129 Signatář v Bundestagswahlkreis Bamberg
K petici Menschenrechte vor Profit
Altendorf:
Eckl Claudia*
Bamberg:
Andreas Reisig*, Anna Dechant*, Anna Maria Welsch-Bomba*, Annette Glück-Schmidt*, Není veřejné *, Není veřejné *, Bianca Mierswa*, Christian Hambrecht*, Christian Mose*, Není veřejné *, Christine Gnaß*, Daniel Manthey*, Doris Stadelmeyer*, Dr. Dieter Volk*, Dr. Juliane Fuchs*, Není veřejné *, Není veřejné *, Edith Heimrich*, Není veřejné *, Frank Albrecht*, Friedrich Bayer*, Gertrud Kühn*, Gudrun Mayer*, Günter Winkler*, Haderlein Walter*, Hiltrud Huhn*, Není veřejné *, Jana Rehn*, Není veřejné *, Juliane Schenk*, Není veřejné *, Klaus Grasser*, Koch Andrea*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Maria Sadri-leichtmann*, Maria Uttenreuther*, Není veřejné *, Max Günther*, Micha Fuchs*, Michelle Tiedje*, Mirjam Rosenthal*, Monika Petendi*, Není veřejné *, Nadja Runschke*, Není veřejné *, Není veřejné *, Petra Becker*, Petra Becker*, Není veřejné *, Ralph Korschinsky*, Není veřejné *, Není veřejné *, Rosskopf Maria Theresa*, Není veřejné *, Sabine Piccon*, Sandra Zeller*, Sarah Fuchs*, Stefan Paulus*, Stephan Paulus*, Susanne Batz*, Thomas Larisch*, Není veřejné *, Uwe Wiesel*, Wasner Erwin Dr.*, Werner Müller*, Werner Müller*, Wolfgang Wagner*, Wollbacher Erika*, Není veřejné *, Yannick Kanow*
Burgebrach:
Richard Selig*
Dormitz:
Johanna Brettreich*, Waltraud Schröter*, Wilfried Schröter*
Effeltrich:
Max Straub*
Eggolsheim:
Klara Günther*, Ludwig Thaler*, Reinhard Asimus*
Forchheim:
Není veřejné *, Dieter Hümmer*, Gudrun Winter*, Hannes kühn*, Heravi Jutta*, Není veřejné *, Není veřejné *, Susanne Schirner*, Walter Hindel*
Frensdorf:
Manfred Walzer*, Michael Wübben*, Thomas Ditterich*
Hallstadt:
Není veřejné *, Není veřejné *, Ute Popp*
Hausen:
Georg Körner*
Heroldsbach:
Carmen Ludwig*, Hertwig Rufenach*
Hirschaid:
Christian Epifani*, Christian Epifani*, Holger Gabriel-Stöckert*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Proksch Franz*, Není veřejné *
Igen:
Astrid Arius*
Igensdorf:
Franz Ries*, Mathias Pfeiffer*, Petra Geyer*
Kirchehrenbach:
Kraus Cornelia*
Kunreuth:
Margit Schmidt*
Lisberg:
Evelyn Reichl*, Timothy Reichl*
Neunkirchen:
Bob Strömsdörfer*, Erhard Hanauer*
Pettstadt:
Gerhard Sterzer*
Pinzberg:
Johannes Heedt*
Pommersfelden:
Není veřejné *
Poxdorf:
Marianne Wieland*
Schlüsselfeld:
Herbert Danner*
Stegaurach:
Birgit Stöcklein*, Není veřejné *
Strullendorf:
Christina Fröhling*
Weilersbach:
Reichel Gertraud*
Yerres:
Jean-Claude Guigot
(* Tyto podpisy se započítávají do kvora.)