, Ei julkista*, Gabriele Stark*, Gerlinde Wudenka*, Hartmut Furkert*, Henriette John*, Ingrid Lott*, Johannes Brink*, Ei julkista*, Kevin Meyer*, Kornelia Metzing*, Lea Fränzle*, Lutz Muche*, Ei julkista*, Marko Olias*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Matthias Börner*, Ei julkista*, Ei julkista*, Michael Schilling*, Petra Lemke*, Robert Schwabe*, Roland Rasper*, Ei julkista*, Sebastian Troebs*, Ei julkista*, Ei julkista*, Thurit Tschöpe*, Ulrich Lott*, Ulrike Börner*, Undine Fleischmann*, Veronika Horn*, Volker Recksiek*, Werner Hentschel*
Großhartmannsdorf:
Gudrun Zimmermann*, Gudrun Zimmermann*
Großschirma:
Jan Deicke*
Halsbrücke:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Anja Kraschewski*, Ei julkista*, Bernd Bader*, Ei julkista*, Dorina Becker*, Friedemann Lemke*, Friedemann Lemke*, Ei julkista*, Mike Brettschneider*, Ei julkista*, Yvonne Meschter*
Hartha:
Enrico Boitz*, Maria-Christin Lippol*, Romy Heinold-Boitz*
Hilbersdorf:
Käsinkirjoitettu*
Hirschfeld:
Ei julkista*
Leisnig:
Andy Kunze*, Diana Berger-Schmidt*, Jens Lübeck*, Kerstin Zimmermann*
Leubsdorf:
Käsinkirjoitettu*
Mittweida:
Ei julkista*, Ei julkista*, Silvio Friedenstab*, Uwe Schönberner*
Mulda:
Ei julkista*
Neuhausen OT Neuwernsdorf:
Diana Heinig*
Niederwiesa:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Oberschöna:
Ina Jeromin*, Zieger Manuela*
Oederan:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*
Ostrau:
Angelika Leonhardt*, Ei julkista*, Ei julkista*, Silke Schubert*, Ei julkista*
Rossau:
Julian Jacoby*
Roßwein:
Ines B*, Ei julkista*
Striegistal:
Jens Voigt*, Ei julkista*, Ulrich Bänsch*
Waldheim:
Anja Müller*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)