123 atbalstītāji Bundestagswahlkreis Fürth
Par petīciju Grundeinkommen abstimmen - Aufruf zur Einführung der bundesweiten Volksabstimmung
Ammerndorf:
Arnold Bögelein*
Cadolzburg:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Sascha Vujevic*, Thomas Knöchel*, Wolfgang Döring*
Dachsbach:
Publiski nepieejams*
Diespeck:
Annette Bell *, Denise Laurisch*, Publiski nepieejams*
Dietersheim:
Baumgärtner Erika*, Martin Ell*
Dutzenthal:
Monika Nunn*
Emskirchen:
Gerhard Küstner*, Publiski nepieejams*
Ergersheim:
Peter Neumann*
Fürth:
Aaron Weigel*, Adelheid Rang*, Alfredo Habel*, Andrea Sohler*, Annette Kittel*, Publiski nepieejams*, Bernd-Udo von Socha*, Bernhard Huber*, Publiski nepieejams*, Brigitte Waldmann*, Publiski nepieejams*, christina Huschke*, Claus Bettag *, Dieter Koch*, Edith Dietze*, Elke Widmann*, Publiski nepieejams*, Fähnle-Süß Evelin Maria*, Frank Meitzler*, Frank-Peter Greinacher*, Franz Fisch*, Freddy Ludwig*, Gabriele Mahler*, Publiski nepieejams*, Guenter Dietlein*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Heike Kaufmann*, Publiski nepieejams*, Heike Mittenzwei *, Publiski nepieejams*, Helga Torney-Weiß*, Helmut Steiner*, Publiski nepieejams*, Hidajet Behrami *, Ingeborg Tietz*, Irmgard Schwemmer*, Jens Magdeburg*, Jon Mezger*, Josefine Lauer*, Jürgen Dietze*, Karin Hufnagel*, Karl-Heinz Gramlich*, Kerstin Nussbächer*, Manfred Jäger*, Marina Schmidt*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Meike Kehr*, Melanie Kretschmar*, Michael Durst*, Pascal Fellinger *, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Sabrina Pohlmann*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Sebastian Brandt*, Susanne Borchert*, Thibaud Stenger*, Ullmann Mark*, Ulrich Kreh*, Ursula Behrens*, Publiski nepieejams*, Uwe Wegener*, Werner Morgenthaler*, Publiski nepieejams*, Wolfgang Kuhnle*, Zsolt Selyem*
Gallmersgarten:
Tim Wundt*
Großhabersdorf:
Mirco Kramer*
Gutenstetten:
Norbert Ludwig*
Langenzenn:
Publiski nepieejams*, Rosemarie Jäger*, Publiski nepieejams*
Markt Bibart:
Alexander Demmel*
Neustadt:
Publiski nepieejams*, Kornelia Seitz*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Samira Deckelmann*, Winfried Deckelmann*
Oberasbach:
Publiski nepieejams*, Dorothea Schieche*, Publiski nepieejams*, Gerhard Gräf*, Publiski nepieejams*, Hermann Kamm*, Joachim Ehrich*, Jörg Hofmann*, Klaus Müller *, Kurt Löw*, Oliver Puls*, Wolfrgang Steeger*
Obermichelbach:
Ariane Tischer*
Obernzenn:
Horst Fuchs*, Sigrid Kugler*
Puschendorf:
Albert Trommer*, Maik Buschbeck*, Publiski nepieejams*
Roßtal:
Publiski nepieejams*, Birgit Höhn*, Dieter Müller*, Heiko Schneider*, Peggy Hermann*
Stein:
Christian Meier*, Claudia Bauer*, Dieter Meyer*, Publiski nepieejams*, Oliver Vogelsang*, Rainer Rohlederer*, Silvia Meierova*
Uehlfeld:
Elke Kühnel*, Ines Hirt*, Jürgen Balzano*
Uffenheim:
Erich Stahl*, Publiski nepieejams*
Veitsbronn:
Publiski nepieejams*, Inge Wetzstein*, Norbert Jahn*, Publiski nepieejams*
Wilhermsdorf:
Martin Bauer*
Zirndorf:
Arne Hörsch*, Publiski nepieejams*, Engelmann Stani*, Publiski nepieejams*, Hardy Riedel*, Publiski nepieejams*, Hermann Ochsmann*, Jürgen Eichinger *, Malik Reiner*, Ronald Urban *
(* Šie paraksti tiek ieskaitīti kvorumā.)