225 Signatář v Bundestagswahlkreis Chemnitzer Umland - Erzgebirgskreis II
K petici Gegen angekündigte Kürzungen im Fach Musik an sächsischen Schulen!
, Rochlitz:
Silvio Heilmann*
, Taura:
Bianca Jäßing*
Auerbach:
Christoph Schwinger*
Bernsdorf:
Není veřejné *, Annett Other*, Claudia Kleindienst*, Denise Metje*, Elisabeth Rips-Plath*, Isabel Müller*, Není veřejné *, Roberto Metje*, Sophia Junghans*
Burgstädt:
rukopisný *, Alban Bruder*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Antje Kock*, Cornelia Türpe*, Daniela Möbius*, Dirk Fuchs*, Elisabeth Krause*, Není veřejné *, Florian Gerhardt*, Frank Polnik*, Není veřejné *, Heike Weise*, Ingrid Türpe*, Janne Mohn*, Není veřejné *, Jo Schmidt*, Johannes Herrmann*, Kai Straube*, Katalin Kiss*, Luisa Krause*, Není veřejné *, Michael Sambale*, Není veřejné *, Nadine Bose*, Natalia Schreiner*, Peggy Schmidt*, Není veřejné *, Rene Möbius*, René Türpe*, Renell Barbara*, Sabine Bruder*, Není veřejné *, Sascha Meyer*, Sebastian Raschke*, Není veřejné *, Není veřejné *, Wolfgang Mohn*, Není veřejné *
Burgstaedt:
Thomas Bruder*
Burkhardtsdorf:
Antje Schneider*, Christian Kettner*, Lisa Drechsel*, Není veřejné *, Matthias J. Nienhagen*, Yvonne Marschner*
Callenberg:
Není veřejné *, Anikke Günther*, Marco Fleischer*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *
Claußnitz:
Dr. Stephan Rupf*, Dr. Stephan Rupf*, Není veřejné *, Patricia Männer*
Doberenz:
rukopisný *, rukopisný *
Erlau:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Není veřejné *, Ines Stubenrauch*, Ines Vorwerg*, Kathleen Jahn*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Sandra Konrad*, Sandy Haarig*, Sarah Haubold*, Sebastian Dolina*, Thomas Stubenrauch*
Geringswalde:
rukopisný *, Frank Schönfeld*, Manuela Schreyer*, Uwe Ruder*
Gersdorf:
Diane Bernsdorf-Sprenger*, Není veřejné *, Není veřejné *
Gornsdorf:
Karin März*
Gröbschütz:
rukopisný *
Hartmannsdorf:
Annett Buschmann*, Gabriele Schlenzig*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Sabine Delling*, Není veřejné *
Hohenstein- Ernstthal:
Není veřejné *
Hohenstein-Ernstthal:
Alexander Straßenburg*, Hartmut Pfau*, Není veřejné *, Kerstin Störl*, Není veřejné *, Není veřejné *, Sylvia Arnold*, Tobias Lau*, Není veřejné *, Ute Steidl*
Hohndorf:
Antonia Kricke*, Diana Käppler*, Elias Lau*, Není veřejné *, Naemi Schraps*, Není veřejné *, Peter Landrock*, Sarah Käppler*, Není veřejné *, Sylvia Heiland*, Ute Siegert*, Není veřejné *
Jahnsdorf:
Aaron Sonntag*, Jens Förster*, Není veřejné *, Marianne Fiedler*
Königsfeld:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Annett Flemming*, Claudia Liebing-Eichhorn*, Není veřejné *, Není veřejné *
Königshain-Wiederau:
rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Není veřejné *, Frank Straube*, Fred-Hagen Dargatz*, Lena Rütz*, Moritz Nitschke*, Renate Richter*
Köttwitzsch:
rukopisný *, Katja von Bernuth*
Krumhermersdorf:
Sylvia Reichel*
Lichtenau:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Andreas Herberger*, Anna-Sophie Ulbricht*, Fabian Eschrich*, Není veřejné *, Friedhelm Zühlke*, Harald Röder*, Mandy Lichtenberger*, Není veřejné *, OLaf Ristau*, Není veřejné *, Schmidt Jens*, Soraya Brockhaus-Barby*, Není veřejné *, Theresa Linger*, Tino Hegenbarth*, Ulrike Hähnlein*
Lichtenstein:
Andre Flachowsky*, Andrea Kleindienst*, Angela Schubert*, Angelika Laarz*, Není veřejné *, Annett Heller*, Antje Pliquet*, Birgit Irmisch*, Není veřejné *, Claudia Bellmann*, Není veřejné *, Není veřejné *, Friederike Irmer*, Není veřejné *, Grit Friedrich-Irmer*, Heidrun Friedrich*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Karla Karatas*, Kathrin Friese*, Katja Heine*, Katrin Hisslinger*, Není veřejné *, Katy Reul*, Není veřejné *, Mandy Kühn*, Není veřejné *, Není veřejné *, Max Kehrer*, Pascal Kaufmann*, Není veřejné *, Simon Stöckhardt*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *
Lichtenstein/Sa.:
Ute Pfau*
Limbach Oberfrohna:
Ulrike Döring*
Limbach-Oberfrohna:
