192 подписал в Bundestagswahlkreis Fürth
Към петицията S'Gärtla MUSS bleiben!!!
Ammerndorf:
Не е публично
Bad Windsheim:
Не е публично, Alexander Klein, Christian schmitt, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Günther Lunz, Не е публично, Martin Stellwag, Не е публично, Randy Wolf
Baudenbach:
Не е публично, Не е публично, Stefan Meinlschmidt
Burgbernheim:
Frank Rosenbusch, Frank Rosenbusch, Не е публично
Burghaslach:
Не е публично, Marco Matthis, Не е публично, Не е публично
Cadolzburg:
Не е публично, Не е публично, Не е публично, Florian Schmidt, Franz Beinhofer, Holger Geck, Johannes Birke, Не е публично, Kopp tanja, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Peter Berthold, Не е публично, Не е публично
Dachsbach:
Не е публично, Michael Eckendörfer
Diespeck:
Heiko Kilian, Не е публично, Kristin Keller, Не е публично
Dietersheim:
Cornelia Ell
Emskirchen:
Alexander Weber, Andreas Wedel, Ann-Kathrin Uhl, Armin Keitel, Bernd Keppe, Не е публично, Florian Schiefer, Joachim Schubert, Jürgen Wedel, Не е публично, Не е публично, Martina Löwe, Nicolas Rösch, Не е публично, Nicole Schubert, Не е публично, Thomas Feser, Не е публично, Thomas Richter
Ergersheim:
Не е публично
Fürth:
Alexander Lager, Не е публично, Не е публично, Andreas Töpner, Angela voigtländer, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Boris Remscheid, Carmen Akyildiz, Christian Gebicke, Christian Stade, Corinna Hupfer, Daniel Strauß, Dominik Krauß, Franziska Keenan, Gunnar Kordon, Hans Volker Waas, Не е публично, Не е публично, Не е публично, James randleman, Jasmin Leinberger, Не е публично, Не е публично, Johannes Schöpf, Не е публично, Не е публично, Jürgen Zankl, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Konstanze Ströbel, Kratzer Dominik, Marco Dell Anna, Markus Seifert, Не е публично, Nicole Forster, Oliver Herrmann, Не е публично, Не е публично, Ralf Hansen, Не е публично, Не е публично, Richard Huber, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Sascha Wenzl, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Stephanie Dzolic, Не е публично, Thomas Hikel, Thomas Kugler, thomas Zeitler, Tobias Ebert, Udo Martinz, Uwe Ruppert, Не е публично, Viktoria Gebicke, Wild Christian
Gerhardshofen:
Не е публично, Andy Schlegel, Не е публично, Не е публично, Не е публично
Großhabersdorf:
Bernd Götz, Не е публично, Не е публично, Jörg Hutfles, Kathrin Dürschinger, Marcel Sommer, Не е публично, Не е публично, Не е публично
Grosshabersdorf:
Yvonne Rüll
Gutenstetten:
Не е публично
Hagenbüchach:
Adrian Strauß
Hemmersheim:
Gerald Herrmann
Illesheim:
Не е публично, Patrick Neumeister, Не е публично
Ipsheim:
Chantal drzensla, Не е публично, David Hanns, Не е публично, Marco Schuh, Martin Danner
Langenfeld:
Felix frohna, Florian Popp
Langenzenn:
Не е публично, Florian Förster, Hans-Jürgen Bergner, Не е публично, Не е публично, Не е публично
Markt Bibart:
Alexander Demmel, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Не е публично
Markt Erlbach:
Anne Bauer, Gerhard Hagen, Marco Hahn, Не е публично
Markt Nordheim:
Maik Bruder
Markt Taschendorf:
Daniel Schorr, Не е публично
Marktbergel:
Не е публично, Nicole Beck, Tim Hornung
Münchsteinach:
Andreas Götz, Mark Oliva, Не е публично
Neuhof:
Не е публично
Neustadt:
Annika Betz, Dirk Marsing, Doris Deyerling, Eric Bärthlein, Jessica Völler, Jörg Deyerling, Jörg Wilken, Не е публично, Matina Kerl, Не е публично, Не е публично, Petra Hofmann, Possinger Bernd, Reiner Bärthlein, Не е публично, Zehelein Stefan
Neustadt a. d. Aisch:
Bernd Menzel
Neustadt an der Aisch:
Не е публично
Neustadt/Aisch:
René Dehn
Oberasbach:
Beckenbauer frank, Beyhl Maximilian, Не е публично, Не е публично, Christian Weigel, Christoph Dürr, David Moldenhauer, Dirk Klein, Faralisch Marcus, Не е публично, Junger Martin, Klaus Hörath, Marco Oppermann, Не е публично, Markus janocha, Michaela grabner, Не е публично, Не е публично, Rosita Uebel, Не е публично, Siegfried Ulrich, Не е публично, Thomas Friedrich
Oberickelsheim:
Не е публично
Obermichelbach:
Не е публично
Obernzenn:
Matthias Wellhöfer, Не е публично
Oberscheinfeld:
Stefan Kleinlein
Puschendorf:
Roland Heller
Roßtal:
Andreas Waldhauser, Andreas Croner, Не е публично, Christian Eul, Не е публично, Heiko Schneider, Не е публично, Не е публично
Scheinfeld:
Bianca Hümmer, Fabian Derrer, Florian Spath, Не е публично, Horatiu Kocsis, Не е публично, Lea Derrer, Marcel Nasca, Markus Göttfert, Не е публично, Nina Lems, Sabine Pohli, Не е публично, Udo Gräbner
Seukendorf:
Bernd Kress, Christian Zapf, Не е публично
Simmershofen:
Christine Herrmann, Uwe Bößendörfer
Stein:
Andreas Eberlein, Benjamin Schulz, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Herbert Rösch, Не е публично, Не е публично, Klug Udo, Kreil Michael, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Markus Hufer, Не е публично, Не е публично, Valerio Greco
Sugenheim:
Bertram Bröse
Trautskirchen:
Не е публично, Karin kauf, Не е публично, Salomon nicole, Stefan Salomon
Tuchenbach:
Не е публично, Oliver Jahn, Tom Paske
Uehlfeld:
Andreas Weiler, Jürgen Balzano, Thomas Koehler, Не е публично, Не е публично, Timo Hein
Uffenheim:
Не е публично, Не е публично, Martin Kutzner, René Molnar
Veitsbronn:
Не е публично, Horst Kolb, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Uwe Müller, Wolfgang Fink
Weigenheim:
Не е публично, Florian Zinßer
Wilhelmsdorf:
Blaufelder Marco, Не е публично, Thomas Semmelmann
Wilhermsdorf:
Не е публично, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Melanie Anger, Robert Kemeter, Sabrina Groß, Sven Kadereit
Zirndorf:
Christian Hummel, Christine Henkelmann, Dagmar Süß, Не е публично, David pereira, Не е публично, Gerhard Seiferth, Hans Josef, Hans Robbie Kurth, Hobelsberger Robert, Jörg Baumgärtel, Marcel Liebetrau, Marco Eichhorn, Не е публично, Markus Wilhelm, Не е публично, Melanie Prottengeier, Не е публично, Sabine Hobelsberger, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Stefan Popp, Udo Strößenreuther
(* Тези подписи се зачитат за кворума.)