294 Підписант в Bundestagswahlkreis Weiden
до петиції Herr Verkehrsminister: Hände weg von meinem Hobby! Petition für den Erhalt des Modellflugs
Altenstadt:
Göppl Fritz*, Göppl Stefan*, непублічний*, непублічний*, Stefan Göppl*
Bärnau:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, непублічний*
Bechtsrieth:
непублічний*
Brand:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, Sandra Herrmann*, непублічний*, Werner Hoffmann*
Erbendorf:
рукописний*, Oliver Meister*, Tobias Heindl*
Eschenbach:
непублічний*
Eschenbach i. d. OPf.:
непублічний*
Eslarn:
Häring Michael*
Etzenricht:
рукописний*, рукописний*, непублічний*, Felix Merkel*, Jürgen Merkel*, Kilian Merkel*, Margit Anspann*, Rebekka Merkel*, непублічний*, Thilo Merkel*
Falkenberg:
рукописний*, непублічний*, непублічний*, Tobias Wenger*
Floß:
непублічний*
Flossenbürg:
Heiko Memminger*
Friedenfels:
непублічний*, Fürnrohr Susanne*, непублічний*, Günter Kochs*, непублічний*, Stock Thorsten*, Teresa Menl*
Fuchsmühl:
Andre Fröhler *, непублічний*, Ingrid Hilgarth*, Peter Hilgarth*
Georgenberg:
Daniel Merther*
Grafenwöhr:
рукописний*, Falco Bauer*, непублічний*, Jonas Diepold*, Norbert Biedermann*, Patrick Gebhardt*, Thomas Wächter*
Immenreuth:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, Bernhard Brunner*, Birgitta Brunner*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Kastl:
непублічний*
Kemnath:
рукописний*, Brit Henze*, непублічний*, Leypold Christian*, непублічний*, Modellbau -Kuno*, Tanja Leypold*
Kirchendemenreuth:
David Borowski*
Kohlberg:
непублічний*, Ursula Fischer*
Konnersreuth:
Andritzky Tobias *
Krummennaab:
Reger Reinhold*, Wolfgang Heidler*
Kulmain:
рукописний*, Anita Wagner*, непублічний*, Josef Wagner*, Marco Dötterl*, Martin Gebhardt*, Michael Wagner*
Leonberg:
рукописний*
Luhe-Wildenau:
непублічний*, непублічний*, Tim Thaler*
Mähring:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Thomas Häring*
Mantel:
рукописний*
Mitterteich:
Jürgen Weiß*, непублічний*
Neualbenreuth:
рукописний*, рукописний*
Neusorg:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, Thalhammer Dominik*
Neustadt:
Alfred Beiml*, непублічний*, непублічний*
Parkstein:
непублічний*
Pechbrunn:
Alfred Adolf Scharf*
Pleystein:
непублічний*
Plößberg:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*
Püchersreuth:
непублічний*, непублічний*
Pullenreuth:
рукописний*, рукописний*, Harald Spitzbarth*, Reinhard Diesner*
Reuth:
непублічний*
Schirmitz:
Bernklau Jörg *, Reinhold Sölch*
Schlammersdorf:
рукописний*
Schwarzenbach:
непублічний*, непублічний*, Peter Braeutigam*
Speinshart:
Carl-Michael Nowak*, Gerlinde Nowak*
Störnstein:
Daniel Seidl*
Theisseil:
Stefan Prölß*, Weiß Ernst*, Wolfgang Greiner*
Tirschenreuth:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, непублічний*, Gunar Prauschke*, Günther Kraus*, Hans Härtl*, непублічний*, непублічний*, Herbert Sulzer*, Jonas Häring *, непублічний*, Martin Pröls*, непублічний*, Reiner Eckstein*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Werner Hellmich*, Willi Mayerhöfer*
Trabitz:
рукописний*, Jürgen Wagner*, Roland Kliebhan*
Vohenstrauß:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Doris Vitzthum *, непублічний*, Johann Gollwitzer*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Peter Treitz *, Siegfried Schober*, Singer Fabian*, непублічний*, непублічний*, Treitz Peter*
Waidhaus:
Christian Henke*
Waldeck:
Wolfgang Neumann*
Waldershof:
рукописний*, Andreas Völkl *, Dominik Popp*, Harald Popp *
Waldsassen:
рукописний*, рукописний*, Claudia Peter*, Konrad Peter*, Mathias Tischendorf *, Matthias Popel*, непублічний*, непублічний*
Waldthurn:
Albrecht Stefan*, Josef Beimler*, Wolfgang Beierl*
Weiden:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, непублічний*, Armin Werner*, Bauer Markus*, Bernd Kneidl*, непублічний*, непублічний*, Dipl. Ing. Alexander Peter Schaum*, непублічний*, Fritz Brich*, непублічний*, Hans-Georg Lang*, Hans-Jürgen Wurzer*, Jan Seibert*, Juan Derwisch*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Markus Bauer*, непублічний*, непублічний*, Michael Blödt*, Nils Ingel*, Oliver Kröber*, Otmar Selch*, Otto Adler*, непублічний*, непублічний*, Stephan Wanninger*, Thomas Bruckner *, Tobias Stadler*, Werner Siegl*, Wolfram Obermaier*, Yana Gerndt*
Weiherhammer:
рукописний*, рукописний*, Christian Schmidt*, Dieter Kneidl*, Georg Gollwitzer*, Gerhard Reinig*, непублічний*, Michael Reber*, Stefan Seifert*, непублічний*, Thomas Basler*
Wiesau:
рукописний*, Alfred Heindl*, Andreas Fröhlich *, Bauer Markus*, Bauer Sonja*, Gottfried Fröhlich*, непублічний*, непублічний*, Matthias Heinz*, Siegfried Thoma*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Windischeschenbach:
рукописний*, рукописний*, Bernhard Lang *, Bernhard Lang*, Christian Droste*, непублічний*, непублічний*
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)