rukopisný *, Andre Fischer*, Andreas Winkler*, Není veřejné *, Bonikowski Astrid*, Christian Günther*, Cindy Landgraf*, Daniela Ettig*, Dietmar Ihrig*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Isabel Sophie Möller*, Jakob Pönitz*, Jana Fehrmann*, Johannes Baldauf*, Jonny Feichtmayer*, Není veřejné *, Není veřejné *, Kerstin Hänsel*, Kynast Caroline*, Není veřejné *, Miriam Bendig*, Monika Sonntag*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Silke Arnold-Hösel*, Silke Görner*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Sylvia Thränert*, Thomas Klemm*, Tina Müller*, Tobias Findeis*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Yvonne Dell'Agnese*
Lugau:
Annett Walther*, Jens Wagner*, Jürgen Göckeritz*, Kathrin Effenberger*, Kerstin Gathen*, Sybille Heinz*
Mühlau:
Není veřejné *, Není veřejné *, Heike Schultze*, Horst-Rüdiger Zakowsky*, Karla Schönfeld*, Není veřejné *, Není veřejné *, Uta Bischoff*
Neukirchen:
Andrea Vogel*, Annalena Kaden*, Anne Köhler*, Bianka Günther*, Není veřejné *, Katja Frank*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *
Neukirchen/Erzgeb:
Není veřejné
Niederdorf:
Beate Wiethaler*, Denise Herpich*
Niederfrohna:
Babett Thieme*, Lea Glauche*, Thomas Richter*, Viola Richter*
Nosswitz:
rukopisný *, rukopisný *
Oberlungwitz:
Anna Löbig*, Hannelore Krpll*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Peter Kroll*, Není veřejné *, Sylvia Michalk*
Oelsnitz:
Není veřejné *, Gerd Betka*, Heidemarie Thiele*, Kathrin Lorenz-Schreier*, Nicolas Schulze*, Není veřejné *, Sarah Schreier*, Sarah Schreier*, Není veřejné *, Simone Thiele*, Není veřejné *, Stefan Tauchert*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *
Oelsnitz/Erzgeb.:
Není veřejné , Není veřejné
Penig:
rukopisný *, Alexander Kirillov*, Dr.-Ing. habil. Stefan Göppert*, Není veřejné *, Není veřejné *, günter Friedrich*, Není veřejné *, Není veřejné *, Konstanze König*, Lena Bürger*, Max Czoschke*, Není veřejné *, Petra Rosin*, Ralph Wollny*, Ramona Winkler*, Simone Berlich*, Není veřejné *
Pürsten:
rukopisný *
Rochlitz:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Antje Blümel*, Není veřejné *, Není veřejné *, Christian Delitz*, Claudia Dobritz*, Claudia Grabner*, Není veřejné *, Není veřejné *, Denise Kausch*, Denny Kucharz*, Dr. Manfred Kluger*, Elke Gerstenberger*, Elke Götzel*, Není veřejné *, Eva Neubert*, Grit Werner*, Hannes Schulze*, Heidi Knop*, Není veřejné *, Jens Petzl*, Není veřejné *, Kai Porsche*, Katharina Goy-Fritzsch*, Kathleen Mehlhorn*, Kathrin Anders*, Kathrin Hupfer*, Není veřejné *, Katrin Lagies*, Kerstin Bur*, Kirstin Horn*, Lisa Vorwerg*, Lysann Butterbrodt*, Mandy Liebau*, Není veřejné *, Markus liebau*, Maximilian Wermann*, Není veřejné *, Nadine Ladegast*, Není veřejné *, Peggy Knorr*, Není veřejné *, Není veřejné *, Sabine Heilmann*, Sandra Engelbrecht*, Není veřejné *, Vanessa Hanke*, Není veřejné *
Röhrsdorf:
Není veřejné *, Silke Herold*, Theresa Winkler*
Rüsdorf:
Monique Kauer
Sankt Egidien:
Anna Maryska*
Schwarzbach:
rukopisný *, Doreen Schimankiewitz*, Není veřejné *, Není veřejné *, Michaela Lentz*, Sandro Leitner*, Thomas Seidel*, Wolfram Günther*
Seelitz:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Annett Schulze*, Claudia Kuhnt*, Michaela Siegert*, Není veřejné *, Richter Madlen*, Není veřejné *, Steinbach-Gruttke Susann*, Není veřejné *
Seupahn:
rukopisný *, Daniela Naß*
St. Egidien:
Není veřejné *, Cordula Maryska*, Není veřejné *, Není veřejné *
Stollberg:
Alexander Teichmann*, Není veřejné *, Antje Hennig*, Není veřejné *, Bianca Heilmann*, Není veřejné *, Grit Findeißen*, Heidi Neubert*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Mario Rau*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Tim Teichmann*, Yvonne Teichmann*
Stollsdorf:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Kay Bohne*, Siegrid Bohne*
Taura:
Dietmar Pfau*, Není veřejné *, Jasmin Gruhn*, Mona Kramer*
Thalheim:
Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Katrin Becker*, Není veřejné *, Martin Berkoben*, Miriam Scheibner*, Není veřejné *, Simone Lehmann*, Není veřejné *, Není veřejné *
Wechselburg:
rukopisný *, rukopisný *, Heiko Köhler*, Melanie Scholz*, Stephan Reichelt*, Werner Haas*
Weißbach:
rukopisný *, rukopisný *, Seidel Romy*
Zaßnitz:
Nadine König*
Zetteritz:
rukopisný *
Zettlitz:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Adolf Blümel*
Zwönitz:
Anja Piefke*, Není veřejné *, Gabriele Neubert*, Gesine Meyer*, Josephine Griseldis Dietz*, Není veřejné *, Manuel Riedel*, Maximilian Spindler*, Susanne Georgi*
(* Tyto podpisy se započítávají do kvora.)